Aura: Temp. 19 °C

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Wołczek, Ignasiak, Sztylka, Rudolf - Szewczuk, Rosiński (70' Naskręt), Dudek (63' Chrobot), Ostrowski - Ulatowski, Kowal (77' Ilków-Gołąb) Trener:
Stal Stalowa Wola:(stroje: ) Wietecha - Kasiak, Maciorowski, Łuczyk, Wieprzęć - Kusiak (42' Pająk), Ożóg, Sierżęga, Iwanicki, Pałkus (65' Krawiec) - Kowalczyk (46' Stręciwilk) Trener:

Stal Stalowa Wola:

90+3 min. - Koniec! Zwycięstwo!
90 min. - Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.
88 min. - Rafał Naskręt z rzutu wolnego z 27 metrów trafia w słupek. Odbita piłka trafia do Ulatowskiego, ale ten traci piłke.
84 min. - Ulatowski musi opuścic boisko, ale po chwili wraca.
81 min. - Kolejny strzał z daleka zawodników Śląska. Tym razem Oko strzela obok bramki.
81 min. - Lekkiej kontuzji nabawił sie Naskręt. Ale nie okazała sie ona groźna i zawodnik wraca na boisko.
80 min. - Błąd przy wyprowadzeniu akcji przez obrońców Stali. Do piłki dochodzi Ulatowski, niestety strzał zostaje zablokowany.
79 min. - Uraz Iwańskiego. Zawodnik opuszcza boisko, ale po chwili juz jest gotowy do gry.
77 min. - Ostatnia zmiana Śląska. Na boisku pojawia sie Ilków-Gołąb za Kowala.
77 min. - Kolejna bardzo dobra akcja zawodników Śląska. Kowal wystawia piłke Ostrowskiemu, który z 10 metrów trafia prosto w bramkarza.
71 min. - Kolejny strzał na bramke oddaje Szewczuk. Jednakże i tym razem bramkarz gosci jest górą.
70 min. - Druga zmiana w Śląsku. Wchodzi Naskręt za Rosińskiego
70 min. - Dobry drybling Ulatowskiego w polu karnym, ale strzał zablokowany przez obrońców i piłka wychodzi na róg.
65 min. - Trzecia zmiana w drużynie gości. Za Pałkusa wchodzi Krawiec
63 min. - Pierwsza zmiana w Śląsku. Za Dudka wchodzi Chrobot.
63 min. - Ładne dośrodkowanie Szewczuka wprost na głowe Marka Kowala, niestety uderza on prosto w ręce bramkarza. Śląsk przeważa, ale nadal razi nieskutecznością.
63 min. - Ulatowski zdecydował sie na strzał z 20 metrów, ale dobrze dysponowany dzisiaj bramkarz gości znów broni.
62 min. - Dudek podaje prostopadłą piłke do Szewczuka, ale Wietecha uprzedza zawodnika Śląska
60 min. - Przepiękna akcja Kowala. Podbija piłke piętką i uderza z przewrotki, ale broni bramkarz Stali
58 min. - Kopia akcji z 45 minuty, znów Rosiński podaje z głębi tym razem do Kowala, który zamiast strzelac próbuje przyjąc piłke, ktora niestety mu odskakuje.

Kibiców dopingujących Śląsk z za płotu zebrało sie dzisiaj ponad tysiąc!

48 min. - Ignasiak fauluje blisko pola karnego Iwańskiego. Naszczęscie w rzutu wolnego Sierżęga uderza bardzo niecelnie.
46 min. - Rozpoczęła sie druga połowa. W drużynie Stali zmiana, za Kowalczyka wchodzi Stręciwilk

W przerwie meczu wręczono kwiaty obchodzącemu wczoraj swoje 54 urodziny Januszowi Sybisowi

W pierwszej połowie Śląsk ma przewage i często zagraża bramce gosci. Jak zwykle brakuje troche dokładności i szcześcia w końcowych momentach akcji. Ale i tak jest juz lepiej niż we wcześniejszych meczach, bo udało sie strzelic bramki.

45 min. - Rzut wolny dla gospodarzy. Rosiński trafia w mur.
45 min. - Znów Rosiński, tym razem podaje z głębi pola do Ostrowskiego, jednakze ten zamiast strzelać próbuje przyjąc piłke, która mu odskakuje. Kolejna ładna akcja Śląska.
45 min. - Ładny strzał Rosińskiego z 20 metrów minimalnie obok słupka.
43 min. - Ulatowski ładnie wypuścił w pole karne Rosińskiego, jednakze uprzedził go bramkarz Stali
42 min. - Kontuzja Kusiaka okazuje sie jednak poważniejsza i Stal przeprowadza zmiane. Wchodzi Pająk
41 min. - Z rzutu wolnego dosrodkowuje Rosinski, ale łapie piłke Wietecha
39 min. - Po starciu na środku boiska boisko musi opuscic zawodnik Stali
37 min. - Kolejny rzut wolny dla Stali, znów Sierżęga uderza i z najwyższym trudem przenosi Janukiewicz piłke nad poprzeczką
33 min. - Rzut wolny dla Stali. Strzela Sierżega, jednakże prosto w mur, i wpada w pole karne, gdzie w dużym zamieszaniu sędzia dopatrzył sie zawysoko podniesionej nogi. Rzut wolny posredni na polu karnym. Tym razem Sierżęga strzela w Janukiewicza
31 min. - Z rzutu wolnego strzela Ostrowski, lecz bardzo niecelnie
30 min. - Szarżującego Kowala fauluje Łuczyk i otrzymuje za to czerwoną kartke. Od 30 minuty Śląsk bedzie grał z przewagą zawodnika.
27 min. - Mogło być juz 3:0. Rosiński bardzo dokładnie podaje z głębi pola do Szewczuka a ten w ostatniej chwili jest zablokowany przez Maciorowskiego.
20 min. - GOOOOOOOOL!!! Kontra Śląska, Ostrowski celnie podaje do Dudka, a ten strzela bramke.
15 min. - GOOOOOOOOL!!! Tym razem krótko rozegrany rożny. Rosiński podaje do Ostrowskiego, ten wrzuca prosto na głowe Szewczuka, który umieszcza piłke w siatce.
13 min. - Rosiński z rzutu rożnego ładnie wrzuca, niestety bramkarz na posterunku.
12 min. - Kolejny rzut wolny dla zawodników Śląsk. Sztylka za lekko jednak
10 min. - Szybka i składna akcji zawodników Śląska, którą strzałem kończy Ulatowski, niestety nad poprzeczką.
8 min. - Z rzutu wolnego oddalonego od bramki gości o 30 metrów, Rosiński próbuje dośrodkować, ale piłka zostaje wybita przez rosłych obrońców Stali.
5 min. - Kowal przyjmuje na klate ładne podanie, niestety uderza za lekko i bramkarz nie ma problemów z interwencją.
4 min. - Rosiński uderza z 15 metrów ale daleko od bramki.
2 min. - Z rzutu wolnego oddalonego od bramki Janukiewicza zawodnik Stali strzela bardzo niecelnie.

Z powodu bojkotu na trybunie odkrytej zasiada nawet nie 100 osób. Spora grupa sympatyków Śląska dopinguje swoją drużyne z za płotu.

1 min. - Rozpoczyna Śląsk w strojach zielonych, Stal na pomarańczowo-czarno

Rezerwa: Śląsk - Kaczmarek, Naskręt, Wan, Solarz, Chrobot, Ilków-Gołąb; Stal - Kielarski, Stręciwilk, Telka, Sałek, Krawiec, Pająk, Ławecki