Aura: Pochmurno

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Wołczek, Solarz, Ignasiak, Rudolf - Ostrowski (66' Kowal), Sztylka, Dudek (81' Ilków-Gołąb), Szczot (43' Rosinski) - Ulatowski, Szewczuk. Trener:
Odra Opole:(stroje: ) Smółka - Orłowicz, Nakielski, Zitka, Stępień, Filipczak, Sobotta (77' W.Dzierżęga), Surowiak (83' Ł.Dzierżęga), Kalu, Szeremet (73' Plewnia), Ugochukwu. Trener:

Odra Opole:

90+3 min. - Po zagraniu do Szewczuka, mogla pasc zwycieska bramka, jednak strzal Ilkowa z linii bramkowej wybija Nakielski. Koniec meczu.
90+2 min. - Zolta kartke otrzymuje Rudolf.
90 min. - Sedzia dolicza 2 minuty, Slask caly czas atakuje, Odra broni sie starajac sie dotrwac do konca ratujac korzystny remis.
83 min. - Ł. Dzierzega w miejsce Surowiaka.
82 min. - Rosinski z rzutu wolnego z 18 metrow w mur.
81 min. - Ilkow-Golab w miejsce Dudka.
79 min. - Z rzutu wolnego z 30 metrow minimalnie niecelnie Sztylka.
77 min. - W. Dzierzega w miejsce Sobotty.
74 min. - Dudek wypuszcza Ulatowskiego, ten w doskonalej sytuacji przegrywa pojedynek ze Smolka.
73 min. - Zmiana w Odrze, Plewnia za Szeremeta.
73 min. - Ulatowski glową do Dudka, ten znow niecelnie.
67 min. - Rzut wolny posredni inicjuje wrzutka Rosinskiego, uderza Dudek, pilka odbita od Smolki trafia do Ulatowskiego, ten szczupakiem nad poprzeczka.
66 min. - W miejsce Ostrowskiego, Kowal.
65 min. - W niejasnych okolicznosciach zolta kartka ukarany zostaje Smolka. Sedzie dyktuje rzut wolny posredni z 6 metrow.
60 min. - Od dobrych kilku minut Odra zamknieta na wlasnej polowie, Slask w natarciu.
55 min. - Ulatowski lewa strona, zagranie wzdluz linii bramkowej, lecz nikt nie zamyka tej akcji.
54 min. - Dosrodkowanie z rzutu wolnego z 30 metrow Rosinskiego, Sztylce zabraklo centymetrow aby przedluzyc glowa to zagranie.
52 min. - Strzal Ugochukwu z 25 metrow obok bramki.
51 min. - Ugochukwu uwalnia sie spod opieki obroncow, jego strzal z 25 metrow minimalnie mija wroclawska bramke.
50 min. - Zagranie Ulatowskiego do Sztylki, ten uderza z pierwszej pilki lecz bardzo niecelnie.
46 min. - Z lekkim opoznieniem wznowiono gre po przerwie. Obie ekipy bez zmian w skladach. Zaczal padac deszcz.
45+1 min. - Koniec pierwszej polowy.
45 min. - Dosrodkowanie z naroznika boiska Ostrowskiego w pole karne lapie Smolka.
43 min. - Uraz Szczota okazuje sie powazniejszy, w jego miejsce na boisko wchodzi Rosinski.
39 min. - Zagranie Wolczka klatka przyjmuje Szewczuk, odegranie do Dudka a ten ... wysoko i niecelnie.
37 min. - Faul Kalu na Szczocie, konieczna jest pomoc masazystow. Po kilkuminutowej interwencji zawodnik Slaska powraca do gry.
36 min. - Zbyt lekkie uderzenie Ulatowskiego lapie Smolka.
34 min. - Ekwilibrystyczne uderzenie Szewczuka z 10 metrow przelatuje nad poprzeczka.
33 min. - Niefortunna interwencja Sobotty, ktory opuszcza boisko na noszach.
26 min. - Pierwsze upomnienie dla gracza Odry, za probe wymuszenia rzutu wolnego ukarany zostaje Kalu.
25 min. - Tym razem zoltko za faul na Stepniu zobaczyl Ostrowski.
23 min. - Za faul w srodku boiska na Ugochukwu zoltym kartonikiem ukarany zostaje Dudek.
21 min. - Strzal Ostrowskiego z 25 metrow z problemami lapie Smolka.
18 min. - Dudek z 35 metrow nad poprzeczka.
12 min. - Po dosrodkowaniu Szeremeta, glowa uderza Ugochukwu lecz na posterunku Janukiewicz.
11 min. - Niecelne podanie Sztylki do Rudolfa, pilke przejmuje Szeremet, po ktorego strzale pilka trafia w slupek.
10 min. - Dośrodkowanie Ostrowskiego do Szewczuka, ten z 15 metrow niecelnie.
7 min. - Ostrowski idealnie do nadbiegajacego Szewczuka, ten pada w polu karnym po starciu z opolskim bramkarzem. Za probe symulowania faulu Szewczuk ukarany zostaje zolta kartka.
5 min. - Ulatowski z 25 metrow, jego strzal zostaje zablokowany.
4 min. - Groznie z rzutu roznego Odra, pilke wylapuje Janukiewicz.
2 min. - Dosrodkowanie w pole karne, glowa uderza Szewczuk - minimalnie obok slupka.
2 min. - Na trybunach stadionu przy ulicy Oporowskiej zasiada 50-osobowa grupa fanow z Opola.
1 min. - Rozpoczyna Slask w strojach zielonych, Odra na blekitno-bialo.

Rezerwa: Śląsk - Kaczmarek, Naskręt, Sourek, Kowal, Kowalczyk, Rosiński, Ilków-Gołąb; Odra - Pronaj, Dzierżęga W., Dzierżęga Ł., Kalinowski, Ganowicz, Plewnia, Kochanowski.