Aura: Pochmurno, lekkie opady, 17 °C

Unia Janikowo:(stroje: ) Ciesielski - Kamrowski, Drajer, Ciesielski, Niedbała (68' Witkowski), Nowosielski, Krętkowski, Morou (77' Glanowski), Pawlak, Jarmuż, Rasic. Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Sztylka, Solarz, Ignasiak, Dudek, Chrobot, Wan, Wołczek (71' Hajdamowicz), Kosztowniak (60' Rosiński), Szewczuk, Ulatowski. Trener:

Unia Janikowo:

90+3 min. - Koniec meczu Śląsk przegrywa z Unią 2:0. Po stracie bramki Wrocławianie odważnie atakowali, jednak nikt nie potrafił skutecznie wykończyć tych akcji. Unia za to przeprowadzała groźne kontry, po których to padły obie bramki w dzisiejszym spotkaniu. Niemal identycznie jak w Chorzowie Ślask traci bramki po prostopadłych podaniach. Pozostaje mieć nadzieję iż wrocławska defensywa wyciągnie z tego stosowne wnioski i kolejny mecz zespół Śląska zakończy zdobyciem kompletem trzech punktów.
90 min. - Arbiter dolicza 3 minuty.
90 min. - Zmiana w zespole gospodarzy schodzi Krętkowski, w jego miejsce na murawie pojawia się Warczachowski.
90 min. - Jednostronny doping spowodowany nie wpuszczeniem kibiców Śląska. Fani Unii krzyczą "na kolana".
89 min. - Po meczu!!! Prostopadłe podanie do Nowosielskiego, ten sam na sam z Janukiewiczem i Unia prowadzi ze Śląskiem 2:0 !!!
88 min. - Znakomity stzrał Szewczuka z narożnika pola karnego pewnie łapie bramkarz.
83 min. - Dwóch zawodników Unii sam na sam z Janukiewiczem. Strzela Nowosielskiego broni bramkarz Śląska. Brawo Radek!!!
79 min. - Za Faul bez piłki w środku pola żółta kartką ukarany Chrobot.
77 min. - Glanowski w miejsce Morou
76 min. - Po dobrej akcji Hajdamowicza od wlasnej bramki zacznie Unia.
73 min. - Strzał z 28 metrów z rzutu wolnego Jarmuża prosto w mur Śląska. Po okresie przewagi Śląska teraz w natarciu Unia Janikowo.
72 min. - Kolejny rzut rożny dla Śląska, zamieszanie w polu bramkowym gospodarzy, strzela Chrobot ale bramkarz łapie piłkę.
72 min. - Rzut rożny dla Śląska, zablokowany strzał Ulatowskiego.
71 min. - Hajdamowicz w miejsce Wołczka.
71 min. - Dobry strzał z woleja z lewej strony pola karnego Rosinskiego, rzut rożny dla Śląska.
71 min. - Strzał Dudka z dystansu broni bramkarz. Ulatowski zajął pozycję Kosztowniaka, Rosiński przesunął się do pomocy.
70 min. - Przewaga Śląska jest już teraz bardzo widoczna, raz po raz Unia jest zamykana na wlasnej połowie.
68 min. - Zmiana w zespole gospodarzy boisko opuszcza Niedbała w jego miejsce wchodzi Witkowski.
65 min. - Pojawienie się Rosińskiego na murawie wniosło dużo świeżości w grę wrocławian. Ambitna walka musi przynieść efekty.
60 min. - Rosiński za Kosztowniaka.
58 min. - Gra toczy się w środku pola, Śląsk gra bez pomysłu. Na prawej pomocy dobry mecz rozgrywa Wołczek, jest aktywny dobrze operuje piłką.
53 min. - Błąd Ignasiaka, który zlekceważyl prostopadłe podanie ze środka pola, Nowisielski przyjął piłkę którą obiera rehabilitujący się Ignasiak , piłka w posiadaniu Śląska.
51 min. - Dobra akcja Unii, zapoczątkował Morou w środkowej strefie boiska, podał na prawe skrzydło, dośrodkowanie w pole karne, stzrał Nowosielskiego zostaje jednak zablokowany
49 min. - Na 30 metrze Kosztowniak mijając 3 rywali zostaje faulowany. Dośrodkowuje z rzutu wolnego Wołczek, Ulatowski próbuje strzału nożycami, ale bramkarz Unii łapie piłkę.
49 min. - Na lewej stronie znakomitym dryblingiem popisał się Kosztowniak, dośrodkował, ale strzał Ulatoskiego został zablokowany. W odpowiedzi z połowy boiska bardzo wysuniętego Janukiewicza, stojącego na 35 metrze, próbował lobować Rasic jednak wrocławski golkiper był szybszy i złapał piłkę.
46 min. - Drugą część meczu rozpoczyna Unia.
45+2 min. - Pierwsza połowa kończy się rezultatem 1:0 dla gospodarzy. Po stracie bramki Śląsk zaczął odważniej grać do przodu, Unia muruje dostęp do własnej bramki łapiąc często piłkarzy wrocławskich na spalonym. Próbuje także groźnie kontratakować. Sektor kibiców przyjezdnych do przerwy świeci pustkami.
44 min. - Śląsk łapany na spalonych, nie radzimy sobie z atakiem pozycyjnym. Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.
41 min. - Akcję inicjuje na 30. metrze Szewczuk, podanie na lewe skrzydło do Wana, ten dośrodkowuje w pole karne, obrońcy wybijają jednak piłkę na rzut rożny. Po wznowieniu gry strzał Szewczuka głową obok bramki.
39 min. - Dobra akcja Śląska, rozpoczął w środku Ulatowski podaniem na lewe skrzydło do Wana, ten dobrze dośrodkował lecz Kosztowniak strzela odchylony jakby od niechcenia i nadal przegrywamy.
37 min. - Wrzutka Wana w pole karne rywala...nikt nie zamyka akcji.
35 min. - Po straconej bramce Śląsk stara sie wyrównać, ale Unia umiejętnie blokuje dostępu do własnej bramki próbując groźnie kontrować.
34 min. - Bardzo dobrze zapowiadającą się akcję Wołczka przerywa sędzia uznając, że zawodnik Śląska pomagał sobie ręką.
33 min. - Żółta kartka dla Solarza.
31 min. - Jarmuż w dziecinny sposób ogrywa 3 zawodników Śląska przerzucając nad nimi piłkę, Strzał Morou spokojnie łapie Janukiewicz.
30 min. - Dobra akcja gospodarzy. Prostopadłe podanie do Nowosielskiego, na szczęscie Janukiewicz był tam gdzie być powinien.
28 min. - Dobre uderzenie z 25 metrów Ulatowskiego, jednak piłka mija obok słupka bramkę gospodarzy
26 min. - Żółtą kartką za odepchnięcie rywala bez piłki ukarany zostaje Szewczuk.
25 min. - 1:0!!!! Po rzucie rożnym Janukiewicza przechytrzył Rasic.
20 min. - Dobra akcja Wołczka i Szewczuka, któremu piłkę w dziecinny wręcz sposób odbiera Morou.
17 min. - Rasic drybluje, lecz pilkę wybijają na aut Wrocławianie. Zaczął padać deszcz.
16 min. - Rzut wolny po faulu na Wołczku.
15 min. - Nieźle zapowiadającą się akcję Szewczuka przerywa arbiter uznając, że zawodnik Śląska nieprzepisowo przytrzymuje rywala.
15 min. - Z rzutu wolnego uderzał Kamrowski, jednak wysoko nad poprzeczką bramki Janukiewicza.
14 min. - Strzal Nowosielskiego z dystansu pewnie wyłapuje Janukiewicz.
11 min. - Strzał Dudka z 16 metrów zatrzymany przez defensywe gospodarzy.
9 min. - Brutalny faul zawodnika Unii, faulowany Chrobot leży na murawie zwijając się z bólu.
8 min. - Wrzutka z rzutu wolnego Jarmuża , piłkę wyłapuje Janukiewicz.
4 min. - Mocne uderzenie Ulatowskiego z 25 metrów obrońcy Unii wybijają na rzut rożny.
3 min. - Szarża Nowosielskiego zablokowana przez wrocławska defensywe.
1 min. - Jarosławski arbiter Grzegorz Stęchły rozpoczyna mecz.

Gospodarze wystąpią w strojach biało-granatowych, Śląsk w jednolitych zielonych trykotach.

W rezerwie: Unia - Piesik, Młodzieniak, Glanowski, Todorov, Warczachowski, Iwanicki, Witkowski; Śląsk - Kaczmarek, Sourek, Rosiński, Hajdamowicz, Rodrigo, Rudolf.