Aura: pogodnie

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz, Kaczorowski (Rudolf 60'), Pokorny, Wójcik, Lasocki, Szewczuk, Sztylka, Cap (Ulatowski 46'), Dudek, Pajączkowski (Wan 72'), Imeh Trener:
Ruch Chorzów:(stroje: ) Mioduszewski, Makuch (Łudziński 72'), Baran, Adamski, Nykiel, Pulkowski, Grzyb, Skokołowski, Ćwielong (Janoszka 77') , Mikulenas, Jezierski Trener:

Ruch Chorzów:

90+3 min. - !!!! KONIEC MECZU !!!! Po bardzo dobrym, emocjonujacym spotkaniu Slask Wroclaw pokonuje Ruch Chorzow 1:0 . Lider wyjedzie z Wroclawia bez punktow.
90+2 min. - Grozny strzal Nykiela mija lewy slupek bramki
92+2 min. - Ataki Chorzowian sa bardzo nieskuteczne
90+2 min. - Slask wybija pilke na aut
90+1 min. - Janukiewicz wylapuje pilke po strzale jednego z napastnikow Ruchu.
90+1 min. - Ruch probuje atakowac, Slask dzielnie sie broni
90 min. - Sedzia dolicza 3 minuty
89 min. - Faulowany Sokolowski z druzyny Ruchu.Rudolf ukarany zolta kartka
88 min. - Pilke wylapuje pewnie Janukiewicz
88 min. - Rzut rozny dla Ruchu
86 min. - Imeh schodzi z boiska. Slask nie ma juz zmian. Wroclawianie w 10 do konca meczu
86 min. - Bardzo niecelny strzal Wana kilkanascie metrow nad poprzeczka.
86 min. - Łudzinski fauluje Dudka. Rzut wolny dla Slaska
85 min. - Chorzowianie atakuja, bardzo grozny strzal Mikulenasa, wydawalo sie ze pilka wpadnie do bramki; jednak mija ja o centymetry.Najgrozniejsza akcja Chorzowian w tej polowie.
84 min. - Na murawie lezy Pert Pokorny
83 min. - Zamieszanie w polu karnym Slaska, uderza Janoszka, pilke wybujaja obroncy
82 min. - Ruch Chorzow w natarciu, pilke wybijaja obroncy Slaska
80 min. - Rzut z autu dla zespolu Slaska Wroclaw
77 min. - Janoszka wchodzi za Ćwielonga w druzynie Ruchu
76 min. - Wroclawianie atakuja, Dudek traci pilke w polu karnym.
72 min. - Zmiana w druzynie Ruchu oraz Ślaska .Łudziński wchodzi za Makucha w druzynie z Chorzowa, Wan wchodzi za Adriana Pajaczkowskiego w Slasku.
71 min. - Bardzo grozne dosrodkowanie zawodnika Ruchu, Wojcik wybija pilke
70 min. - Ruch w natarciu, nieudana proba dosrodkowania Jezierskiego
69 min. - Imeh atakuje, wedlug sedziego nie bylo faulu
68 min. - Faulowany Sebastian Dudek.Dosrodkoanie, Wojcik uderza glowa.Robert Mioduszewski pewnie wylapuje pilke
67 min. - Po raz kolejny nieskuteczny atak druzyny Ruchu.
66 min. - Zbyt lekki strzal Sokolowskiego mija nieznacznie slupek. Moglo byc groznie
66 min. - Piotr Cwielag faulowany.Rzut wolny dla Ruchu
65 min. - Imeh w walce z Adamskim. Od bramki Mioduszewski
64 min. - Makuch strzela. Pokorny blokuje uderzenie. Od bramki Janukiewicz
62 min. - Atak Ulatowskiego powstrzymany przez Makucha
60 min. - Wymuszona zmiana w druzynie WKS-u. Rudolf wchodzi za Kaczorowskiego
60 min. - Rafal Lasocki ukarany zolta kartka
59 min. - Kontuzja Kaczorowskiego, pilkarz jest znoszony na noszach z boiska
58 min. - Adamski wybija pilke na rzut rozny.Szansa dla druzyny wroclawskiej
57 min. - Nykiel wybija pilke na aut.Pilka dla Slaska
55 min. - Zolta kartka ukarany pilkarz Ruchu Chorzow Krzysztof Nykiel
53 min. - Szewczuk poteznie uderza, pilka odbija sie od muru. Pilke wylapuje Mioduszewski
53 min. - Sebastian Dudek faulowany przez Chorzowian.Rzut wolny dla Slaska
52 min. - Imeh dosrodkowuje, pilka mila nieznacznie bramke po strzale Ulatowskiego. Bardzo grozna akcja
51 min. - Pajaczkowski wybija na aut pilke. Moglo byc groznie
50 min. - Na boisku lezy boczny obronca Slaska Lasocki.Masazysci wkraczaja na boisko
49 min. - Grozna kontra Wroclawian, Sztylka traci pilke
48 min. - Faul w srodkowej strefie boiska. Rzut wolny dla Ruchu
47 min. - Rzut z autu dla Chorzowian
46 min. - Sedzia rozpoczyna druga polowe meczu

Ulatowski za Capa w druzynie Slaska.

Na trybunach zasiada między innymi byly koszykarz Śląska Maciej Zieliński

45 min. - Sedzia konczy pierwsza polowe. Po golu Szewczuka Slask Wrocław prowadzi z Ruchem Chorzow 1:0. Bardzo dobra pierwsza czesc spotkania.Pilkarze prezentuja widowisko na wysokim poziomie.
45 min. - Imeh lezy na boisku popchniety przez Adamskiego.Sluzby medyczne wkraczaja na boisko.
45 min. - Bardzo grozna akcja Ruchu.Obroncy Slaska staja na wysokosci zadania.
45 min. - Sedzia dolicza 2 minuty do przepisowych 45
45 min. - Jezierski fauluje. Rzut wolny dla WKS-u
44 min. - Rzut rozny dla Chorzowian. Od bramki Janukiewicz
43 min. - Niedokladne podanie Imeha.Moglo byc groznie.Rzut z autu dla Ruchu
40 min. - Szewczuk traci pilke po kilkunastometrowym rajdzie
39 min. - Ruch w natarciu. Zbyt słabe uderzenie Jezierskiego.Od bramki WKS
36 min. - Kaczorowski w polu karnym, traci pilke
36 min. - Imeh wywalczyl rzut wolny.Pajaczkowski uderza za gleboko.Mioduszewski lapie pilke
35 min. - Grozny atak lewa strona boiska Ruchu, atakuje Ćwielong. W pore interweniuja obroncy Slaska
33 min. - Od wlasnej bramki gre wznowi Radoslaw Janukiewicz.
33 min. - Cap wybija pilke na rzut rozny.
32 min. - Pajaczkowski dosrodkowuje. Pilka opuszcza boisko.Od bramki Mioduszewski
31 min. - Sztylka strzela z daleka. Pilka mija bramke o kilka metrow
30 min. - Faul w polu karnym. Pilka dla Slaska
29 min. - Kolejny rzut rozny dla Ruchu Chorzów
28 min. - Wojcik wybija pilke na rzut rozny. Atakowal Mikulenas
27 min. - Niedokladne podanie do Mikulenasa.Gre rozpocznie bramkarz Ślaska.
24 min. - GOOOOOOOLLLLLL Pajaczkowski dogrywa pilke. W pore znalazl sie Szewczuk.Spozniona interwencja Mioduszewskiego. WKS prowadzi 1:0 !!!!!!
24 min. - Kontra Chorzowian.Grzyb uderza. Gora bramkarz WKS-u
23 min. - Faul Makucha. Od bramki Radoslaw Janukiewicz
21 min. - Rzut wolny dla Chorzowian.Sedzia ustawia mur. Pilka trafia w Szewczuka
20 min. - Bardzo grozna akcja Ruchu. Fantastyczna obrona Janukiewicza
19 min. - Zbigniew Wojcik przecina wslizgiem pilke kierowana do Mikulenasa
17 min. - Slask atakuje, niestety bezskutecznie.

Wzorowy doping kibicow Slaska !!!! WKS WKS na trybunach !!!

14 min. - Grozny strzal Mikulenasa. Janukiewicz z trudem wybija pilke na rzut rozny.
13 min. - Faul taktyczny Zbigniewa Wójcika. Żółta kartka
12 min. - Wroclawianie pogubili sie w ataku. Od bramki zacznie bramkarz Ruchu.
10 min. - Rzut rozny dla Chorzowian, Pawel Kaczorowski wybija pilke.
9 min. - Niedokladne podanie Szewczuka.Rzut z autu dla Ruchu
7 min. - Rzut rozny dla Slaska, dosrodkowuje Pajaczkowski, niecelny strzal. Od bramki Mioduszewski
7 min. - Szewczuk wywalczyl rzut z autu dla Slaska
6 min. - Pilkarze walcza o pilke w srodkowej czesci boiska
4 min. - Chorzowianie przy pilce, dosrodkowanie zza pola , Janukiewicz lapie pilke
2 min. - Ruch w ataku, spalony.
1 min. - Sedzia Pielak rozpoczyna mecz. Ślask na zielono, Ruch - bialo-niebiesko.

W rezerwie pozostają: Ślask - Kaczmarek, Morales, Wan, Rudolf, Woźniak , Ulatowski, Biliński