Aura: Pochmurno, 12°C

Jagiellonia Białystok:(stroje: ) Banaszyński - Wincel (85' Trzeciakiewicz), Sobociński, Dzienis (69' Łatka), Kośmicki, Sobolewski, Napierała, Chańko, Markiewicz, Nawotczyński, Wolański (77' Cieluch). Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Wołczek, Ignasiak, Naskręt, Rudolf - Ostrowski (89' Wan), Dudek, Sztylka, Szczot (82' Rosiński) - Ulatowski (82' Ilkow-Gołąb), Szewczuk. Trener:

Jagiellonia Białystok:

90+3 min. - Ładne podanie Rosińskiego do Wana, ten strzela minimalnie obok słupka, po chwili sędzia kończy zawody.
90+1 min. - Sędzia dolicza 3 minuty, cały stadion śpiewa w rytm rosyjskiej melodii ludowej
90 min. - Niestety 3:0 !!! Po rzucie wolnym Chańki, piłka odbija się od obrońców, dobitka Sobocińskiego po ręce Janukiewicza wtacza się do bramki.
89 min. - Wan za Ostrowskiego.
85 min. - Ostatnia zmiana w Jagiellonii. Trzeciakiewicz w miejsce Wincla.
83 min. - Druga bramka dla Jagiellonii !!! Po rzucie rożnym Sobolewskiego, Janukiewicza uprzedza Kośmicki i z bliskiej odległości pakuje piłkę do siatki.
82 min. - Dwie zmieny w ekipie Śląska, Ilkow-Gołąb za Ulatowskiego i Rosiński za Szczota.
79 min. - Po rzucie wolnym, Cieluch głową, piłkę blokuje Szewczuk, jego dobitka ląduje w rękach Janukiewicza.
77 min. - W miejsce strzelca bramki - Wolańskiego, na murawie pojawia się Cieluch.
75 min. - Łatka wykańcza ładną akcje gospodarzy strzałem prosto w bramkarza, Janukiewicz opanowuje piłkę i rozpoczynamy od bramki.
69 min. - Pierwsza zmiana, w miejsce Dzienisa na boisko wchodzi Łatka.
67 min. - Po dośrodkowaniu Wołczka, przewrotką uderza Szczot, piłka po odbiciu od bandy trafia w siatkę, lecz niestety od drugiej strony bramki.
65 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sobolewskiego, Ulatowski wybija piłkę z linii bramkowej.
60 min. - Kolejne upomnienie w tym meczu, tym razem za faul na Sobolewskim kartkę zobaczył Sztylka.
56 min. - Za utrudnianie pracy arbiter ukarał kartką Sobocińskiego, po rzucie wolnym Sztylka mocno w mur, jego dobitka wysoko nad bramką Jagi.
46 min. - Ruszyła druga połowa. Po 20 sek. piłka ląduje w siatce Śląska, lecz arbiter odgwizduje spalonego.
45+1 min. - Koniec pierwszej polowy
45 min. - Kolejna żółta kartka dla gracza Jagiellonii, tym razem ukarany zostaje Kośmicki.
44 min. - Z rzutu wolnego dośrodkowywał Sobolewski, głową obok słupka uderzał Chańko.
44 min. - Żółtą kartką za faul na Dzienisie ukarany Ulatowski.
43 min. - Po podaniu Dudaka w polu karnym pada Naskręt, sędzia jednak nie wstrzymuje gry.
36 min. - Za przerwanie groźnie zapowiadającej się akcji faulem na Dudku, żółtą kartką ukarany Nawotczyński.
35 min. - Druga dobra okazja dla Jagiellonii w tym meczu, Po dośrodkowaniu Dzienisa Wolański kiksuje w polu karnym.
33 min. - Zablokowany strzał Ulatowskiego .
33 min. - Żółtą kartką ukarany Napierała.
26 min. - Po dalekim wykopie Janukiewicza, Szewczuk uprzedzony tuż przed uderzeniem na bramkę Jagielloni.
20 min. - 1:0 Strata Ostrowskiego i Wołczka w narożniku boiska, do piłki momentalnie dopada Chańko. Dośrodkowanie wprost na głowę Wolańskiego i przegrywamy 1:0 !!!
19 min. - Dudek zbyt długo zwlekał ze strzałem w efekcie czego jego uderzenie zostało zablokowane.
12 min. - Po dośrodkowaniu Naskręta bardzo mocnym strzałem popisuje się Ostrowski, szczęście sprzyja gospodarzom, piłka minimalnie nad poprzeczką.

Ryszard Tarasiewicz impulsywnie reaguje na brak gwizdka przy starciu dwóch zawodników.

10 min. - Na boisku nie wiele się dzieje, grę prowadzą piłkarze Śląska, którzy częściej są na połowie przeciwnika.
5 min. - Strzał Naskręta z rzutu wolnego z 35m. minimalnie mija bramkę Banaszyńskiego.
1 min. - Szewczuk do Ulatowskiego i gramy. Śląsk na zielono, Jagiellonia w tradycyjnych "pszczółkach".

W rezerwie pozostają: Jagiellonia - Majewski, Trzeciakiewicz, Łatka, Wasiluk, Feitler, Cieluch, Konon; Śląsk - Kaczmarek, Kowal, Chrobot, Ilków-Gołąb, Sourek, Rosiński, Wan.