Aura: pogodnie, ciepło

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Wołczek, Pokorny, Cap, Lasocki- Ulatowski, Sztylka, Dudek (Małecki 84'), Pajączkowski (Wan 61')- Szewczuk, Biliński (Imeh 46') Trener:
Unia Janikowo:(stroje: ) Wróbel, Szwed (Nowosielski 66'), Jacek, Szeremet (Kubisz 46'), Kalinowski, Staniszewski, Tyc, Wilk, Pawlak, Bekas, Ciesielski (Młodziak 46') Trener:

Unia Janikowo:

90+3 min. - Sędzia kończy spotkanie. Śląsk Wrocław wygrywa z Unią Janikowo po bramce Jakuba Małeckiego w doliczonym czasie gry. Niestety strzelec bramki doznał bardzo poważnej kontuzji najprawdopodobniej stawu skokowego i został odwieziony do szpitala
90+3 min. - Bardzo poważna kontuzja Małeckiego. Karetka wjeżdza na płytę boiska. Piłkarz nie podnosi się z murawy
90+3 min. - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL Śląsk zdobywa bramke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co za emocje !!!! Strzelcem bramki Kuba Małecki
90+1 min. - Janukiewicz wybija piłke w pole bramkowe rywali
90 min. - Mariusz Żak dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry
90 min. - Kuba Małecki znoszony z boiska. Uderzenie piłką w głowe usiało być poważniejsze niż wyglądało. Piłkarz wraca jednak na boisko bo opatrzeniu przez lekarzy
89 min. - Z bliskiej odległości Małecki trafiony piłką w głowę. Piłkarz Śląska leży na murawie
87 min. - Kolejny rzut rożny w ciągu 2 minut w wykonaniu WKS-u. Nieczysto uderza Wan
85 min. - Próba dośrodkowania przez Sztylke.Od rzutu rożnego rozpoczyna Śląsk
84 min. - Małecki wchodzi za Dudka w drużynie wrocławskiej.
82 min. - Przewrócony Staniszewski w środkowej części boiska.
81 min. - Piłkę spod nóg Wana wybija Kalinowski. Rzut rożny dla WKS-u
79 min. - Wyraźnie popychant Petr Pokorny w swoim polu karnym. Piłka dla Śląska Wrocław
78 min. - Rzut z autu dla gości
76 min. - Spalony. Z własnego pola karnego rozpoczyna Unia Janikowo.
73 min. - Na spalonym ponownie Imeh. Piłkarze Śląska bardzo starają się doprowadzić do korzystnego dla nich wyniku.
71 min. - Ulatowski trafia w poprzeczke. Piłka odbija się przed linią bramkową . Zabraklo 2-3 centymetów aby gol został uznany
70 min. - Szewczuk wybija piłkę na rzut rożny.
68 min. - Imeh na spalonym, mogło być bardzo groźnie.
66 min. - Z boiska schodzi Szwed wchodzi Nowosielski w zespole Unii
64 min. - Wróbel opuszcza swoją bramkę i wychodzi za pole karne, wybija piłkę spod nóg Szewczukowi
62 min. - Sztylka fauluje Staniszewskiego w środkowej części boiska. Masażyści wkraczają na murawę
61 min. - Wan wchodzi za Pajączkowskiego w drużynie Śląska
60 min. - Blisko zdobycia bramki Łukasz Kalinowski. Bardzo groźna akcja.
57 min. - Niecelny strzał z drugiej linii w wykonaniu Ulatowskiego. Śląsk zaczyna uzyskiwać przewagę.
56 min. - Uderzenie głową Ulatowskiego po dośrodkowaniu Pajączkowskiego.Broni Wróbel
54 min. - Znakomite uderzenie Pajączkowskiego
53 min. - Szewczuk próbował dośrodkować piłkę do Imeha, niecelnie
51 min. - Groźny strzał na bramke Wróbla
48 min. - Bardzo groźna akcja Śląska. Piłka mija poprzeczkę o kilkanaście centymetrów. Strzelał Ulatowski, podawał Imeh
46 min. - Rozpoczęcie 2 czeęsci spotkania
46 min. - W drużynie wrocławskiej Imeh wchodzi za Bilińskiego , Kubisz za Szeremeta, Młodziak za Ciesielskiego
45+1 min. - Koniec pierwszej połowy meczu. Bardzo słabe spotkanie biorąc pod uwagę, że grają zespoły II ligowe.
45+1 min. - Janukiewicz broni strzał Bekasa. Bardzo groźna akcja.
45 min. - Sędzia dolicza jedną minute do regulaminowego czasu gry.
44 min. - Po kolejnym rzucie wolnym dla Ślaska piłkarze Unii wybijają piłkę na rzut rożny
43 min. - Cap wykonuje rzut wolny.Piłka nie znajduje adresata
42 min. - Piłkarze Śląska wybijają piłkę na aut, gdyż jeden z zawodników Unii leży na boisku.
40 min. - Dośrodkowanie Wilka wyłapuje Janukiewicz.
39 min. - Dudek fauluje Szweda. Sędzia upomina zawodnika słownie
37 min. - Kontra gości prawą stroną boiska. Próba strzału bardzo nieudana. Od bramki Janukiewicz
35 min. - Wołczek wybija piłkę głową. Mogło być groźnie , gdyby napastnik Unii doszedl do piłki.

Okres bardzo słabej gry zarówno z jednej jak i z drugiej strony

29 min. - Szymon Pawlak blokuje uderzenie. Rzut rożny dla Śląska, Cap uderza niecelnie głową
27 min. - Ulatowski fauluje w środkowej części boiska.Rzut wolny dla Unii.
26 min. - Aut dla gości w okolicach 40 metra od bramki Janukiewicza.
25 min. - Śląsk w ataku.Dudek podaje niecelenie, piłkę przejmuje Unia
23 min. - Zamieszanie w polu karnym.Piłkę wybija Wołczek
22 min. - Fauluje Sztylka. Kolejny rzut wolny dla Unii Janikowo.
21 min. - Rzut wolny dla Śląska. Piłkę łapie Michał Wróbel
18 min. - Tadeusz Tyc fauluje Pokornego pod bramką WKS-u
16 min. - Unia Janikowo przeprowadza kontatak. Obrońcy Śląska nie dają jednak się ograć
15 min. - Wróbel wybija piłkę na rzut rożny, wpadając przy tym do bramki. Groźna akcja w wykoniau Śląska
14 min. - Osaczony Piotr Wilk wybija piłkę na aut
13 min. - Pajączkowski wybija piłkę na aut. Unia w ataku
12 min. - Rzut z autu dla Śląska. Goście przejmują piłkę
10 min. - Groźna akcja Śląska.Podanie nie dociera niestety do Sztylki.
7 min. - Zawodnik Unii leży na boisku.Masażyści wkraczają na boisko Rzut wolny dla gości.
5 min. - Tym razem Szewczuk próbował zaskoczyć drużynę gości atakując prawą stoną boiska.
4 min. - Pajączkowski atakuje lewą stoną boiska. Goście wybijają piłkę na aut.
2 min. - Faul w środku boiska. Piłka dla Unii Janikowo
1 min. - Sędzia rozpoczyna spotkanie. Śląsk Wrocław na biało Unia Janikowo w strojach granatowych.Śląsk przy piłce.

W rezerwie pozostają : Śląsk - Kaczmarek, Morales, Wan, Małecki, Rusinek, Wójcik, Imeh; Unia - Piesik, Morou, Młodzieniak, Nowosielski, Kubisz