Aura: Pochmurno, Temp. 19 °C

Podbeskidzie Bielsko-Biała:(stroje: ) Merda - Rucki, Odrzywolski, Górkiewicz (73' Cieńciała), Koman, Monasterski, Gorszkow, Wróbel (46' Sacha), Kocur (53' Chrapek), Pater, Józefowicz. Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Wołczek, Naskręt (46' Solarz), Sourek, Ignasiak - Sztylka (46' Biliński), Chrobot, Dudek, Rosiński (62' Ulatowski), Ostrowski - Kowal. Trener:

Podbeskidzie Bielsko-Biała:

90 min. - Koniec meczu
85 min. - Szybko rozegrany rzut wolny, Dudek do Ostrowskiego, ten jednak atakowany przez obrońców traci piłkę.
82 min. - Zablokowany strzał Ulatowskiego z 18 metrów.
81 min. - 2:1 dla Podbeskidzia Szybko rozegrany rzut wolny, zagranie do Chrapka, ten sam na sam z Janukiewiczem umieszcza piłke w siatce.
80 min. - Dudek wypuszcza Kowala, ten jednak strzela z 16 metrów prosto w Merdę.
78 min. - Kowal drybluje obrońców gospodarzy, wbiega w pole karne, podaje, lecz kilku zawodników Śląska jest na spalony,.
73 min. - Cieńciała za Górkiewicza.
73 min. - Zaskakujący strzał z 25 metrów Dudka, gdyby uderzył mocnej ...
72 min. - Groźne dośrodkowanie Bilińskiego przechwytuje Merda.
71 min. - W odpowiedzi groźnie Pater, lecz nad poprzeczką.
71 min. - Ostrowski zwodem mija obrońców, lecz jego strzał z 15 metrów łapie Merda.
66 min. - Za brzydki faul żółty kartonik zobaczył Kowal.
65 min. - Strzał Ulatowskiego z 17 metrów zostaje zablokowany.
62 min. - Ulatowski za Rosińskiego.
61 min. - Zablokowany strzał Sachy.
60 min. - Żółtą kartką ukarany zostaje Rosiński.
57 min. - Strzał z 25 metrów Chrobota trafia w obrońców Podbeskidzia.
56 min. - Z rzutu wolnego z 30 metrów dośrodkowywał Rosiński, niek nie zamykał akcji.
54 min. - Dobra okazja dla Śląska, z 7 metrów przestrzelił jednak Kowal.
53 min. - Za kontuzjowanego Kocura, na boisko wbiega Chrapek.
53 min. - Akcja lewą stroną, wrzutka w pole karne do niepilnowanego Józefowicza, ten na szczęście kiksuje.
49 min. - W jednym ze starć ucierpiał Kocur i na noszach opuszcza murawe.
46 min. - Strzał Gorszkowa z 16 metrów odbity przez Janukiewicza.
46 min. - W przerwie nastąpiły zmiany w obu ekipach. W Śląsku Naskręta zastąpił Solarz, a Sztylkę Biliński. W drużynie gospodarzy Sacha za Wróbla.
45+2 min. - Po rzucie rożnym, strzela Koman, pewnie broni Janukiewicz. Po chwili sędzia kończy bezbarwną pierwszą część meczu.
45+1 min. - Pater z 20 metrów nad poprzeczką bramki Śląska.
45 min. - Groźnie z prawej strony Pater, piąstkuje Janukiewicz.
42 min. - W jednym ze starć ucierpiał Monasterski i na noszach opuszcza murawe.
40 min. - Dudek drybluje 3 obrońców gospodarzy, odgrywa do Kowala, lecz ten jest blokowany.
36 min. - Prostopadle Rosiński do Kowala, lecz szybszy okazuje się Merda.
30 min. - Zaskakujący strzał z 40 metrów Rosińskiego, lecz za lekki i Merda bez problemu łapie piłkę.
29 min. - Dośrodkowanie z prawej strony Ostrowskiego przechwytuje Merda.
28 min. - Chrobot blokuje strzał nieupilnowanego Monasterskiego.
25 min. - Remis!!! Niepilnowany gracz Podbeskidzia zagrywa do Józefowicz, ten precyzyjnie głową umieszcza piłkę siatce 1:1
20 min. - Szybko bez gwizdka z rzutu wolnego Pater, lecz bardzo niecelnie.
19 min. - Dośrodkowanie Monasterskiego wybujają obrońcy.
17 min. - Piłkę z głębi pola przedłuża Dudek, Kowal w zamieszaniu podbramkowym zbyt długo zwleka w efekcie czego jego strzał zostaje zablokowany.
14 min. - GOOOOOOOOL!!! Sprawiedliwość wymierza sam poszkodowany. Prowadzimy 1:0.
13 min. - W polu karnym nieprzepisowo zaatakowany zostaje Dudek, gwizdek sędziego i mamy rzut karny.
12 min. - Ostrowski pada w polu karnym, gwizdek arbitra milczy.
9 min. - Prostopadle podanie Ostrowskiego do Kowala, ten na spalonym.
7 min. - Rzut wolny dla Śląska, wrzutka Rosińskiego z 25 metrów w pole karne, uderzenie Dudka jest jednak zablokowane i od wlasnej bramki rozpoczynają gospodarze.
5 min. - Z 16 metrów strzelał Kocur lecz był na spalonym.
5 min. - Dośrodkowanie z lewej strony Monasterskiego, za mocno.
4 min. - Z 16 metrów usiłuje strzelać Wróbel, lecz kiksuje.
1 min. - Mecz rozpoczynają wrocławianie w strojach zielonych, Podbeskidzie na biało-niebiesko.

Rezerwa : Podbeskidzie - Gierachimowicz, Chrapek, Sacha, Łazar, Cieńciała, Zdolski, Ziółkowski; Śląsk - Kaczmarek, Ulatowski, Rodrigo, Solarz, Biliński, Małecki, Ilków-Gołąb.