Aura: Pochmurno, lekkie opady, 19 °C

Mieszko Gniezno:(stroje: ) Sikorski - Urbaniak, Chrzanowski, Nawrot, Kaźmierczak, Piskuła, Pawłowski (46' Kuczyński), Wojciechowski (90' Świrlik), Gendera (46' Żebrowski), Iwanicki, Przysiuda. Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Kaczmarek - Rodrigo (60' Ulatowski), Sourek, Ignasiak, Naskret - Hajdamowicz, Małecki (67' Dudek), Madeja (64' Rosiński), Ostrowski - Szewczuk, Kowal. Trener:

Mieszko Gniezno:

90+3 min. - W miejsce Wojciechowskiego na boisko wchodzi Świrlik, chwilę po tym sędzia kończy zawody.
90+1 min. - Żółtą kartką ukarany Hajdamowicz.
89 min. - Dośrodkowanie z prawej strony Ulatowskiego, piłka trafia do Kowala, ten z 14 metrów nieatakowany nie trafia w światło bramki.
85 min. - Dośrodkowanie aktywnego Naskręta, Sikorski broni jednak bez problemu.
83 min. - Rajd Kowala, aż do linii końcowej nie przynosi wykończenia w postaci strzału.
81 min. - Strzał Wojciechowskiego paradą broni Kaczmarek. Po raz kolejny świetna interwencja wrocławskiego bramkarza.
78 min. - Dudek z 20 metrów trafia w defensora Mieszka, odbitą piłkę przejmuje Kowal lecz tylko na moment.
76 min. - Z 14 metrów uderza Wojciechowski, Kaczmarek paruje piłkę. Dobitka z kilku metrów Przysiudy również nie jest w stanie zaskoczyć Kaczmarka.
71 min. - Dwie groźne akcje Mieszka, wrocławianie mają ogromne szczęście ze nie padły bramki.
67 min. - Dudek w miejsce Małeckiego.
67 min. - Ulatowski z 25 metrów, Sikorski paradą wybija piłkę na róg.
66 min. - Ostrowski z 25 metrów zagrywa z rzutu wolnego, Szczewczuk głową trafia w poprzeczkę.
64 min. - Rosiński w miejsce Madeji.
63 min. - Zbyt głęgokie dośrodkowanie Ulatowskiego nieoczekiwanie zmierza w światło bramki, jednak czujny Sikorski piąstkuje nad poprzeczkę.
60 min. - Ulatowski za Rodrigo, gramy trójką obrońców.
58 min. - Rozgrzewają się Dudek, Ulatowski i Rosiński.
57 min. - Próba prostopadłego podania do Szewczuka, Sikorski przejmuje piłkę.
53 min. - Kowal z 14 metrów zbyt lekko.
52 min. - Kontra Mieszka, dośrodkowanie Iwanickiego przejmują wrocławscy obrońcy.
52 min. - Zbyt lekki strzał Madeji.
51 min. - Po rogu doskonałej okazji nie wykorzystuje Iwanicki, z 5 mietrów trafia w boczną siatkę.
50 min. - Do akcji ofensywnej włącza się Ignasiak - strata piłki długie podanie,strzał Kuczyńskiego na róg wybija Kaczmarek.
46 min. - W polu karnym teatralnie pada Przysiuda, sędzia nakazuje grać dalej.
46 min. - W przerwie Pawłowskiego zmienia Kuczyński, a Genderę Żebrowski. Grę wznawiają gospodarze.
45+1 min. - Koniec pierwszej częsci.
45 min. - Sędzia dolicza jedną minutę.
39 min. - Rzut wolny z 25 metrów, Madeja wrzuca piłkę w pole karne gdzie piąstkuje ją Sikorski.
37 min. - Groźnie Mieszko, prostopadłe zagranie do Przysiudy lecz ten na spalonym.
36 min. - Za faul w środku pola ukarany Chrzanowski.
30 min. - Iwanicki zagrywa w pole karne, piłkę trąca Ignasiak, rzut rożny dla Mieszka.
29 min. - Szewczuk z ostrego kąta zbyt lekko i niecelnie.
24 min. - Rzut wolny z 30 metrów, Naskręt nad poprzeczką.
20 min. - Pawłowski wycofuje do Przysiudy, ten z kilkunastu metrów trafia w jednego z obrońców Śląska.
20 min. - Dośrodkowanie z lewej strony Iwanickiego kończy się zamieszaniem w polu karnym.
19 min. - Rzut wolny z lewej strony, dośrodkowanie w pole karne Przysiudy wybijają wrocławscu defensorzy.
16 min. - Doskonała okazja do podwyższenia. Z kilkunastu metrów uderzał Pawłowski, Kaczmarek paruje strzał, dobitka z 5 metrów przelatuje nad poprzeczką bramki Śląska.
13 min. - Akcja lewym skrzydlem, Iwanicki do Pawłowskiego ten jednak kiksuje.
10 min. - Dośrodkowanie w głębi pola, Iwanickiego uprzedza Kaczmarek.
9 min. - Mogła być szybka odpowiedź wrocławian, Kowal w dobrej sytuacji minimalnie pudłuje.
8 min. - 1:0!!!! Dośrodkowanie z lewej strony boiska, najwyżej wyskakuje Wojciechowski i głową, tuż przy słupku kieruje piłkę do bramki.
5 min. - Groźnie Mieszko, Przysiuda na spalonym.
4 min. - Rzut wolny, z 30 metrów Wojciechowski wysoko nad bramką.
2 min. - Szewczuk fauluje w polu karnym Nawrota, obyło się jednak bez żółtej kartki.
1 min. - Mecz rozpoczynają zawodnicy Śląska - stroje zielone, Mieszko na biało.

W rezerwie: Śląsk - Janukiewicz, Kosztowniak, Sztylka, Dudek, Rosiński, Chrobot, Ulatowski.