Widzów: 800
Aura: pochmurno

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Szymański - Kocot, Konieczny, Januszewski, Samba Ba - Żmudziński (83' Kaliciak), Górski (k), Wacławczyk (54' Salomoński), J. Gancarczyk, M. Gancarczyk - K. Witkowski (61' Rybski) Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz (k) - Lasocki, Wójcik, Pokorny, Kaczorowski (46' Szewczuk) - Pajączkowski (46' Woźniak), Dudek, Cap, Morales - Ulatowski, Imeh (76' Biliński) Trener:

Koniec meczu! Śląsk kontynuuje fatalną passę w wyjazdowych spotkaniach. Wrocławianie mogli przesądzić o wygranej na początku drugiej połowy, ale swoje sytuacje zmarnowali Szewczuk oraz Imeh, którego rzut karny obronił Szymański. Przerwana została równiez dobra passa Janukiewicza 482 minut bez straty bramki.

90+2 min. - Faul Ulatowskiego w polu karnym przeciwnika.
90+1 min. - Kolejna groźna sytuacja pod bramką Janukiewicza. Paradoksalnie to piłkarze z Polkowic w końcówce są częściej przy piłce.
90 min. - Dobre dośrodkowanie Capa pewnie wyłapuje golkiper gospodarzy.

Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89 min. - Piłkarze Śląska już chyba pogodzeni z porażką nie potrafią w żaden sposób zagrozić bramce Szymańskiego. Groźne akcje konstruują polkowiczanie.
87 min. - Dwójkową akcję Kaliciaka i Rybskiego wykończył strzałem ten drugi, ale prosto w Janukiewicza.
85 min. - Już w pierwszej swojej akcji Kaliciak wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu. Po strzale Janusza Gancarczyka piłka przeleciała wysoko nad bramką.
83 min. - Ostatnia zmiana meczu. Na murawie pojawia się Kaliciak, który zastępuje Żmudzińskiego, strzelca bramki.
81 min. - Cap wywalczył rzut rożny. Piłka w posiadaniu Górnika.
80 min. - Faul na Ulatowskim, piłkę z 40 metrów dośrodkowuje Dudek.
79 min. - Trafiony piłką Morales leży na boisku. Zawodnik podniósł się już z murawy.
78 min. - Zderzenie Dudka w środku boiska z... Woźniakiem.
77 min. - Rybski uderza lewą nogą z linii pola karnego, bardzo dobra interwencja Janukiewicza.
76 min. - Zmiana w Śląsku. Słabo spisującego się Imeha zastępuja Biliński, wychowanek wrocławskiego klubu. Trener Żurek wykorzystał już wszystkie zmiany.
74 min. - Dośrodkowanie Moralesa wybijają obrońcy Górnika.
71 min. - Po raz kolejny uderzenie Żmudzińskiego przechodzi obok bramki.
70 min. - Fatalne podanie Szewczuka w aut...
69 min. - Żółtą kartką po faulu na przeciwniku ukarany został Woźniak.
68 min. - Grożna akcja Górnika, piłkę w polu karnym nogą wybija Janukiewicz.
67 min. - Gra wznowiona, pomocnik gospodarzy już w pełni sił.
66 min. - Piłkarze Śląska wybijają piłkę na aut - na boisku leży Żmudziński.
65 min. - Niecelne uderzenie Salomońskiego zza pola karnego.
63 min. - Goście grają nadal zbyt wolno i zbyt czytelnie. Poza akcjami z pierwszych minut drugiej części gry, Śląsk niczym nie przypomina zespołu z meczu z Podbeskidziem.
61 min. - Kolejna zmiana w Górniku. W miejsce Kamila Witkowskiego wszedł Rybski.
60 min. - Morales po stracie fauluje Górskiego.
57 min. - Górnik już w komplecie.
56 min. - Na boisku z bólu zwija się Żmudziński. Pomocnik Górnika z pomocą masażystów schodzi z boiska.
54 min. - Zmiana w drużynie gospodarzy. Za Wacławczyka wchodzi Salomoński.
53 min. - Uderzenie Capa z rzutu wolnego przelatujue nad bramką.
53 min. - Faul Sama Ba na Imehu, żółta kartka.

Po trzech minutach powinno być już 1:2 dla Śląska, najpierw sytuacji sam na sam nie wykorzystał Szewczuk, następnie rzutu karnego nie strzelił Imeh.

51 min. - Piłka po strzale głową Lasockiego przelatuje wysoko nad bramką.
51 min. - Lekka przewaga Śląska na początku drugiej połowy. Cap z rzutu wolnego...
48 min. - Strzela Imeh... Nie ma bramki!!! Broni golkiper Górnika!!! Nigeryjczyk wciąż nie może się przełamać. Wydaje się, że strzelać powinien ktoś inny.
48 min. - Rzut karny dla Śląska po faulu Szymańskiego!!!
46 min. - Szewczuk!!! I nie ma bramki! Pomocnik Śląska nie wykorzystał sytacji sam na sam.
46 min. - Gra wznowiona, na boisku pojawili się Szewczuk oraz Wożniak w miejsce Kaczorowskiego i Pajączkowskiego

Koniec pierwszej połowy. Bardzo słaby mecz podopiecznych trenera Żurka. Wrocławscy piłkarze grając bez żadnego pomysłu nie stworzyli sobie żadnej groźnej sytuacji do zdobycia bramki, oprócz poprzeczki z 4 minuty po błędzie Szymańskiego. Najsłabiej w naszej drużynie prezentuje się Pajączkowski.

45+1 min. - Faul Lasockiego na Witkowskim.

Mariusz Trofimiec dolicza minutę do regulaminowego czasu gry.

45 min. - Aut dla Górnika w okolicy pola karnego Śląska.
44 min. - Faul w polu karnym zawodnika Śląska.
44 min. - Faul na Pajączkowskim z lewej strony pola karnego. Dośrodkowuje Cap..
42 min. - Strata Moralesa, bardzo groźna akcja Górnika 4 na 2, fatalny strzał nad bramką napastnika gospodarzy.
41 min. - Kolejna strata byłego gracza Polonii Bytom. Fatalny mecz tego zawodnika.
40 min. - Dobra zagranie Kaczorowskiego do Pajączkowskiego, który wykonał zdecydowanie za mocne dośrodkowanie.
39 min. - Bardzo pewnie złapał piłkę Janukiewicz.
38 min. - Faul Capa na Gancarczku, okazja do grożnego dośrodkowania z 40 metrów.
38 min. - Bardzo niecelne uderzenie Moralesa z 30 metrów.
37 min. - Szymański już zdolny do gry.
36 min. - Szymański faulowany po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pajączkowskiego. Bramkarz Górnika wciąż leży na murawie, opatrywany przez masażystów.
35 min. - Groźne uderzenie Czecha na rzut rożny wybija Szymański.
35 min. - Dośrodkowuje Cap...
34 min. - Imeh faulowany na wysokości pola karnego.
34 min. - Kamil Witkowski na spalonym. Duże problemy z jego pokryciem ma Pajączkowski.
33 min. - Ulatowski do Kaczorowskiego, rzekomy faul Imeha. Mogło być groźnie.
32 min. - Aut dla Śląska
31 min. - Faul Capa, dośrodkowanie z 40 metrów.
29 min. - Wybija Samba Ba.
28 min. - Rzut wolny dla Śląska z 35 metrów, Pajączkowski...
27 min. - Dobra akcja Ulatowskiego, sędzia odgwizduje zagranie ręką w polu karnym Imeha.
27 min. - Dośrodkowanie Capa z rzutu wolnego, tym razem Szymański bezbłędnie.
25 min. - Pajączkowski niecelnie do Lasockiego.
24 min. - Kolejna groźna akcja gospodarzy, ale dośrodkowanie Żmudzińskiego skierowane prosto w ręce Janukiewicza.
23 min. - Faul Ulatowskiego na Koniecznym przed polem karnym Górnika.
23 min. - Do dośrodkowania Imeha nie dochodzi żaden z wrocławskich zawodników.
22 min. - Śląsk swobodnie piłkę rozgrywa jedynie na własnej połowie...
22 min. - Pajączkowski na spalonym.
20 min. - Groźna akcja Górnika, trzech zawodników znalazło się sam na sam z Janukiewiczem, ale wszyscy byli na spalonym.
18 min. - Morales do Imeha, Szymański ratuje swój zespół dalekim wyjściem z bramki.
17 min. - Z 20 metrów uderzał Dudek, ale daleko obok bramki Szymańskiego.
16 min. - Zarysowała się przewaga Górnika, który co chwilę znajduje się pod polem karnym Śląska.
14 min. - Dobre zagranie w pole karne Dudka do Imeha, ten uderzył z ostrego kąta bardzo niecelnie.
11 min. - Bramka dla Górnika! Strzelcem Żmudziński. Sytuacja na granicy spalonego w polu karnym, nie będzie rekordu Janukiewicza. Błąd Pajączkowskiego, który pozostawił w polu karnym niepilnowanego pomocnika Górnika
10 min. - Nieporozumienie Capa z Kaczorowskim, aut dla gospodarzy na wysokości pola karnego.

Dobry, szybki początek meczu.

8 min. - Zagrożenie zażegnane.
7 min. - Na lewej stronie faulowany Gancarzyk na wysokości pola karnego. Dośrodkowuje Żmudziński...
4 min. - Było bardzo groźnie! Po dośrodkowaniu Dudka niepewnie interweniował Szymański, który minął się z piłką, a ta odbita od murawy trafiła w poprzeczkę! Była szansa na dobitkę, ale Pajączkowski uderzył bardzo niecelnie.
4 min. - Lasocki faulowany, będzie okazja do dośrodkowania w pole karne.
1 min. - Spotkanie rozpoczęte. Śląsk gra na biało, gospodarze na zielono.

Zawodnicy wychodzą już na boisko

W rezerwie pozostają: Górnik: Szmatuła, Salomoński, Jeziorny, Z. WItkowski, Kaliciak, Morawski, Rybski Śląsk: Kaczmarek, Szewczuk, Biliński, Rusinek, Rudolf, Ilków-Gołąb, Woźniak

Wszystkich sympatyków Śląska Wrocław wita Krzysztof Banasik! Zapraszam do śledzenia relacji live oraz kibicowania naszemu zespołowi na czacie. Wkrótce podamy składy obu drużyn. HEJ ŚLĄSK!