Aura: pochmurno 15°C

Polonia Bytom:(stroje: ) Żmija - Brehmer, Broniewicz, Galeja, Jurczyk - Pajączkowski (88' Marcinkowski), Sosna, Trzeciak, Kupis (64' Jabłoński) - Podstawek(81' Dziółka), Mężyk Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Rudolf, Ignasiak, Sztylka, Wołczek -Chrobot (72' Wan), Ostrowski, Ulatowski, Rosiński (46' Szczot) - Szewczuk, Kowal (63' Naskręt) Trener:

Polonia Bytom:

Śląskowi niestety nie udaje się strzelić gola Polonii i 3 punkty pozostają w Bytomiu

90 min. - Koniec meczu. Polonia Bytom - Śląsk Wrocław 1:0
90 min. - za faul na Broniewiczu żółtą kartką ukarany został Naskręt
90 min. - Marcinkowski dośrodkowuje piłkę w pole karne Śląska, ale obrońcy zażegnują niebezpieczeństwo
90 min. - sędzia dolicza 3 minut do regulaminowanego czasu gry
88 min. - Pajączkowski opuszcza boisko, wchodzi Marcinkowski
88 min. - Szczot pędzi bokiem boiska, ale ostatecznie jest zablokowany przez obrońców
86 min. - dośrodkowanie Ostrowskiego wyłapuje bramkarz
86 min. - brutalny faul na Szczocie Brehmera. Zawodnik Polonii ukarany żółtą kartką
84 min. - dobre dośrodkowanie Wana, jednak Szewczuk mija się z piłką
83 min. - po faulu na Szewczuku uderza Ulatowski, a piłkę na róg wybija bramkarz
82 min. - Wołczek podaje na lewo do Szewczuka, po małym zamieszaniu strzela Szczot,
81 min. - Dziółka wchodzi za Podstawka
79 min. - strzał Pajączkowskiego z 30 metrów bardzo niecelny
78 min. - po dośrodkowaniu Wana bramkarz wypuszcza piłkę z rąk, ale po chwili naprawia swój błąd
77 min. - po rzucie rożnym strzał Ostrowskiego zablokowany przez obrońców, kolejny korner
77 min. - Sztylka podaje do Szewczuka, temu udaje się wywalczyć rzut rożny
74 min. - pod swoją bramką w piłkę nieczysto trafia Ignasiak, mogło być groźnie
72 min. - boisko opuszcza Chrobot a jego miejsce zajmuje Wan
69 min. - świetny techniczny strzał Ostrowskiego wybija przed siebie Żmija, poprawia z 11 metrów Wołczek jednak piłka mija bramkę o 6 metrów
68 min. - piłkę w pole karne Śląska dośrodkowuje Pajączkowski jednak nikt nie zamyka tej akcji
67 min. - uderzenie głową Szczota z 15 metrów przelatuje nad bramką
64 min. - jest też zmiana w zespole gospodarzy, Kupisa zastępuje Jabłoński
63 min. - za Kowala wchodzi Naskręt
62 min. - doskonałe uderzenie Szczota z 15 metrów minimalnie mija bramkę Polonii
60 min. - jak narazie w drugiej połowie Śląsk ma lekką przewagę ale nie potrafi stworzyć sobie groźniejszej sytuacji
60 min. - rzut wolny wykonuje Ostrowski jednak Sztylka nie jest w stanie sięgnąć piłki głową i futbolówka wylatuje za linię bramkową
55 min. - po wykonaniu rzutu rożnego 2 napastników Polonii nie było w stanie z bliska wpakowac piłki do siatki i ta poleciała obok bramki
54 min. - nieudana pułapka ofsajdowa Wrocławian, Janukiewicz z trudem wybija piłkę na róg po strzale Trzeciaka
46 min. - Mamy pierwszą zmianę w Śląsku. Rosińskiego zastępuje Szczot.
46 min. - właśnie rozpoczęła się 2 połowa meczu Polonia Bytom - Śląsk Wrocław
45 min. - to już koniec pierwszej połowy, Śląsk przegrywa z Polonią po golu Galeji
45 min. - sędzia dolicza 1 minutę
45 min. - przepiękny strzał z 20 metrów Ulatowskiego pod porzeczkę, z największym trudem broni Żmija
44 min. - Chrobot uderza, broni bramkarz a piłka wychodzi na rzut rożny
39 min. - urazu nabawił się Wołczek, potrzebna pomoc masażystów
37 min. - po daleki podaniu do Rosińskiego ręką zagrywa jeden z Polonistów. Wybitej z rzutu wolnego piłki nie potrafi opanować Kowal
34 min. - Ulatowski nie dochodzi do dośrodkowania Wołczka
32 min. - faul na Ostrowskim, ładny strzał Rosińskiego z 25 metrów piąstkuje bramkarz
30 min. - kolejny rzut wolny dla Wrocławian. Z 35 metrów ponad poprzeczkę uderzył Rosiński
26 min. - podobna sytuacja pod naszą bramką, Pajączkowski strzela wprost w Janukiewicza
25 min. - rzut wolny dla Ślaska 30 metrów przed bramką . wrzutka Chorobota wybita przez obrońców
23 min. - świetne podanie Mężyka do wychodzącego na dobrą pozycję Podstawka. Na szczęście ten jest na spalonym
23 min. - Rosiński podaje do Ulatowskiego jednak piłka wychodzi na aut
22 min. - Podstawek dochodzi do piłki w środku pola, wychodzi na sam na sam z Janukiewiczem, jednak Radek broni w tej groźnej sytuacji
19 min. - dośrodkowanie Kupisa wybijają obrońcy Śląska
16 min. - niestety gol dla Polonii dośrodkowanie Brehmera z 35 metrów na bramkę zamienia strzałem głową Galeja
16 min. - faul Ignasiaka na Kupisie
13 min. - po rzucie rożnym faul na Trzeciaku i Polonia zaczyna od rzutu wolnego
13 min. - Wrzutka w pole karne Rudolfa, zamieszanie pod bramką, strzał Ulatowskiego bramkarz paruje na róg
10 min. - Kowal zagrywa w pole karne do Szewczuka, jednak ten fauluje obrońcę gospodarzy
9 min. - ładne dośrodkowanie Rosińskiego, głową uderza Ostrowski, jednak obrońcy oddalają niebezpieczeństwo od swojej bramki
8 min. - strzał Ostrowskiego broni bramkarz gospodarzy
7 min. - ładne podanie Rudolfa do Szewczuk, akcję jednak blokują Poloniści
3 min. - rzut wolny z narożnika boiska wykonuje Pajączkowski, piłkę pewnie łapie Janukiewicz
1 min. - mecz zaczęła miejscowa Polonia

- Śląsk wystąpi bez kontuzjowanego Sebastiana Dudka

na rezerwie pozostają: Polonia - Suchański, Dziółka, Marcinkowski, Jabłoński, Koziołek; Śląsk - Kaczmarek, Solarz, Naskręt, Szczot, Wan