Aura: Zachurzenie małe, 19 °C

Ruch Chorzów:(stroje: ) Paśnik - Makuch, Baran, Klaczka, Osiński, Grzyb (71' Łudziński), Bonk, Pulkowski, Ćwielong (85' Domżalski) , Sokołowski, Misiura (57' Mikulenas). Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Sztylka, Ignasiak, Sourek (81 Rudolf), Naskręt - Chrobot, Dudek (64' Kowal), Ostrowski, Wan (46' Kosztowniak) - Szewczuk, Ulatowski. Trener:

Ruch Chorzów:

90+2 min. - Koniec meczu
90 min. - Sędzia dolicza dwie minuty.
89 min. - Łudziński po zagraniu Mikulenasa wbiega w pole karne, jego strzał na rzut rożny wybuja Janukiewicz.
86 min. - Za faul w środku pola kartką ukarany Chrobot.
85 min. - Ćwielonga zmienia Domżalski.
84 min. - Groźna kontra Ruchu, Chrobot zatrzymuje Łudzińskiego.
81 min. - Za Saurka na murawie pojawia się Rudolf.
73 min. - Kontra ruchu. Łudzinski w ostry rog z dystansu, wybija Janukiewicz, dobitka Ćwielonga trafia w poprzeczke.
71 min. - W miejsce Grzyba wchodzi Łudziński.
69 min. - Strzał Szewczuka mija bramkę Paśnika.
64 min. - W miejsce Dudka wchodzi Kowal, Śląsk przechodzi do ofensywy osłabiając środek pola.
61 min. - Śląsk w poważnych tarapatach. Po rzutcie rożnyn wykonywanym przez Ćwielonga piła trafia do Bonka, który ładnym strzałem umieszcza ją w bramce 3:0.
60 min. - Żółtą kartką za zagranie ręką ukarany zostaje Sztylka.
57 min. - Misiure zmienia Mikulenas.
57 min. - Za faul w środku pola kartką ukarany Grzyb.
55 min. - Kosztowniak z 25 metrów lecz bardzo niecelnie.
51 min. - 2:0 Sokolowski podaje do Ćwielonga, ten strzałem z 14 metrów w dlugi rog pokonuje bezradnego Janukiewicza.
47 min. - Z 16 metrów z rzutu wolnego uderzał Naskręt, lecz za wysoko.
46 min. - Drugą część meczu rozpocznie Śląsk, w którego składzie Wana zastąpił Kosztowniak.
45+1 min. - Koniec pierwszej częsci gry.
45 min. - Do piłki podchodzi Wan, 7-osobowy mur chorzowian , strzał Wana prosto w mur.
44 min. - Baran fauluje Szczewczuka na 19 metrze od bramki ruchu.
44 min. - Rzut wolny z prawej strony pola karnego, Dudek zbyt nisko.
42 min. - Dudek z rzutu wolnego pomysłowo do Naskręta, lecz ten fauluje i od wlasnej bramki rozpocznie Ruch.
41 min. - Rzut wolny dla Śląska bardzo blisko pola karnego.
40 min. - Dudek wychodząc na czystą pozycję kiksuje.
38 min. - Strzał z woleja z 16 metrów Sokołowskiego paradą broni Janukiewicz.
37 min. - Szewczuk sam na sam z Paśnikiem nie opanowuje piłki.
37 min. - Dośrodkowanie Ostrowskiego łapie Paśnik.
36 min. - Kopia akcji Naskręta, zakończenie również mało dokładne.
34 min. - Akcję lewą stroną Naskręta kończy niedokładne dośrodkowanie.
32 min. - Dudek z rzutu wolnego, lecz zbyt mało dokładnie.
29 min. - Strzał Misiury z 16 metrów broni Janukiewicz.
20 min. - Żółtą kartką ukarani zostali zawodnicy obydwu drużyn. W przepychankę wdali się Ćwielong i Ulatkowski.
14 min. - Grzyb z przwej strony wychodzi na pozycję sam na sam z Janukiewiczem i znów doskonała obrona.
14 min. - Po kombinacyjnej akcji Wana z Dudkiem, piłkę otrzymuje Ulatowski, lecz jego strzał przelatuje nad poprzeczką.
13 min. - Po rzucie rożnym najwyżej wyskakuje Baran, lecz piłka opuszcza boisko.
11 min. - Niecelny strzał Misiury. Róg dla Ruchu.
11 min. - Dośrodkowanie z prawej strony Ostrowskiego wybija Paśnik.
10 min. - Sokołowski do Misiury, lecz ten na spalonym.
7 min. - Znów sam na sam z Janukiewiczem zawodnik Ruchu, tym razem strzał Misiury broni Janukiewicz.
5 min. - 1:0 Szybka bramka dla Ruchu. Dobre podanie Sokołowskiego do wychodzącego na wolne pole Ćwielonga, który w sytuacji sam na sam z Janukiewiczem zdobywa bramkę.
4 min. - Pierwszy strzał Śląska. Ignasiak z woleja nad bramką .
1 min. - Rozpoczyna Ruch, w strojach biało-niebieskich, Śląsk na zielono.

Rezerwa - Ruch: Nowak, Sobczyński, Myszor, Domżalski, Mikulenas, Łudziński, Balul; Śląsk: Kaczmarek, Kosztowniak, Hajdamowicz, Madeja, Rudolf, Małecki, Kowal.