Aura: Pochmurno, temp. 4°C

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski:(stroje: ) Kapsa - Nidzierski, Kiczyński, Rogalski, Wojtal (69' Franczak), Miąsko (46' Wójcik), Sojka, Copik, Łatkowski, Robaszek, Kanarski. Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Solarz (67' Rudolf), Sourek, Ignasiak, Wołczek - Szczot (78' Witkowski), Rosiński, Sztylka, Ostrowski (46' Wan) - Szewczuk, Ulatowski. Trener:

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski:

95 min. - Sędzia nie wznawia już gry. Koniec meczu
95 min. - Rzut karny wykonuje Rogalski. Strzał i bramka. 2:1!!! Przegrywamy mecz w 95 minucie!!!
92 min. - Przepychanki na boisku po decyzji arbitra, czerwoną kartką ukarany Ulatowski.
91 min. - Po rzucie rożnym z linii bramkowej ręką piłkę wybija Ulatowski. Rzut karny!!!
90 min. - Sędzia doliczył 4 minuty.
89 min. - Szewczuk głową - niecelnie.
87 min. - Strzał Kanarskiego z 5 metrów broni Janukiewicz.
83 min. - Kolejny faul i kolejna kartka, tym razem "żółtko" zobaczył Sourek.
80 min. - Rosiński ukarany żółtą kartką.
78 min. - W miejsce Szczota wchodzi Witkowski.
78 min. - Strzał Ulatowskiego z linii pola karnego broni Kapsa.
69 min. - Zmiana również w KSZO, Franczak za Wojtala.
67 min. - W miejsce Solarza na murawie pojawia się Rudolf.
65 min. - 1:1 Na odpowiedź gospodarzy nie czekaliśmy długo. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Rogalski, z bliskiej odległości głową do siatki przymierzył Kanarski.
60 min. - Copik z 16 metrów bardzo niecelnie.
58 min. - GOOOOOOOOLLLL!!! Po solowej akcji Ulatowskiego zakończonej kąśliwym strzałem, Kapsa jeszcze paruje piłkę, lecz ta mimo to wtacza się do bramki.
51 min. - Za faul w środku pola ukarany żółtą kartką zostaje Wan.
50 min. - Drugie zagranie ręką w polu karnym wrocławskich zawodników w tym meczu i po raz drugi sędzia nie wskazuje na "wapno".
47 min. - Po strzale Wójcika ręką w polu karnym zagrywa jeden z obrońców Śląska, sędzia nie wstrzymuje gry.
46 min. - Szewczuk sam na sam z Kapsą, lecz jego zbyt lekki strzał broni Ostrowiecki golkiper.
46 min. - W przerwie nastąpiły dwie zmieny, w Śląsku Ostrowskiego zastapił Wan, a w KSZO za Miąskę wszedł Wójcik.
45 min. - Koniec pierwszej częsci meczu
42 min. - Groźnie znów Rogalski, ale obok bramki. W statystykach 10 : 4 prowadzi KSZO, lecz jesli chodzi o strzały w światło bramki to prowadzi Śląsk 1:0
40 min. - Przykład z kolegi bierze i Rogalski którego strzał również daleko od celu.
39 min. - Kanraski po akcji Miąska bardzo niecelnie.
36 min. - Po szybkiej kontrze KSZO, Kanarski z 12 metrów tuż nad bramką.
29 min. - Za faul na Robaszku, żółtą kartką ukarany zostaje Sztylka.
28 min. - Robaszek zza linii pola karnego tuż obok bramki Janukiewicza.
26 min. - Po podaniu Rosińskiego, Szczot wychodzi na pozycję "sam na sam" z Kapsą, zbyt lekki strzał z ostrego kąta nie sprawił kłopotu golkiperowi KSZO.
24 min. - Kontra wrocławian, po zagraniu Rosińskiego, Szewczuk obok bramki KSZO.
15 min. - Centra Szczota trafia pod nogi gospodarzy, nikt nie zamyka akcji.
14 min. - Wojtal z 25 metrów wysoko nad wrocławską bramką.
7 min. - Strzał Robaszka przelatuje tuż obok bramki Janukiewicza.
4 min. - Po wrzutce w pole karne w piłkę nie trafia Kapsa, na całe szczęście bo mogło być groźnie.
2 min. - Strzał Ostrowskiego z 25 metrów mija bramkę KSZO.
1 min. - Mecz rozpoczęli piłkarze Śląska.

W rezerwie: KSZO - Kwapisz, Franczak, Mikołajek, Wójcik; Śląsk - Kaczmarek, Witkowski, Kowalczyk, Wan, Ilków-Gołąb, Rudolf.