Strzelcy: 1:0 - 34' Bzdęga, 2:0 - 62' Bzdęga, 2:1 - 64' Szewczuk
Aura: Chłodno i wietrznie

ŁKS Łomża:(stroje: ) Ulman - Galiński, Kowalski, Strugarek, Mądry (80' Świerblewski), Strózik, Jasiński, Dądrowski, Adamski (85' Goliński), Bzdęga, Kalu (55' Rozkwitalski) Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Kaczorowski, Ignasiak, Wójcik, Lasocki - Szewczuk, Ćap, Rosiński (60' Wołczek), Wan (46' Morales) - Ulatowski (69' Rusinek), Imeh Trener:

ŁKS Łomża:

90+3 min. - Koniec meczu!!!
90+2 min. - Ostatni rzut rożny w tym meczu dla Śląska. 8 graczy Śląska w polu karnym.
90+1 min. - Świerblewski z ostrego kąta, piłka przelatuje równolegle do linii bramkowej.
90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty.
90 min. - Żółtą kartką za faul ukarany zostaje Wołczek.
85 min. - Goliński w miejsce Adamskiego.
83 min. - Po rzucie rożnym Bzdęga minimalnie obok słupka.
80 min. - Świerblewski za Mądrego.
78 min. - Żółta kartka dla kapitana gospodarzy, Kowalskiego.
76 min. - Po rzucie rożnym Ignasiak nie trafia z 5 metrów do pustej bramki.
75 min. - Rzut wolny dla Śląska, 25 metrów od bramki Łomży. W ostatniej chwili Galiński wybija strzał Ćapa na róg.
72 min. - Strzał Bzdęgi Janukiewicz wybija na rzut rożny.
69 min. - Rusinek w miejsce Ulatowskiego.
67 min. - Po zdobytej bramce, Śląsk wyraźnie poderwał się do walki. Mecz stał się bardzo atrakcyjny.
64 min. - GOOOOL !!! Po faulu na Imehu , Szewczuk oddaje bardzo mocny strzał, piłka odbija się od poprzeczki, spada na ziemie i zostaje wybita. Sędzia liniowy zalicza bramkę dla Śląska.
62 min. - Szok!!! Po kardynalnym błędzie Wołczka, Bzdęga zdobywa drugą bramkę przegrywamy 0:2 !!!
60 min. - Druga zmiana w Śląsku, Wołczek w miejsce Rosińskiego. Wołczek grać będzie na prawej obronie, a do przodu wysunięty zostaje Kaczorowski.
59 min. - Szybka akcja prawą stroną Kaczorowskiego z Szewczukiem, zakończona bardzo mocnym strzałem Szewczuka... w boczną siatkę.
58 min. - Rozkwitalski nad bramką. Bilans strzałów 11:4, celnych 7:2.
56 min. - Wołczek przygotowuje się do wejscia.
55 min. - Okres wyraźnej przewagi gospodarzy.
55 min. - Rozkwitalski w miejsce kontuzjowanego Kalu.
53 min. - W poprzedniej akcji urazu doznał Kalu, który sygnalizuje chęć opuszczenia boiska.
53 min. - Groźna kontra Łomży, strzał Kalu na róg wybija Janukiewicz.
52 min. - Pierwszy rzut rożny dla Śląska, a drugi w ogole w tym meczu.
51 min. - Dośrodkowanie Adamskiego przedłuża Mądry. Piłka finalnie ląduje w rękach Janukiewicza.
48 min. - Kalu oddaje groźny strzał na bramkę Janukiewicza, jednak wrocławski golkiper wyłapuje piłkę.
46 min. - Druga część meczu rozpoczęta. Za Wana na boisku pojawił się Morales.
45+1 min. - Koniec pierwszej części tego bezbarwnego i nudnego meczu
45 min. - Sędzia dolicza 1 minutę.
44 min. - Aut dla gospodarzy na wysokości pola karnego. Wrzutka a następnie efektowna przewrotka 10 metrów obok bramki Janukiewicza.
40 min. - Rzut wolny z 20 metrów, ostry kąt. Rosiński dośrodkowuje, piłka odbija się od muru. Dobitka Lasockiego zbyt słaba.
36 min. - Po stracie bramki, wrocławianie zaczynają grać bardzo nerwowo.
34 min. - Gol dla Łomży!!! Adamski wypuszcza w uliczkę Bzdęgę, ten wychodzi sam na sam z Janukiewieczem. Płaski strzał w długi róg i przegrywamy 0:1.
34 min. - Strzał Ulatowskiego z 35 metrów, wysoko nad poprzeczką.
32 min. - Pierwsze celne uderzenie wrocławian, jednak o wiele za słabe by mogło zagrozić Ulmanowi.
31 min. - Rzut wolny dla Śląska po faulu na Imehu.

Na trybuny weszła pierwsza grupa kibiców Śląska. w tej chwili jest ich około 50 osób.

28 min. - Bzdęga z ostrego kąta, Janukiewicz na posterunku.
26 min. - Kolejna interwencja Janukiewicza daleko poza polem karnym.
23 min. - Rajd Imeha prawą stroną zakończony faulem wrocławskiego zawodnika.
22 min. - Za faul na Ćapie żółtą kartką ukarany zostaje Strózik.
21 min. - Niecelny strzał z za pola karnego Strózika.
18 min. - Interwencja Janukiewicza poza polem karnym.
17 min. - Dośrodkowanie Lasockiego z lewej strony, w ostatniej chwili obrońca wybija piłkę w pole.
14 min. - Rzut wolny dla łomżan, 40 metrów od bramki.
11 min. - Gra się uspokoiła, walka toczy się głównie w środku pola.
7 min. - Niefortunne podanie Ignasiaka do Janukiewicza, wrocławski golkiper z trudem opanowuje sytuacje.
7 min. - Bzdęga nie sięga na 10 metrze piłki. Mogło być groźnie!
4 min. - Za faul na Imehu, wychodzącym na czystą pozycje, żółtą kartką ukarany Galiński.
3 min. - Po interwencji Wójcika pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.
3 min. - Rosiński z 25 metrów, niecelnie.
2 min. - Podczas nieobecnosci Darka Sztylki, kapitanem wrocławian jest Radek Janukiewicz.
1 min. - Spotkanie rozpoczynają gospodarze, w strojach biało-czerwonych, Śląsk na zielono.

Dzisiejsza relacja LIVE sponsorowana jest przez markę PIAST !!!

W rezerwie pozostają: Łomża - Kudrycki, Świerblewski, Goliński, Ogrodowicz, Cychol, rozkwitalski, Sędrowski; Śląsk - Kaczmarek, Wołczek, Rudolf, Biliński, Rusinek, Morales, Woźniak.