Aura: pochmurnie

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Cap, Pokorny, Wójcik, Lasocki, Ulatowski (Ilków-Gołąb 81') - Dudek, Sztylka, Pajączkowski (Morales 69') - Szewczuk (Kaczorowski 65'), Imeh Trener:
Podbeskidzie Bielsko-Biała:(stroje: ) Michałowski, Hirsz, Kocur (Józefowicz 32'), Wielgus (Chrapek 46'), Pater, Kołodziej, Monasterski, Gorszkow, Butryn (Bogdan 74'), Cienciała, Mouzie Trener:

Podbeskidzie Bielsko-Biała:

90+5 min. - Koniec spotkania. Po dobrym meczu Śląsk Wrocław na stadionie przy ulicy Oporowskiej pokonuje Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0. Janukiewicz zachowuje czyste konto i od 471 minut nie dał sobie strzelić bramki. BRAWO ŚLĄSK !!!
90+4 min. - Imeh sam na sam z Michałowskim. Strzela niecelnie ponad bramką
90+3 min. - Rzut wolny dla Podbeskidzia 10 metrów od pola karnego. Pater uderza mocno, jednak pewna interwencja Janukiewicza
90+1 min. - Podbeskidzie za wszelką cenę stara się strzelić chociaż honorową bramkę
90 min. - Sędzia przedłuży spotkanie aż o 5 minut
90 min. - Imeh na spalonym. Bardzo groźna akcja w wykonaniu drużyny WKSu
89 min. - Cap fauluje Monasterskiego na wysokości pola karnego. Rzut wolny dla gości
87 min. - Sztylka ukarany żółtą kartką
87 min. - Śląsk mogł zdobyć bramkę, jednak wspaniałą interwencją popisał się bramkarz Podbeskidzia
86 min. - Poprzeczka po mocnym uderzeniu Dudka. Zabrakło centymetrów, aby Śląsk zdobył bramkę
85 min. - Imeh uderza po ziemi z 20 metrów. Pewna interwencja Michałowskiego.

Komplet zmian wykorzystany przez obu szkoleniowców

81 min. - Strzelec 2 bramek dla Śląska opuszcza boisko. W jego miejsce Ilków-Gołąb
80 min. - Dudek pogubił się w polu karnym rywala. To była sytuacja 100 %. Chyba on tylko wie dlaczego piłka nie wpadła do bramki
78 min. - Zółtą kartką ukarany Kołodziej
74 min. - Bogdan wchodzi na boisko zastępując Butryn w drużynie Podbeskidzia.
71 min. - GGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL Imeh precyzyjnie dośrodkowuje do Ulatowskiego a ten pewnie wbija piłkę do siatki. WKS gromi Podbeskidzie już 3:0
69 min. - Trener Żurek wpuszcza Moralesa za Pajączkowskiego w drużynie WKSu.
67 min. - Chrapek uderza w światło bramki. Piłkę pewnie wyłapuje Janukiewicz.
66 min. - Rzut rożny dla WKS-u. Michałowski piąstkuje oddalając niebezpieczeństwo od swojej bramki
65 min. - Zmiana w Śląsku. Boisko opuszcza Szewczuk, w jego miejsce wchodzi Paweł Kaczorowski.
64 min. - Szewczuk w sytuacji sam na sam trafia w boczną siatkę bramki. Mogł dośrodkować do niepilnowanego Imeha.
63 min. - Rzut wolny dla Podbeskidzia z 30 metrów.Kołodziej uderza w mur
61 min. - Kołodziej uderza z 15 metrów płasko po ziemi. Ten strzał nie mógł zaskoczyć Janukiewicza.
59 min. - Cienciała przecina dośrodkowanie Lasockiego. Mogło być groźnie
58 min. - Rzut rożny dla Podbeskidzia. Obrońcy Śląska wybiją piłkę za pole karne
55 min. - Cap ukarany żółtym kartonikiem po faulu na rywalu.
55 min. - Michałowski od bramki po nieskutecznym ataku piłkarzy WKSu
53 min. - Groźna akcja w wykonaniu Podbeskidzia. Od bramki Janukiewicz
50 min. - Imeh opatrywany poza boiskiem bo niecelowym uderzeniu w twarz przez Mauziego.
49 min. - Podbeskidze od dłuższego czasu na połowie rywala stara się strzelić bramkę
47 min. - Dudek trafia piłką w Hirsza który upada na murawę.
46 min. - Początek drugiej połowy meczu.
46 min. - Chrapek za Wielgusa w drużynie Podbeskidzia.
45+2 min. - Arbiter Marcin Wróbel zakończył pierwszą część spotkania. Śląsk Wrocław prowadzi z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:0
45 min. - Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.
44 min. - Śląsk w natarciu stara się strzelić trzecią bramkę w tym spotkaniu.
41 min. - Groźne uderzenie Patera nieznacznie mija poprzeczkę. Bardzo niebezpieczny strzał.
38 min. - GOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL Cap dośrodkowuje do Ulatowskiego, który pięknie uderza głową pokonując Michałowskiego. BRAWO ŚLĄSK !! 2:0 dla gospodarzy
37 min. - Cap dośrodkowuje do Dudka, piłkę przejmuje Imeh , obrońcy Podbeskidzia jedna wybijają piłkę z pola karnego
33 min. - Imeh faulowany z lewej strony pola karnego Podbeskidzia. Rzut wolny dla Śląska.
32 min. - Pierwsza zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Józefowicz wchodzi za Kocura w drużynie gości
31 min. - Imeh złapany na spalonym przez obrońców Podbeskidzia.
29 min. - Pater dośrodkowuje z prawej strony boiska. Bramkarz WKS jest jednak na swoim miejscu i pewnie wyłapuje piłkę
25 min. - GOOOOOOOLLLLL. Strzelcem bramki Sebastian Dudek. Znalazł się on w sytuacji sam na sam po błędzie obrońcy Gorszkowa. WKS prowadzi 1:0
24 min. - Janukiewicz już od 405 minut z czystym kontem w II lidze.
22 min. - Rzut rożny dla Podbeskidzia. Bardzo groźne uderzenie Butryna. Cud , że piłka nie wpadła do bramki Janukiewicza.
20 min. - Niepilnowany Imeh w polu karnym uderza głową, piłka mija bramkę o kilka metrów
20 min. - Szewczuk wywalczył rzut z autu.
19 min. - Rzut wolny dla WKSu , piłka do Szewczuka, ten strzela niecelnie.

Na trybunach wspaniała atomosfera. Kibice skandują TWIERDZAAAAA WROCŁAAAAAAAW

13 min. - Niecelne dośrodkowanie Patera. Od bramki zacznie bramkarz Śląska.

Ospała gra zarówo Śląska jak i Podbeskidzia. Nic ciekawego nie dzieje się na boisku.

7 min. - Bardzo groźna sytuacja. Strzał z 15 metrów napastnika Śląska mija nieznacznie bramke
6 min. - Rzut rożny dla WKSu. Michałowski pewnie wyłapuje piłkę.
3 min. - Nieudany atak gości. Od bramki Janukiewicz
1 min. - Pierwszy gwizdek sędziego. Śląsk Wrocław na biało , Podbeskidzie Bielsko-Biała w niebieskich strojach

Podbeskidzie ostatni raz gola poza własnym stadionem zdobyło 21.10.06 w meczu z ŁKS Łomża 1 - 1, strzelił Dariusz Kołodziej

W rezerwie pozostają : Ślask - Kaczmarek, Morales, Kaczorowski, Biliński, Rusinek, Rudolf, Ilków-Gołąb Podbeskidzie - Broncel, Kurkiewicz, Zaremba, Józefowicz, Chrapek, Odrzywolski, Bogdan