Aura: pogodnie

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Kaczorowski, Pokorny, Wójcik, Lasocki, Szewczuk, Dudek, Sztylka, Pajączkowski ( Wan 78') Ulatowski (Woźniak 86'), Imeh ( Rusinek 76') Trener:
Polonia Bytom:(stroje: ) Suchański - Dziółka, Grzyb (Jurczyk 86'), Klepczyński, Marcinkowski, Mróz (Jabłoński 46'), Plewnia (Mężyk 65'), Rozmus, Trzeciak, Sosna, Podstawek Trener:

Polonia Bytom:

90+3 min. - Koniec spotkania. Po bardzo dobrej grze drużyna Śląska Wrocław pokonała Polonię Bytom 2:0.Zespół WKS-u był od pierwszej minuty lepszy na boisku, stwarzał groźne sytuację i częściej był przy piłce.Cieszą zdobyte 3 punkty oraz dobra dyspozycja podopiecznych Jana Żurka.
90+1 min. - - GOOOOOOOOOOOOOLLLLLL 2:0 dla Śląska Wrocław. Strzelcem bramki Wan który nie dał szans bramkarzowi gości, pięknym podaniem popisał się Woźniak
90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowago czasu gry
89 min. - Wójcik ukarany żółta kartką
87 min. - Sosna strzela tuż nad bramką Janukiewicza. Gdyby piłka poszybowała niżej mogła paść wyrównujaca bramka
86 min. - Jurczyk wchodzi za zmęczonego Grzyba w drużynie Polonii. W ekipie WKS-u Woźniak zastępuje Ulatowskiego
86 min. - Podstawek nie zdołał dojść do piłki w polu karnym Śląska
85 min. - Pokorny znakomicie odgrywa do Dudka, ten uderza głową, jednak dobrze ustawiony bramkarz Polonii pewnie łapie piłkę
81 min. - Rusinek wychodzi na dobrą pozycję, jednak Suchański pierwszy dochodzi do piłki w środkowej częsci boiska
80 min. - Wan dogrywa do Dudka, ten jednak uderza głową bardzo niecelnie.
79 min. - Za faul na Szewczuku żółtym kartonikiem ukarany Marcinkowski
78 min. - Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Adriana Pajączkowskiego zastępuje Grzegorz Wan
76 min. - Rusinek wchodzi za Ihema w drużynie Śląska
74 min. - Dobrze ustawiony mur drużyny wrocławskiej. Lasocki wybija piłkę na rzut rożny
73 min. - Grzyb faulowany. Rzut wolny dla gości w odległości 25 m. od bramki WKS-u
72 min. - Zamieszanie w polu karnym Śląska, jednak żaden z piłkarzy Polonii nie zdołał oddać strzału
70 min. - Podstawek wywalczył rzut rożny dla drużyny Polonii Bytom. Janukiewicz wznowi grę z "piątki"
69 min. - Kaczorowski nie dochodzi do piłki w polu karnym. Gdyby przejął piłkę byłoby groźnie
65 min. - Męzyk wchodzi za Plewnię w drużynie gości
65 min. - Rzut wolny dla Polonii Bytom w odległości 20m od bramki Janukiewicza
63 min. - Szewczuk wywalczył aut dla swojej drużyny
61 min. - Wrocławianie w ciągłym natarciu, starają się podwyższyć korzystny dla nich wynik
60 min. - Dudek zagrał piłkę do Szewczuka, który popisał sie ładnym strzałem, jednak piłka trafiła w jednego z obrońców Polonii
58 min. - Dziółka wybija piłkę na rzut rożny, za jego plecami czaił się Ulatowski chcąc zamknąć akcje
57 min. - Paweł Kaczorowski po długim rajdzie niedokładnie dogrywa piłkę, która opuszcza boisko nie znajdując adresata
55 min. - Po raz kolejny dobra interwencja bramkarza Polonii, który z największym trudem wybija piłkę po strzale Dudka.
52 min. - Imeh bardzo bliski zdobycia bramki. Po podaniu Ulatowskiego z klepki Imeha o ułamek sekundy uprzedził Suchański łapiąc piłkę.
51 min. - Kaczorowski ukarany zółtą kartką przez arbitra po brutalnym faulu na rywalu
50 min. - Janukiewicz pewnie łapie piłke po dośrokowaniu Marcinkowskiego z rzutu wolnego
49 min. - Sztylka fauluje jednego z piłkarzy Polonii. Rzut wolny dla gości
48 min. - Szewczuk trafia wprost w mur obońców
47 min. - Ulatowski faulowany w odległości 18m. od bramki Suchańskiego. Rzut wolny dla WKS-u
46 min. - Początek drugiej części meczu. Rozpoczyna Śląsk
46 min. - Jabłoński w miejsce Mroza w drużynie Polnii Bytom

- Z okazji 60-lecia istnienia klubu oraz 30-lecia zdobycia przez Śląsk Wrocław Mistrzostwa Polski władze klubu podpisały umowe, na której WKS wraca do starego loga, które widniało na koszulkach zawodników, gdy zespół osiągał największe sukcesy.

W przerwie odbywają sie obchody 30-lecia zdobycia przez Śląsk Wrocław Mistrzostwa Polski w 1977r.

45 min. - Arbiter konczy pierwsza część spotkania. Śląsk zasłużenie prowadzi 1:0, jest drużyna lepszą, w pierwszych 45 minutach stworzył więcej sytuacji strzeleckich, mogących podwyszyć wynik spotkania
44 min. - Imeh podaje do Krzysztofa Ulatowskiego, ten jednak nie dochodzi do piłki. Na dodatek arbiter dopatzył się spalonego w tej akcji
42 min. - Polonia była bardzo bliska wyrównania. Po błędzie stoperów Śląska do piłki dochodzi Marcinkowski któy oddaje mocny strzał pół metra od bramki gospodarzy.
41 min. - Podstawek faulowany w odległości 35 m. od bramki WKS-u
39 min. - Imeh dokładnie podaje do Dudka, ten jednak gubi piłke w polu karnym gości. Gdyby dobrze przyjął piłkę mogłaby paść bramka
37 min. - Ulatowski dogrywa do Lasockiego, ten uderza, jednak pewnie interweniuje bramkarz Polonii
34 min. - Bardzo dobre podanie Sztylki do Dudka, jednak ten uderza w sam środek bramki polonistów
33 min. - Przypadkowa wrzutka w pole karne gospodarzy prawie nie wpadła do bramki. Janukiewicz odprowadził ją wzrokiem
31 min. - Piłkarze Polonii w natarciu, jednak w żaden sposób nie potrafią oddać celnego strzału na bramkę WKS-u.
30 min. - Rzut wolny dla Śląska w odległości 30 m. od bramki Suchańskiego
27 min. - Strzał Ulatowskiego zablokowany przez piłkarzy gości
26 min. - Radosław Janukiewicz pewnie łapie piłkę, do której starał się dobiec jeden z napastników Polonii Bytom
24 min. - Dziółka znoszony na noszach z boiska. Zawodnik wraca jednak do gry
24 min. - Dziółka i Imeh leza na murawie zwijając się z bólu.Masażyści wkraczają na murawę.
23 min. - Groźna akcja w wykonaniu zawodników WKS-u. Dobre podanie Ulatowskiego jednak nie znajduje adresata.
21 min. - Pokorny faulowany w środkowej części boiska. Zawodnik leży na murawie. Interwencja masażystów nie jest konieczna
19 min. - Kaczorowski złapany na pozycji spalonej
18 min. - GOOOOOOOOOOL Szewczuk zdobywa gola dla gospodarzy !!!! Piłkę podawał Imeh, który wypracował całą sytuacje. Brawo Śląsk !!
17 min. - Trzeciek z rzutu wolnego uderza na bramkę WKS-u. Górą golkiper Śląska
16 min. - Bardzo niedokładne podanie Kaczorowskiego. Piłkę łapie Suchański
15 min. - Szewczuk faulowany w środkowej części boiska. Rzut wolny dla gospodarzy
14 min. - Imeh próbował rajdu prawą stroną boiska, jednak pogubił się i piłka wyszła na aut
13 min. - Podstawek wywalczył rzut rożny dla gości.
12 min. - Lasocki dośrodkowuje, jednak obrońcy Polonii wybijają piłkę ze swojego pola karnego
11 min. - Grzyb próbował zaskoczyć Janukiewicza, ten jednak pewnie łapie piłkę.
9 min. - Imeh przedziera się pod pole karne Polonii, jednak jego próba podania piłki do Pajączkowskiego kończy się niepowodzeniem
8 min. - Rzut rożny dla Śląska, jednak piłkarze WKS-u przeszkadzali sami sobie pod polem karnym przeciwnika
5 min. - Rafał Grzyb próbował zagrozić bramce Janukiewicza, jednak obrońcy Śląska nie dali się ograć

Bardzo głośny doping kibiców licznie przybyłych na mecz

3 min. - Śląsk atakuje, jednak to od bramki rozpocznie Suchański - bramkarz Polonii
1 min. - Sędzia rozpoczyna spotkanie. Śląsk na biało, Polonia Bytom w strojach czerwoni-niebieskich

W rezerwie pozostają: Śląsk - Kaczmarek, Morales, Woźniak, Biliński, Wan, Rudolf, Rusinek; Polonia - Żmija, Brehmer, Jurczyk, Jabłoński, Mężyk, Żukowski