Aura: podognie, silny wiatr

Lechia Gdańsk:(stroje: ) Bąk, Fechner, Brede, Manuszewski, Łożyński, Rogalski (Buzała 77'), Szulik (Kalkowski 59'), Trzebiński, Szałęga (Pietrowski 69'), Wojciechowski, Cetnarowicz Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Pokorny, Lasocki, Wójcik, Cap, Szewczuk, Sztylka, Pajączkowski (Wan 90+1'), Dudek(Rudolf 90+2') - Ulatowski, Imeh (Morales 77') Trener:

Lechia Gdańsk:

90+3 min. - Koniec spotkania. Niesamowite, Śląsk od 381 minut nie stracił bramki. To już czwarte spotkanie z rzędu z czystym kontem Janukiewicza. Śląsk 13 raz z rzędu wraca z wyjazdu bez zwycięstwa. Kandydująca do awansu do I ligii Lechia nie wygrała piątego meczu z rzędu, w tym 3 na własnym stadionie, ale najdłuższą z tych wszystkich serii jest bilans meczów Śląska w II lidze. W 14 spotkaniach Gdańszczanie nie mogą się pochwalić choćby jednym zwycięstwem.
90+3 min. - Po dośrodkowaniu Wojciechowskiego Cetnarowicz strzela 4 m obok bramki
90+2 min. - Rudolf zmienia Dudka. Komplet zmian wykorzystany przez Jana Żurka
90+1 min. - W Śląsku Wan zmienia Pajączkowskiego
90 min. - Arbiter dolicza 3 minuty

Kibice skandują TWIERDZA WROCŁAW

89 min. - Po dośrodkowaniu Kalkowskiego piłka mija nieznacznie bramkę. Bardzo groźna akcja !!!!!
85 min. - W odpowiedzi rzut rożny dla Lechii. Jego wykonawcą Wojciechowski, jednak uderza za mocno.
85 min. - Znakomite podanie Moralesa do Pajączkowskiego. Niesety ten drugi znalazł się na pozycji spalonej

W końcówce meczu inicjatywę przejmuje Lechia Gdańsk

83 min. - Po strzale Buzały piłka zmierzała w światło bramki, jednak po drodze została wybita przez obońców WKS-u
79 min. - Ulatowski wywalczyl rzut rożny dla WKS-u
77 min. - Boisko opuszcza Imeh. W jego miejsce wchodzi Morales. W drużynie Lechii w miejsce Rogalsiego pojawia się Buzała.
74 min. - Uderzenie Imeha głową po podaniu Szewczuka, sędzia dopatrzył się spalonego
74 min. - Cetnarowicz uderza głową ; niecelnie

Na stadionie rozlega się donośne WKS WKS WKS !!!!!!!!!!!!!!

Ataki Wrocławian stają się coraz groźniejsze

70 min. - Rzut wolny dla Lechii około 25 m od bramki Janukiewicza. Wykonawca rzutu wolnego Wojciechowski, który strzela ponad murem w to miejsce gdzie doskonale ustawiony był bramkarz Śląska
69 min. - Zmiana w Lechii - Pietrowski wchodzi za Szałęgę
66 min. - Imeh leży na murawie, zwijając sie z bólu. Masażyści wkraczają na murawę.

Zimna bryza wiejąca od morze nie zniechęca kibiców do głosnego dopingu

64 min. - Najlepsza dla Śląska w tym meczu okazja do zdobycia bramki.Po podaniu Dudka strzał Imeha mija słupek o parę centymetrów
62 min. - Dudek leży na murawie. Rzut wolny dla WKS-u

W 2 połowie Śląsk coraz śmielej atakuje bramkę gospodarzy

60 min. - Wójcik ukarany zółtą kartką za faul taktyczny na zawodniku Lechii
60 min. - Trzeci z rzędu rzut rożny dla Śląska. Wykonawcą będzie Pajączkowski.
59 min. - Zamina w drużynie Lechii Szulika zmienia Kalkowski
58 min. - Rzut wolny dla Śląska. Szewczuk musnął piłkę głową, żaden z zawodników nie doszedł do tego podania. Od bramki Bąk

55 min. - Z 25 metrów strzelał Wojciechowski. Janukiewicz z największym trudem łapie piłkę
53 min. - Imeh próbował zaskoczyć bramkarza Lechii strzałem z 30 metów.
52 min. - Cetnarowicz uderza po raz kolejny bardzo niecelnie.
51 min. - Próba strzału Cetnarowicza bardzo nieudana.
50 min. - Wojciechowski uderza piłkę, jednak ta opuszcza boisko.Od bramki Janukiewicz.
48 min. - Rzut rożny dla Lechii.

Niesamowity doping na całym stadionie !!!!

46 min. - Początek drugiej części spotkania.
45+3 min. - Koniec pierwszej połowy.
45+2 min. - Zamieszanie pod bramkas Śląska. Sztylka wybija piłkę na aut.
45+1 min. - Strzał Sztylki pewnie wyłapuje bramkarz Lechii
45 min. - Sedzia doliczy do regulaminowego czasu gry 3 minuty
44 min. - Źółta kartka dla Szulika za brutalny faul.
40 min. - Za faul na Szewczuku żółtą kartką ukarany Łożyński
39 min. - Kapitalna parada Janukiewicza zapobiega utracie bramki. Strzelał Cetnarowicz
38 min. - Wójcik końcówką buta wybija dośrodkowanie Wojciechowskiego na róg
37 min. - Większość zawodników Śląska przebywa na połowie rywali, starając się przeprowadzić groźną akcje

KSZO Ostrowiec dokonało rzeczy niemożliwej. Na wyjeździe przegrało ze Stalą Stalowa Wola 1:0

Wzorowy doping kibiców obu drużyn !!!!! Na trybunach wspaniała atomsfera

31 min. - Po faulu na Imehu żółtą kartką ukarany zawodnik Lechii Gdańsk Krzysztof Brede
30 min. - Bardzo grożna akcja Lechii. Tylko Rogalski wie dlaczego piłka nie wpadła do bramki...
29 min. - Pierwsza żółta kartkaw tym meczu dla Pokornego, za nieprzepisowe powstrzymanie Manuszewskiego.

Na boisku prawdziwe piłkarskie szachy, obie drużyny czekają na błąd rywala

Po obiecującym początku obie drużyny murują bramki, nie dopuszczając rywali do sytuacji strzeleckich.

23 min. - Gra wznowiona. Na boisko powraca Lasocki
22 min. - Lasocki ucierpiał przy wybijaniu piłki. Zawodnik leży na murawie.Masażyści wkraczają na boisko.
20 min. - Strzał Sebastiana Dudka wybity na aut przez obrońców Lechii
19 min. - Strzał Szulika zbyt słaby by zaskoczyć Janukiewicza, który bez problemu łapie piłkę.

Śląsk juz ponad 300 minut bez straconej bramki w II lidze

14 min. - Rzut wolny dla Lechii, uderza Wojciechowski. Piłka minimalnie mija poprzeczkę. Bardzo groźny strzał !
13 min. - Pierwszy rzut wolny dla Lechii. Lasocki wybija piłkę za końcową linie.
12 min. - Sędzia słownie upomina Manuszewskiego za faul na zawodniu WKS-u. Następnym razem pokaże kartonik
10 min. - Po rzucie wolnym w wykonaniu Dudka, Pokorny nie sięgnął piłki. Od bramki Bąk
8 min. - Imeh wywalczył rzut z autu dla Śląska
7 min. - Rzut wolny z odległości 30 m.na bramkę Śląska. Wykonawcą rzutu Wojciechowski

Ogłuszający doping na stadionie przy ulicy Traugutta ! Stadion wypełniony po brzegi. Wśród flag wywieszona jest jedna z podobizną prezydenta miasta w ramach uznania za jego zasługi

2 min. - Doskonała okazja dla Lechii po rzucie wolnym Fechner uderzał głową. Piłka nieznacznie mija bramkę.
1 min. - Pierwszy strzał Lechii niecelny. Strzelał Manuszewski.
1 min. - Sędzia rozpoczyna pierwszą połowę spotkania. Lechia na biało-zielono , Śląsk w czerwonych strojach.Lechia przy piłce.

Drużyna WKS-u nie wygrała na wyjeździe od 12 spotkań. Lechia Gdańsk w 3 ostatnich meczach nie zdobyła ani jednego punktu, także spotkanie zapowiada się bardzo interesująco.

Śląsk Wrocław nigdy nie przegrał z Lechią Gdańsk w meczu II ligowym ( 8 wygranych, 5 remisów)

10 minut przed rozpoczęciem meczu spiker zawodów oficjalnie przywitał sympatyków Śląska Wrocław. Przed stadionem kibice otrzymują fasolke po bretońsku oraz bigos.

W rezerwie pozostają : Lechia - Sobański, Kalkowski, Buzała, Pietrowski, Kosznik, Hirsz, Żuk; Śląsk - Kaczmarek, Biliński, Wan, Morales, Rudolf