Aura: Słonecznie i bardzo wietrznie

Kmita Zabierzów:(stroje: ) Sarnat - Pokrywka, Kocic, Jędryszczyk, Kaliciak, Gawęcki, Romuzga (27' Onyekachi), Stolarz (56' Krauz), Bębenek (83' Goncerz), Ankowski, Fabianowski. Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Kaczorowski, Pokorny, Wójcik, Lasocki - Cap, Sztylka, Szewczuk (60' Biliński), Ulatowski (75' Pajączkowski) - Wan (60' Moralez), Imeh. Trener:

Kmita Zabierzów:

90+4 min. - Koniec meczu!!! Kompromitacja... nic więcej!
90 min. - Bardzo groźny strzał Bilińskiego największym trudem wybija Sarnat.
88 min. - Za faul żółtą kartką ukarany Ankowski.
87 min. - Żółta kartka dla Sarnata za grę na czas.
83 min. - Goncerz w miejsce Bębenka.
80 min. - Biliński w ostatniej chwili uprzedzony przez Sarnata.
78 min. - Bardzo bliski strzelenia kontaktowej bramki był Pajączkowski, Sarnat z największym trudem.
77 min. - Po podaniu Sztylki pudłuje z 6 metrów Pajączkowski.
75 min. - Pajączkowski w miejsce Ulatowskiego.
70 min. - Rajd Bębenka lewą stroną, ogranie Kaczorowskiego, w zamieszaniu pod bramką najwięcej przytomności zachował Fabianowski i przegrywamy 2:0 !!!
65 min. - Imeh pada w polu karnym, sędzia nie przerywa gry.
64 min. - Fabianowski ukarany żółtą kartką za faul na Moralesie.
61 min. - Biliński pokazuje próbkę swoich możliwości jednak zostaje brutalnie powalony na murawę.
60 min. - Biliński i Moralez za Wana i Szewczuka.
60 min. - Żółta kartka dla Jędryszczyka za dyskusje z arbitrem.
59 min. - Cap z rzutu wolnego, Imeh nie dochodzi do piłki.
58 min. - Do wejścia przygotowują się Biliński i Moralez.
56 min. - Krauz za Stolarza
54 min. - Sztylka drybluje 4 zawodników Kmity... niestety w kole środkowym.
49 min. - Żółta kartka dla Kaczorowskiego za faul.
48 min. - Pierwsza groźna akcja Śląska. Dośrodkowanie Kaczorowskiego przestrzalił Ulatowski.
47 min. - Cap dośrodkowuje, jednak nikt nie sięga piłki która opuszcza boisko.
46 min. - Rozpoczyna się druga połowa meczu.
45+3 min. - Koniec pierwszej częsci gry
45+3 min. - Doskonała szansa na wyrównanie, Wan pudłuje z 8 metrów.
45+1 min. - 1:0 !!! Katastrofalne nieporozumienie Pokornego z Janukiewiczem. Z najbliższej odległości do siatki trafia Bębenek.
44 min. - Efektowne wejście Szewczuka, podanie do niepilnowanego Imeha, ten miast strzelać z pierwszej piłki przyjął a następnie trafił prosto w bramkarza.
42 min. - Kontra Śląska, Ulatowski do Imeha, ten uderza zbyt lekko.
41 min. - Za powstrzymanie kontry Kmity żółtą kartką ukarany zostaje Sztylka.
36 min. - Znakomite dośrodkowanie Wana z lewej strony marnuje z 6 metrów Imeh. Tym razem nie sposób znaleźć wytłumaczenia takiego stanu rzeczy.
35 min. - Imeh nie trafia do bramki z 6 metrów. To nie jest najlepszy dzien tego zawodnika.
32 min. - Po 10. aucie na wysokości pola karnego faulowany jest Janukiewicz. Śląsk od własnej bramki.
29 min. - Kontra Śląska, Szewczuk wywalcza rzut rożny.
28 min. - Drugi rzut rożny dla Kmity. Ulatowski wybija dośrodkowanie zawodnika gospodarzy.
27 min. - Kontuzjowanego Romuzgę zmienia Onyekachi.
26 min. - Przyblokowane uderzenie Ulatowskiego.
25 min. - 8 aut dla Kmity na wysokości pola karnego.
22 min. - Pierwszy rzut rożny dla Kmity, po interwencji Wójcika.
21 min. - Kapitalna akcja Śląska, dalekie wyjście Kaczorowskiego ten do Imeha, ten z 10 metrów nad poprzeczką.
20 min. - Imeh mając przed sobą jedynie Sarnata uderza z 14 metrów prosto w jego nogi.
20 min. - Próba szybkiego kontrataku powstrzymana przez Pokrywkę.
18 min. - Strzał Ulatowskiego wysoko nad poprzeczką.
15 min. - Silny wiatr przeszkadza w rozgrywaniu piłki zawodnikom Śląska, Kmita nie ma z tym problemu.
14 min. - Drugi strzał na bramkę Śląska, Wan 5 metrów ponad bramką.

Na trybunach większość kibiców to fani Wisły Kraków, doping jest jednostronny. Ostatni raz na stadionie Wawelu Śląsk wystąpił w sezonie 1963/64 .

12 min. - Pierwszy strzał Kmity, Gawęcki wysoko ponad bramką Janukiewicza.
10 min. - Kolejny rzut wolny w okolicy pola karnego dla Kmity. Groźnie wyglądającą sytuacje wyjaśniają defensorzy Śląska.
9 min. - Szewczuk z linii pola karnego uderza 2 metry obok bramki. Wcześniej zagranie ręką i rzut wolny dla Kmity.

Ostatni raz w Krakowie graliśmy 6 lat temu (2:2 z Wisłą Kraków) i jest to najdłuższa przerwa w historii. Ostatnia wygrana miała miejsce 11 lat temu z Hutnikiem Kraków.

5 min. - Pierwszy strzał na bramkę Śląska.

W rezerwie pozostają: Kmita - Różalski, Krauz, Zontek, Suchan, Onyekachi, Zawadzki, Goncerz; Śląsk - Kaczmarek, Biliński, Pajączkowski, Moralez, Dudek, Woźniak, Rudolf.

1 min. - Imeh do Ulatowskiego i gramy. Śląsk na zielono, Kmita w czarnych koszulkach i białych spodenkach.