Aura: słonecznie

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Rudolf, Pokorny, Sztylka, Lasocki, Kaczorowski, Dudek (Ilków- Gołąb 88'), Ulatowski, Pajączkowski (Wan 58') - Rusinek (Morlales 74'), Szewczuk Trener:
Jagiellonia Białystok:(stroje: ) Banaszyński, Naskręt, Wałdoch, Nawotczyński, Wasiluk, Marczak (Sotirović 72'), Łatka, Markiewicz, Wolański, Cieluch (Konon 60'), Sobociński (Chańko 90') Trener:

Jagiellonia Białystok:

90+3 min. - Koniec spotkania Druga połowa znacznie ciekawsza od pierwszej części spotkania. W końcówce meczu piłkarze Śląska uzyskali nieznaczną przewagę, jednak nie zdołali jej wykorzystać. Od 590 minut zawodnicy WKS-u nie dali sobie strzelić bramki na stadionie przy ulicy Oporowskiej
90+3 min. - Po dośrodkowaniu Wana obrońcy gości wybijaja piłke na rzut rożny
90+2 min. - Szansa dla Jagiellonii. Rzut wolny z 35 metrów od bramki Janukiewicza
90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry
90 min. - Chańko zmienia Sobocińskiego w drużynie Jagi
89 min. - Crosowe podanie Moralesa do Rudolfa, ten zagrywa do Szewczuka, który jednak nie sięga piłki głowa. Szkoda bo mogło być groźnie
88 min. - Ilków- Gołąb wchodzi za zmęczonego Dudka w drużynie gospodarzy
83 min. - Strzał Rafała Naskręta ląduje 4 metry od chorągiewki narożnej
76 min. - Dobra okazja na zdobycie bramki przez Jagiellonię, jednak Sotirović strzela bardzo niecelnie
74 min. - Morlales zmienia Rusinka w drużynie WKS-u
73 min. - Żółta kartka dla Nasręta za nieprzepisowe powstrzymanie Dudka
72 min. - Zmiana w drużynie Jagiellonii Białystok. Za Marczaka wchodzi Sotirović, którego Śląsk chciał pozyskać w przerwie zimowej
71 min. - Rzut rożny dla Jagiellonii.
68 min. - Nieudane rozegranie rzutu wolnego, jednak zawodnicy gości utrzymują się przy piłce
67 min. - Rzut wolny dla Jagiellonii. Wszyscy piłkarze Śląska oprócz bramkarza cofnięci na własną połowę
65 min. - Piłka wpada do bramki Jagiellonii, jednak wcześniej sędzia odgwizdał pozycję spaloną
64 min. - Żółtym kartonikiem ukarany Szewczuk za faul na Wasiluku
63 min. - Strzał Wana zablokowany przez obrońców gości, jednak piłkarze Śląska utrzymują się przy piłce, ładne uderzenie Ulatowskiego głową nieznacznie mija bramkę Banaszyńskiego
60 min. - Konon( były piłkarz Śląska) wchodzi za Cielucha w zespole Jagiellonii
59 min. - Janukiewicz piąstkuje piłkę oddalając zagrożenie od własnej bramki
58 min. - W zespole Śląska Wrocław Grzegorz Wan wejdzie na boisko za Pajączkowskiego
55 min. - Piłka wpada do bramki Śląska po dobrej akcji Naskręta z Wolańskim, jednak sędzia odgwizduje spalonego.
53 min. - Dośrodkowanie z rzutu wolnego trafia prosto do rąk Janukiewicza
52 min. - Dobra kontra Śląska zniweczona przez Rusinka, który po podaniu do niego piłki nie wiedział co z nia zrobić
51 min. - Jagiellonia wyprowadza bardzo groźna kontrę 4:3 , jednak uderzenie Wolańskiego nie mogło zaskoczyć bramkarza WKS-u
51 min. - Rzut wolny z prawej strony pola karnego wykonuje Pajączkowski.
50 min. - Dośrodkowanie Marczaka, głową strzelał Wolański z 12 metrów, jednak Janukiewicz popisuje się pewną interwencją

Z trybun rozlega się gromkie KAZIMIERZ GÓRSKI w związku z rocznicą śmiercią trenera tysiąclecia

48 min. - Pajączkowski uderza w strone bramki, jednak Wasiluk głową wybija piłke poza końcową linię boiska. Rzut rożny dla gospodarzy
47 min. - Nasket fauluje Rusinka. Rzut wolny dla WKS-u z boku pola karnego. Piłkę będzie wrzucał Pajączkowski
46 min. - Gwizdek sędziego oznajmia rozpoczęcie drugiej połowy meczu pomiędzy Śląskiem Wrocław a Jagiellonią Białystok
45 min. - Koniec pierwszej połowy spotkania. Mecz odbywa się w bardzo wolnym tempie. Piłkarze obydwu drużyn czekają na błąd rywala mogący po szybkiej kontrze zamienić się na bramkę
42 min. - Ulatowski zagrywa do Rusinka, ten do Dudka, który oddaje strzał zza pola karnego, piłka mininmalnie mij słupkek.To była bardzo dobra sytuacja na zdobycie bramki
41 min. - Uderzenie Szewczuka głową mija bramkę Banaszyńskiego
40 min. - Znakomita kontra Śląska, jednak w ostatniej chwili obrońcy z Baiłegostoku wybijają piłke na rzut rożny
38 min. - Strzał Mariusza Marczaka minimalnie obok słupka Janukiewicza
36 min. - Szybka kontra Śląska zakończona niecelnym uderzeniem Ulatowskiego, który chyba zbyt szybko chciał oddać strzał

Kibice Jagiellonii mają problem z wejściem na stadion. Miejscowi kibice śpiewają : wpuścicie gości

Moment nieciekawej gry obu drużyn w środkowej częsci boiska. Upał musi bardzo dawać się we znaki zawodnikom

31 min. - Obrońcy Jagiellonii wybijają piłke poza linię końcową boiska. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy
30 min. - Rzut rożny dla Śląska. Jak zwykle piłkę do gry będzie wprowadzał Pajączkowski
25 min. - Po kilkunastometrowym rajdzie Marczak uderza piłkę, jednak pewnie interweniuje bramkarz Śląska
19 min. - Naskkręt uderza na bramkę przeciwika, jednak zbyt słabo by zagranie to mogło zaskoczyć Janukiewicza
17 min. - Rzut rożny dla Sląska. Jego wykonawcą będzie Pajączkowski. Obrońcy gości stają na wysokości zadania i wybijają piłkę spod nóg piłkarzy gospodarzy
16 min. - Bramkarz Jagiellonii wybija piłkę ze swojego pola karnego
15 min. - Kolejny rzut wolny dla Śląska. Tym razem do piłki podbiega Pajączkowski. Piłkarzom WKS-u udało się wywalczyc rzut rożny
14 min. - Rzut wolny dla Śląska . Wykonawcą będzie Rusinek
14 min. - Strzał Sztylki z 25 metrów mija bramkę o kilka metrów
13 min. - Poprzeczka ratuje Śląsk przed utratą gola. Głową uderzał Sobociński z 8 metrów

Bardzo wysoka temperatura powietrza na stadionie przy ulicy Oporowskiej

7 min. - Żółta kartką ukarany Sztylka za faul na Naskręcie
3 min. - Po dośrodkowaniu Dudka z rzutu wolnego Banaszyński pewnie łapie piłkę.
1 min. - Pierwszy gwizdek arbitra w dzisiejszym spotkaniu. Śląsk Wrocław występuje dziś w strojach białych , Jagiellonia Białystok na zółto-czerwono

W rezerwie pozostają: Śląsk – Kaczmarek, Morales, Woźniak, Ignasiak, Wan, Biliński, Ilków- Gołąb; Jagiellonia – Mańka, Sotirović, Napierała, Speichler, Chańko, Konon, Divecký