Aura: deszcz

Odra Opole:(stroje: ) Feć, Ganowicz, Zítka, Tracz (Kochanowski 83'), Feliksiak, Kubik (Surowiak 65'), Janicki, Orłowicz (Paciorek 75'), Hugo, Błażejewski, Copik Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Kaczmarek - Kaczorowski, Wójcik, Pokorny, Lasocki - Sztylka, Dudek, Pajączkowski (Rusinek 41'), Ulatowski - Imeh (Woźniak 88'), Rudolf (Wan 75') Trener:

Odra Opole:

90+4 min. - Koniec meczu. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów. W drugiej połowie Śląsk byl zespołem lepszym, stwarzającym więcej sytuacji, po których mógł wyjść na prowadzenie. Kolejny dobry mecz Ulatowskiego oraz Imeha. WKS wywozi 1 punkt z Opola
90+3 min. - Piłkę do gry wprowadza Kaczorowski z rzutu z autu
90 min. - Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry
90 min. - Ulatowski do Wana, ten jednak na pozycji spalonej
89 min. - Copik z 30 m trafia w poprzeczke z rzutu wolnego nad murem obrońców!!!!!!!
88 min. - Wożniak wchodzi w miejsce zmęczonego Imeha
85 min. - Odra w natarciu, wrzutka w pole karne, z piłką mija się jeden z napastników
84 min. - Rzut wolny dla WKS-u 18m od bramki gospodarzy
83 min. - Kochanowski wchodzi za Tracza w drużynie Odry
83 min. - Bardzo groźna akcja Odry. Piłkarze gości oddali 3 strzały pod rząd na bramkę Śląska, żaden nie znajduje jednak drogi do bramki Kaczmarka
82 min. - Tracz fauluje Imeha. Od rzutu wolnego wznawia Śląsk, piłkę dośrodkowuje Wan, niecelnie
80 min. - Piłkę w środku boiska przejmuje Imeh, podaje do Rusinka, ten do Ulatowskiego, który jednak uderza tuż obok bramki gospodarzy
79 min. - Żółta kartka dla Sztylki za brutalny faul na Traczu
79 min. - Rzut rożny dla Śląska. Dudek dośrodkowuje, piąstkuje Feć
78 min. - Odra stara się za wszelką cenę wyjść na prowadzenie. Od bramki Kaczmarek
77 min. - Tracz podaje do Paciorka, który uderza z dystansu. Piłkę pewnie wyłapuje Kaczmarek
76 min. - Żólty kartonik ogląda Tracz za faul na Dudku
75 min. - Zmiana w obu drużynach. W Odrze za Orłowicza wchodzi Paciorek w Śląsku Rudolfa zastępuje Wan
72 min. - Śląsk utrzymuje sie przy piłce. Rusinek podaje do Dudka, ten jednak strzela bardzo niecelnie.
72 min. - Dudek podaje do Imeha ten uderza wprost w obrońce. Tym samym wywalczył rzut rożny dla Śląska
70 min. - Po strzale Imeha piłka minimalnie mija słupek bramki Fecia. Była to dobra okazja do zdobycia gola
68 min. - Od rzutu rożnego grę wznowi Odra.Lasocki wyjaśnia całą sytuację wybijając piłkę
66 min. - Rzut rożny dla Śląska. Jego wykonawcą będzie Dudek.
65 min. - Zmiana w drużynie Odry. Na boisko wchodzi Surowiak za Kubika
63 min. - Niecelne dośrodkowanie Dudka przejmują piłkarze Odry
62 min. - Śląsk atakuje, Rusinek przedziera się prawą stroną. Piłkę jednak wybijają gospodarze na aut.
58 min. - Rudolf podaje do Imeha, obrońcy Odry wybijają piłke na aut
57 min. - Tym razem na boisku leży Błażejewski
55 min. - Imeh po raz kolejny zderzył się głową z Ganowiczem. Obaj leża na murawie
54 min. - Ostre wejście Tracza. Na boisku leży Rusinek
53 min. - Ganowicz i Imeh leża na murawie, są opatrywani przez masażystów

Zaczął padać deszcz

51 min. - Tracz wrzuca piłkę, Hugo uderza głową, jednak piłka mija brakmę i opuszcza boisko
51 min. - Żółta kartka dla Imeha za faul na Traczu
48 min. - Indywidualna akcja Ulatowskiego skutecznie zatrzymana przez Tracza
47 min. - Strzał Blażejewskiego minimalnie nad bramką gości. Od bramki rozpocznie bramkarz WKS-u
47 min. - Tracz faulowany przez Wójcika 30 m od bramki Śląska. Rzut wolny dla Odry
46 min. - Rzut rożny dla Odry, uderzał głową Copik, pewna interwencja Kaczmarka
46 min. - Początek drugiej częsci spotkania
40+2 min. - KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY SPOTKANIA Dużo przypadkowości w grze za sprawą śliskiej murawy przesiąkniętej wodą i licznych kałuży na płycie boiska.
40+2 min. - Tracz uderza bardzo niecelnie nad bramką Śląska
40+1 min. - Sztylka do Imeha, ten jednak nie dochodzi do piłki. Od bramki Feć
45 min. - Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry
44 min. - Bardzo niebezbieczna sytuacja w polu karnym Śląska. Kaczmarek wybija piłkę na rzt rożny
43 min. - Wrzutka do Imeha, w pole karne, ten jednak nie sięga piłki. Od bramki Feć
42 min. - Odra w natarciu, od własnej bramki zacznie jednak Kaczmarek
41 min. - Zmiana w drużynie WKS-u. Za Pajączkowskiego wchodzi Rusinek

Śląsk strzela bramke na wyjeździe po ponad 2 miesiącach.

37 min. - GOOOOOOOOOOOOLL 1:1 Śląsk wyrównuje !!! Bardzo przypadkowa bramka po strzale Ulatowskiego
36 min. - GOOOOL Tracz dośrodkowuje z prawej strony boiska, Hugo uderza głową piłkę , która wpada do siatki

Wszyscy zawodnicy na boisku są cali mokrzy. Murawa jest w opłakanym stanie

34 min. - Groźna akcja Odry przerwana przez..... kałużę znajdującą w środkowej części boiska
33 min. - Pajączkowski poza boiskiem opatrywany przez masażystów
31 min. - Swietna okazja Odry, składający się do strzału Tracz jednak nie trafia w piłke na 16 m boiska.

Odra Opole wydaje się być zespołem lepszym, jednak Śląsk stwarza bardzo groźne kontry

29 min. - Odra w natarciu, piłki jednak nie przejmuje Feliksiak. Piłka dla Śląska
27 min. - Strzelal Imeh, piłka leciala wprost do bramki, jednak ta stanęła na linii brakowej w olbrzymiej kałuży. Powinno być 0 : 1
26 min. - Strzał Feliksiaka po podaniu Hugo , bardzo niecelny
25 min. - Pajączkowski zagrywa do Imeha, ten mocno uderza piłkę. Dobrze ustawiony jest jednak Feć, który pewnie łapie piłkę
23 min. - Dudek przechwycił piłke pod własnym polem karnym, niestety podał "na pamięć", piłke przejmuje Odra
20 min. - Dośrodkowanie Tracza pewnie chwyta Kaczmarek.
19 min. - Imeh dośrodkowuje do Rudolfa, niecelnie

Przypominamy, że pierwszy bramkarz Śląska Wrocław Radosław Janukiewicz został ukarany czerwoną kartką w meczu z Polonią Warszawa a jego miejsce obecnie zajął Wojciech Kaczmarek

16 min. - Od własnej bramki gre wznowi Kaczmarek
15 min. - Faul w narożniku boiska. Rzut wolny 18 m od bramki WKS-u. Obrońcy Śląska wybijają piłkę na rzut rożny
13 min. - Rzut rożny dla Odry Opole, dośrodkowuje Błażejewski, Kaczmarek mija się z piłką, rzut z autu dla gospodarzy
12 min. - Niecelne dośrodkowanie Pajączkowkiego, piłkę przejmują gospodarze
11 min. - Pierwszy rzut rożny dla Śląska w tym meczu
11 min. - Próba strzału Pajączkowskiego nieudana, piłka trafia wprost w obońców Odry
9 min. - Środkiem boiska Tracz, obrońcy Śląska wybijają piłke na rzut z autu
8 min. - Kaczmarek wybija bardzo niecelnie, piłka trafia pod nogi piłkarzy Odry
6 min. - Rzut wolny w okolicach środkowej częsci boiska dla Śląska. Po dośrodkowaniu Ulatowski uderza płasko po ziemi. Bramkarz gospodarzy łapie piłkę.
5 min. - Po kilkunastometrowym rajdzie uderza Kaczorowski, niestety trafia w boczną siatkę
3 min. - Wiele przypadkowości w grze. Płyta boiska jest bardzo namoknięta wodą, piłka ledwo się po niej toczy
2 min. - Ulatowski strzela po podaniu Imeha, jednak bardzo niecelnie 5m od bramki
1 min. - Pierwszy celny strzał na bramkę Śląska. Kaczmarek broni z problemami
1 min. - Sędzia Piotr Siedlecki rozpoczął mecz. Gospodarze w strojach czerwonych, Śląsk Wrocław na zielono

Aura nie rozpieszcza piłkarzy. Nad stadionem w Opolu przeszła prawdziwa nawałnica. Pada grad na zmianę z deszczem

W rezerwie pozostają: Odra - Pronaj, Paciorek, Kowalczyk, Kochanowski, Grodzki, Surowiak; Śląsk - Hryńczuk, Wan, Morales, Woźniak, Rusinek, Ilków-Gołąb