Aura: pogodnie, słonecznie

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Cap (Rudolf 25'), Pokorny, Wójcik, Lasocki - Szewczuk, Sztylka, Dudek, Kaczorowski - Ulatowski (Kaczmarek 2'), Imeh (Morales 90+1) Trener:
Polonia Warszawa:(stroje: ) Šimunić, Udarević, Broniewicz, Klepczarek (Citko 46'), Moryc, Bąk, Wędzyński (Tataj 79'), Ekwueme, Zasada, Olszar, Kosmalski (Mąka 67') Trener:

Polonia Warszawa:

90+3 min. - Końcowy gwizdek arbitra.Bardzo dobry mecz w wykonaniu zawodników Śląska. Nie dali sobie strzelić bramki pomimo tego, że od 2 minuty grali w 10.W drugiej połowie byli nawet zespołem lepszym, stworzyli więcej sytuacji strzeleckich. Na brawa zasługują bramkarz Kaczmarek oraz Imeh
90+2 min. - Sebastian Olszar uderza nad poprzeczka bramki gospodarzy
90+1 min. - Zmiana.Morales za zmęczonego Imeha w drużynie WKS-u
90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry
90 min. - Kaczmarek broni uderzenie najpierw Olszara potem dobitkę Bąka. Brawo bramkarz WKS-u
89 min. - Poloniści w natarciu, Śląsk dzielnie się broni
86 min. - Imeh dośrodkowuje do Szewczuka, ten uderza głową. Šimunić wybija piłkę z lini bramkowej !!!!! Co za emocje w końcówce spotkania
84 min. - Dudek zderzył się z Olszarem w środkowej części boiska. Oboje leżą na murawie
83 min. - Olszar ukarany żółtą kartką przez sędziego za symulowanie faulu.
82 min. - Słupek !!!! Po dośrodkowaniu Szewczuka Rudolf uderza głową w piłke, która trafia w słupek
80 min. - Marek Citko wywalczył rzut rożny
78 min. - Bardzo groźna akcja gości. Kaczmarek z największym trudem broni uderzenie Mąki.
76 min. - Tataj wchodzi na boisko w miejsce Wędzyńskiego w drużynie Polonii Warszawa
75 min. - Kaczorowski fauluje Zasadę. Rzut wolny dla gości w odległości 40 m od pola karnego Śląska
72 min. - Zółty kartonik ogląda Udarević
71 min. - Imeh atakuje prawą stroną boiska. Obrońcy Polonii ratują się faulem
69 min. - Groźna akcja Daniela Mąki, piłka nieznacznie mija słupek bramki gospodarzy.
68 min. - Mąka ukarany zółtym kartonikiem za faul na Wójciku
67 min. - Mąka wchodzi za Kosmalskiego w drużynie Polonii Warszawa
65 min. - Niesamowite !!!!!! Imeh podaje wprost pod nogi Dudka, który jest sam na sam z bramkarzem. Ten jednak potyka się o piłke !!! Jak ta piłka nie wpadła do bramki.... Najlepsza jak do tej pory okazja do zdobycia gola dla WKS-u. Brawo Imeh !!!
62 min. - Wędzyński uderza zza pola karnego. Strzał bardzo niecelny , Kaczmarek nawet nie drgnął
62 min. - Zółtym kartonikiem ukarany Szewczuk za faul na rywalu
60 min. - Dudek dośrodkowuje w pole karne Polonii z rzutu wolnego, jednak jeden z piłkarzy Śląska fauluje przeciwnika.
55 min. - Imeh dośrodkowuje do Szewczuka, ten jednak zbyt słabo uderza piłkę, którą pewnie wyłapuje Šimunić
52 min. - Rafał Lasocki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderza w piłkę, która mija o centymetry słupek bramki gości. Rzut rożny wywalczył Imeh, który był faulowany w polu karnym, jednak sędzia nie dopatrzył sie faulu....

Na trybunach słychać Kuba Małecki, Kuba Małecki !!!!!! Przy tej okazji pozdrawiamy kontuzjowanego piłkarza Śląska życząc szybkiego powrotu do zdrowia

49 min. - Dobra akcja wrocławian, dośrodkowanie kierowane do Imeha wyłapuje Šimunić
46 min. - Olszar ograł obrońców Śląska, jednak Kaczmarek wyjaśnia całą sytuację łapiąc piłkę w ręce.
46 min. - Początek drugiej częsci meczu
46 min. - Marek Citko wchodzi za Klepczarka w Polonii Warszawa
45 min. - Koniec pierwszej części spotkania. Pierwsze 45 minut bardzo ciekawe na stadionie przy ulicy Oporowskiej z dużą ilością strzałów zarówno na bramkę Śląska jak i Polonii.
45 min. - Z rzutu wolnego dośrodkowuje Dudek. Zabrakło centymetrów, aby Lasocki zdobył bramkę głową. Bardzo groźna akcja gospodarzy
44 min. - Szewczuk faulowany przez Klepczarka. Rzut wolny zza pola karnego Polonii
43 min. - Sztylka faulowany w środkowej części boiska. Rzut wolny dla Śląska
40 min. - Ekwueme upada obok własnego pola karnego faulowany przez Szewczuka
39 min. - Zasada po długim rajdzie z piłką oddaje strzał na bramkę Kaczmarka. To uderzenie nie mogło jednak zaskoczyć bramkarza gospodarzy
37 min. - Wspaniała akcja Śląska. Znakomite podanie do Kaczmarka, który dośrodkowuje do Imeha, ten jednak nie zdołał oddać celnego strzału, w czym skutecznie przeszkadzali obroni Polonii
36 min. - Brutalny faul na Imehu. Dlaczego sędzia nie pokazał kartonika? Tego nie wie nikt !!!
34 min. - Wędzyński uderza bardzo mocno. Piłka jednak mija lewy słupek bramki o kilka metrów
33 min. - Żółtą kartką ukarany Wójcik. Rzut wolny dla Polonii 30 m od bramkui WKS-u
29 min. - Polonia Warszawa w ciągłym natarciu. Goście oddają kilka strzałów w światło bramki Kaczmarka, żaden z nich jednak nie dociera do bramki
28 min. - Dudek podaje do Rudolfa, który jednak nie sięgnął piłki. Rzut rożny dla WKS-u
26 min. - Dudek sprytnie wywalczył rzut z autu dla Śląska
25 min. - Kolejna wymuszona zmiana w zespole gospodarzy. Rudolf wchodzi za kontuzjowanego Capa
23 min. - Cap opatrywany poza boiskiem. To jednak poważna kontuzja wykluczająca zawodnika z gry
22 min. - Zasada dośrodkowuje z lewej strony pola karnego WKS-u. Obrońcy Śląska wybijają piłkę na aut
18 min. - W natarciu Śląsk. Dobre podanie Imeha do Sztylki, który jednak kopie piłę wprost pod nogi Polonistów.
16 min. - Rzut rożny dla gości. Wykonawcą Zasada , obrońcy Śląska stają jednak na wysokości zadania
15 min. - Imeh znakomicie podaje piłkę do Kaczorowskiego po wygranym pojedynku jeden na jeden, ten jednak nie doszedł do piłki. Najlepsza okazja WKS-u na zdobycie bramki w dzisiejszym spotkaniu

Wzorowy doping kibiców. Na trybunach słychac gromkie WKS WKS !!!!!

10 min. - Kosmalski uderza po długim rajdzie kilka centymetrów od słupka. Bardzo groźna sytuacja !!!!
9 min. - Rzut wolny dla Polonii 30 m od pola karnego gospodarzy. Bardzo niecelnie uderza jednak Kosmalski
8 min. - Sztylka niecelnie podaje do Szewczuka, który na dodatek fauluje rywala. Rzut wolny dla gości
5 min. - Wymuszona zmiana. Z boiska schodzi Ulatowski, w jego miejsce drugi bramkarz Śląska Wojciech Kaczmarek
2 min. - Czerwona kartka dla Janukiewicza po kontrowersyjnym faulu na Kosmalskim !!!! Napastnik Polonii wychodził na czystą pozycje, ale wydawało się, że Janukiewicz nie dotknął Kosmalskiego
1 min. - Imeh atakuje lewą stroną boiska, górą bramkarz Polonii.
1 min. - Sędzia Sebastian Jarzębak rozpoczął pierwszą część spotkania przy ulicy Oporowskiej. Śląsk Wrocław gra dziś w tradycyjnych zielonych strojach, jego rywal – Polonia Warszawa stroje białe.

W rezerwie pozostają : Ślask - Kaczmarek, Morales, Woźniak, Pajączkowski, Wan, Rudolf, Rusinek; Polonia - Fogler, Kulpaka, Citko, Bartoszewicz, Piątek, Tataj, Mąka