Aura: Zachmurzenie małe, Temp. 21 °C

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Wołczek, Solarz, Rodrigo, Naskręt (90' Małecki) - Szewczuk (61' Biliński), Chrobot, Sztylka, Dudek, Ulatowski (61' Rosiński) - Kowal. Trener:
Lechia Gdańsk:(stroje: ) Bąk - Pęczak, Manuszewski, Kosznik, Brede - Piątek (74' Pietrowski), Pawlak (63' Szczepiński) , Szulik, Kalkowski, Wiśniewski - Król (69' Rusinek). Trener:

Lechia Gdańsk:

90+3 min. - Koniec meczu, na Oporowskiej podział punktów
90+2 min. - Małecki za Naskręta.
87 min. - Za faul na Dudku drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną otrzymuje Kalkowski.
86 min. - Rosiński po rzucie wolnym z 30 metrów, Dudek trącił głową, lecz piłka mija słupek.
80 min. - Biliński wysoko nad poprzeczką bramki Bąka.
78 min. - Strata Rodrigo, groźna kontra gdańszczan, obok słupka Wiśniewski.
77 min. - Rzut wolny z 25 metrów, Rosiński minimalnie obok słupka.
76 min. - Prostopadłe podanie Bilińskiego do Kowala, jego strzał z 16 metrów zostaje zablokowany.
74 min. - Pietrowski za Piątka.
69 min. - Kowal efektownie przejmuje piłkę w polu karnym, przerzut nad obrońcą i ... strata.
67 min. - Rusinek w miejsce Króla.
65 min. - Wiśniewski z 16 metrów nad okienkiem bramki Janukiewicza.
63 min. - Zmiana również w Lechii, Szczepiński za Pawlaka.
61 min. - Pierwsze zmiany. Rosiński za Ulatowskiego i Biliński za Szewczuka.
58 min. - Strzał z rzutu wolnego z 28 metrów Sztylki przelatuje ponad poprzeczką bramki Bąka.
57 min. - Dośrodkowanie z prawej strony Dudka wyłuskuje Bąk.
54 min. - Fatalne dośrodkowanie z prawej strony Szewczuka, piłka opuszcza boisko.
53 min. - Strzał z 20 metrów Dudka zostaje zablokowany przez defensywe gości.
49 min. - Z 28 metrów dośrodkowywał z rzutu wolnego Chrobot, lecz za mocno i piłka opuszcza boisko.
46 min. - Drugą połowę rozpoczynają goście.
45+3 min. - Koniec pierwszej częsci meczu
45+3 min. - Po rzucie wolnym z 18 metrów uderzał Wiśniewski, Janukiewicz pewnie broni.
45+3 min. - Żółtą kartką ukarany Chrobot.
45+1 min. - Strzał Dudka z 20 metrów końcami palców na róg wybija Bąk.
42 min. - Kowal podaje do Dudka, ten traci jednak piłkę niespodziewając się tego zagrania.
42 min. - Dośrodkowanie Piątka wybijają obrońcy Śląska.
41 min. - Rajd prawą stroną Kowala, jego dośrodkowanie pada łupem Bąka.
37 min. - Żółtą kartką ukarany zostaje Szewczuk.
36 min. - Rzut wolny z 27 metrów dla gości. Dośrodkowanie w pole karne, sytuację wyjaśnia Sztylka.
34 min. - Dośrodkowanie z prawej strony Wołczka na róg wybijają obrońcy Lechii.
33 min. - Żółtą kartką ukarany Kalkowski.
29 min. - Dośrodkowanie z lewej strony Ulatowskiego znów nie znajduje odbiorcy, od własnej bramki Lechia.
27 min. - Z dystansu uderzał Szylik, na raty broni Janukiewicz.
26 min. - Podanie Dudka do Ulatowskiego, ten jjednak nie trafia czysto w piłkę.
25 min. - Szewczuk w pole karne do Kowala, piłkę po jego strzale łapie Bąk.
24 min. - Za faul na Naskręcie żółtą kartkę zobaczył Pęczak.
20 min. - Faulowany Chrobot pada na murawę, groźnie wygladające starcie kończy się jednak szczęśliwie, zawodnik Śląska o własnych siłach schodzi z murawy.
19 min. - Dudek z lewej strony wrzuca fotbolówkę, jednak nikt nie zamyka akcji.
17 min. - Kontra wrocławian, Wołczek z 7 metrów z ostrego kąta w okienko, lecz Bąk jest na posterunku.
16 min. - Za faul na szarżującym Szewczuku żółtą kartką ukarany zostaje Szulik.
14 min. - Wiśniewski minął zdezorjętowanego Rodrigo, jednak wrocławski defensor naprawia swój błąd blokując piłkę.
10 min. - 1:1 Szulik prostopadle do Wiśniewskiego, ten ogrywa Naskręta i płaskim strzałem doprowadza do wyrównania.
9 min. - Dośrodkowanie Klepczaka wychodzi poza linie końcową, od bramki Janukiewicz.
7 min. - Goooool !!!! Piłka po strzale Kowala odbita ręką przez bramkarza Lechii wpada do siatki. Śląsk 1, Lechia 0.
5 min. - Próba prostopadłego podania Kalkowskiego przechwytuje Janukiewicz.
1 min. - Mecz rozpoczynają wrocławianie w strojach zielonych, Lechia na czarno.

Mecz rozpocznie się z opóźnieniem 15 minut, gdyż problemy techniczne ma zespół gości z Gdańska.

W rezerwie: Śląsk - Kaczmarek, Ignasiak, Sourek, Rudolf, Biliński, Rosiński, Małecki; Lechia - Sobański, Buzała, Żuk, Rusinek, Pietrowski, Trzebiński, Szczepiński.