Aura: Słonecznie, temp. 19°C

Stal Stalowa Wola:(stroje: ) Wietecha - Kasiak, Kusiak, Ożóg, Drozd, Kowalczyk (64' Stręciwilk), Czyżyk (46' Dopierała), Krawiec (75' Myszka), Pałkus, Maciorowski, Ławecki. Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Wołczek (84' Rudolf), Pokorny, Cap, Lasocki - Ulatowski (88' Woźniak), Sztylka, Dudek, Pajączkowski - Szewczuk, Biliński (66' Wan). Trener:

Stal Stalowa Wola:

90+3 min. - Koniec meczu!!!
90+2 min. - 60 sekund nadzieji na zmianę wyniku.
90+1 min. - Myszka pada w polu karnym próbując wymusić rzut karny, arbiter nie daje się nabrać.
90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.
88 min. - Woźniak za Ulatowskiego.
87 min. - Dośrodkowanie z prawej strony Myszki, Pokorny wybija piłkę, dobitka Dopierały niecelna.
86 min. - Dośrodkowanie z głębi pola Ławeckiego, nie pilnowany Drozd uderza, na szczeście niecelnie.
86 min. - Dudek faulowany przez Ożoga, sędzia kolejny raz nie reaguje.
84 min. - Rudolf w miejsce Wołczka.
81 min. - Kolejny ostry faul Sztylki na Stręciwilku, na szczęscie po raz kolejny sędzia nie reaguje.
80 min. - Dudek do Szewczuka, ten odgrywa lecz Dudek mija się z piłką. Doskonała sytuacja do objęcia prowadzenia.
78 min. - Faul Sztylki w środku pola, Kusiak wznawia grę.
77 min. - Wan powstrzymywany przez Kusiaka.
77 min. - Próba podania z głębi pola Kasiaka, nikt nie zamyka akcji.
75 min. - Myszka w miejsce Krawca, limit zmian w Stali wykorzystany.
74 min. - Piłkę przewrotką próbuje wybić Lasocki, nie trafia wzbudzając salwy śmiechu...
74 min. - Pociągany za koszulkę Ulatowski wywalcza rzut wolny przy narożniku pola karnego.
71 min. - Pajączkowki z 40 metrów próbował dośrodkowywać, ale nikt nie doszedł do piłki.
68 min. - Dudek do Pajączkowskiego, ten minimalnie pudłuje.
66 min. - Wan w miejsce Bilińskiego.
66 min. - Ładne zagranie Dudka, kilka strzałów na bramkę Stali.
64 min. - Stręciwilk w miejsce kontuzjowanego Kowalczyka.
62 min. - Kowalczyk gubi opatrunek i musi opuścić murawę gdyż znów leci mu krew.
61 min. - Dudek z pierwszej piłki do Bilińkiego, ten prosto w Wietecha, dobitka Ulatowskiego - niecelna. Najlepsza okazja do otworzenia wyniku.
58 min. - Dudek trafiony kolanem w twarz, po chwili wraca do gry.
56 min. - Podanie Dudka głową przedłuża Szewczuk. Wietecha z najwyższym trudem.
54 min. - Kontra Śląska, próba prostopadłego podania do Szewczuka trafia w obrońce.
53 min. - Wołczek do Pajączkowskiego, ten atakowany przez obrońców traci piłkę.
48 min. - Prostopadłe podanie do Szewczuka, ten próbuje odgrywać do Bilińskiego lecz trafia w obrońce. Ożóg wyprowadza kontrę, na nasze szczęście na spalonym.
46 min. - Dopierała z 20 metrów, Janukiewicz odprowadza piłke wzrokiem.
46 min. - Za Czyżyka po przerwie na murawe wychodzi Dopierała.
45+2 min. - Koniec pierwszej części meczu.
45+1 min. - Sztylka do Pajączkowskiego, ten dośrodkowuje do Bilińskiego, który głową przedłuża do Szewczuka, ten jednak z 15 metrów nad poprzeczką.
45 min. - Sędzia dolicza 2 minuty.
45 min. - Indywidualna akcja Bilińskiego, defensorzy Stali wybijają piłkę.
43 min. - Akcja Pałkusa powstrzymana przez Pokornego.
41 min. - Zamieszanie pod bramką Śląska, Kowalczyk z pierwszej piłki, niecelnie.
40 min. - Wołczek, fauluje Pałkusa, za co zostaje ukarany żółtą kartką.
38 min. - Żółtym kartonikiem ukarany Pałkus.
37 min. - Kontra Dudka zatrzymana faulem.
35 min. - Faul Capa na Czyżyku, sędzie sięga po żółty kartonik.
35 min. - Z rzutu wolnego Ławecki, Janukiewicz z najwyższym trudem.
34 min. - Faul Dudka na Droździe w środku pola.
32 min. - Szewczuk z ostrego kąta, piłka odbija się od jednego z obrońców lecz czujny Wietecha pozostaje na posterunku.
30 min. - Ładna wrzutka Capa, niestety nikt nie przecina lotu piłki.
29 min. - Kontra Śląska, faulowany Szewczuk.
28 min. - Rzut wolny 30 metrów od bramki Stali, Szewczuk silnie wpole karne, obok słupka.
26 min. - Dośrodkowanie Wołczka w pole karne, zbyt lekko.
25 min. - Ostry faul Sztylki na Czyżyku, na szczęście kolejny raz sędzia nie sięga po żółty kartonik.
24 min. - Próba długiego podania Kusiaka w pole karne, Kowalczyka uprzedza Janukiewicz.
21 min. - Dośrodkowanie Dudka z głębi pola, Szewczukowi zabrakło centymetrów aby przejąc piłkę.
20 min. - Dośrodkowanie Dudka z rzutu rożnego wybijają obrońcy Stali.
18 min. - Kolejny róg dla Stali, wysokie dośrodkowanie, Janukiewicz bez problemów wyłapuje piłkę.
16 min. - Na linii pola karnego piłka trafia pod nogi Krawca, ten miast uderzyć wbiega w pole karne a Janukiewicz wyjaśnia sytuację.
14 min. - Powrót Kowalczyka po zabiegu masażystów. Zawodnik ten grać będzie z opatrunkiem na głowie.
11 min. - Faul w środku pola, na murawie leży Kowalczyk.
9 min. - Rzut wolny dla Stali. Krótkie rozegranie, ostre wejście Lasockiego. Na szczęście arbiter nie wyciąga kartonika.
7 min. - Pajączkowski z rzutu wolnego, za nisko i za lekko.
7 min. - Faulowany Dudek, rzut wolny 30 metrów od bramki Stali.
5 min. - Pałkus z rzutu wolnego, defensorzy Śląska wybijają piłkę.
5 min. - Groźna akcja Stali, Pokorny wyjaśnia sytuacje.
3 min. - Przejęcie piłki przez zawodników gospodarzy i aut dla Stali.
2 min. - Rzut wolny dla Śląska, do piłki podchodzi Pokorny.
2 min. - Przejęcie piłki w środku pola i aut dla Śląska.
1 min. - Rozpoczyna Stal, w białych strojach, Śląsk na zielono.

W rezerwie pozostają: Stal - Wierzgacz, Stręciwilk, Drabik, Dopierała, Pająk, Myszka; Śląsk - Kaczmarek, Rudolf, Wan, Woźniak. Morales, Małecki, Rusinek.