Aura: pochmurno

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Cap, Pokorny, Wójcik, Kaczorowski - Wan (Pajączkowski 77'), Sztylka (Morales 55'), Dudek, Szewczuk - Ulatowski (Ilków-Gołąb 71'), Imeh Trener:
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski:(stroje: ) Kapsa - Kiczyński, Sojka, Wójcik (Wijtal 75'), Woźniczka, Balcerek, Frańczak, Robaszek, Kardas, Rogoziński, Woropajew (Zdrojewski 81') Trener:

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski:

90+3 min. - Koniec spotkania
90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry
89 min. - GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL Imeh zdobywa drugą bramkę. Po dośrodkowaniu Pajączkowskiego z 5 metrów pokonał Kapsę
88 min. - Kaczorowski przerwał faulem groźnie zapowiadającą się kontrę KSZO. Żółta kartka
87 min. - Znakomita okazja do podwyższenia wyniku. Ilków-Gołąb wyszedł sam na sam z bramkarzem, który wybił piłke końcem stopy na rzut rożny
86 min. - Groźna akcja KSZO. Przedzierał się Robaszek, ubiegł Kaczorowskiego jednak jego strzał odbił Janukiewicz
82 min. - Strzał z 20 metrów Robaszka nieznacznie mija bramke Janukiewicza
81 min. - Zmiana w drużynie gości. Zdrojewski wchodzi za Woropajewa
81 min. - Strzał Frańczaka z 25 m bardzo niecelny
80 min. - Frańczak z drużyny KSZO leży na murawie. Masażyści wkraczają na murawę
77 min. - Pajączkowski wchodzi za Wana w drużynie WKS-u
75 min. - Zmiana w drużynie KSZO. Wijtal wchodzi za Wójcika
74 min. - Ilków-Gołąb po dokładnym dograniu do niego piłki uderza tuż obok słupka
71 min. - Szansa na wyrównanie dla KSZO. Wójcik uderzał z dużego kąta i nie zdołał trafić do siatki
71 min. - Zmiana w drużynie wrocławskiej. Ilków-Gołąb wchodzi za Ulatowskiego
70 min. - Morales uderza z 30 metrów, bramkarz gości z problemami łapie piłkę
68 min. - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL Morales dośrodkowuje z rzutu wolnego dokładnie do Imeha, który strzela głową wprost do bramki KSZO. 1:0 dla Śląska
65 min. - Morales dośrodkowuje i trafia w Balcerka, sędzia uznaje że był on za blisko i pokazuje mu druga żółtą kartkę, co w konsekwencji daje czerwoną. KSZO w 10
64 min. - Po dośrodkowaniu Kaczorowskiego Szewczuk uderza piłkę, która odbija się od poprzeczki, ta ląduje w polu bramkowym, wielkie zamieszanie wyjaśnione przez któregoś z obrońców z Ostrowca
64 min. - Wan uderza w sam środek muru
63 min. - Żółta kartka dla Balcerka za faul na Kaczorowskim
62 min. - Żółtym kartonikiem ukarany Pokorny za brzydki faul na rywalu
61 min. - Próba efektownego podania Szewczuka piętą, jednak piłka opuszcza boisko
59 min. - Ładne podanie z głębi pola do Wójcika (KSZO), który jest jednak na pozycji spalonej
59 min. - Sojka o mały włos nie zdobył bramki samobójczej. Rzut rożny dla WKS-u
58 min. - Prostopadłe podanie do Balcerka, który wbiega w pole karny, jednak boczny arbiter podnosi chorągiewkę sygnalizując pozycję spaloną
55 min. - Z 35m w pole karne piłkę wstrzeliwuje Robaszek, jednak górą Janukiewicz, który pewnie łapie futbolówkę
55 min. - Zmiana w drużynie WKS-u. Za Sztylkę na boisko wchodzi Fernando Morales
53 min. - Kolejne dośrodkowanie Wana do Imeha, który z 5m strzela nad poprzeczką bramki ostrowian
52 min. - Ładna akcja Śląska. Wan dośrodkowuje do Imeha, jednak we wszystko wmieszał sie bramkarz gości i wybił piłke
51 min. - Kolejne niedokładne podanie Dudka, piłkę przejmuja piłkarze KSZO
50 min. - Dośrodkowanie Dudka bardzo niecelne, piłke łapie Kapsa
48 min. - Dośrodkowanie Ulatowskiego z lewej strony boiska do Imeha, ten jednak nie zdołał sięgnąć piłki
47 min. - Rzut wolny dla Śląska, Dudek wrzuca piłkę, jednak Woropajew z drużyny KSZO jest faulowany. Rzut wolny dla ostrowian
46 min. - Początek drugiej częsci spotkania

Również w przerwie meczu jeden z kibiców oświadczył się swojej wybrance na płycie boiska i oświadczyny zostały przyjęte

W przerwie nastąpiło pożegnanie sztangisty Śląska Wrocław Marka Gorzelniaka

45+2 min. - Koniec pierwszej częsci spotkania. Mecz stoi na bardzo słabym poziomie
45+2 min. - Rajd Robaszek powstrzymany umiejętnie przez Capa, piłka opuszcza plac gry
45+1 min. - Imeh dośrodkowuje w pole karne do Ulatowskiego, ten jednak faukuje jednego z rywali. Rzut wolny dla ostrowian
45 min. - Arbiter dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry
45 min. - Kolejne niedokładne podanie Capa i aut dla KSZO
44 min. - Rzut wolny dla Śląska 20 metrów od bramki rywali. Dudek zagrywa do Sztylki, jednak ten zostaje zablokowany przez obrońców gości
43 min. - Żółtą kartką ukarany Wójcik (WKS) za faul na rywalu
43 min. - Akcja KSZO. Strzelał Sojka, jednak bardzo niecelnie
42 min. - Kapsa najpierw mija się z piłką , jednak od razu naprawia swój błąd i łapie futbolówkę
42 min. - Szewczuk przedzierał się prawą stroną boiska i swoją dzielną postawą wywalczył rzut rożny
39 min. - Starcie Imeha z jednym z rywali, jednak sędzia nie dopatrzył sie przewinienia w tej akcji
37 min. - Dośrodkowanie Capa z lewej storny trochę na pamięć, piłke bez problemu łapie Kapsa

Trener Żurek pokrzykuje na swoich zawodników chcąc ich zmobilizować do lepszej gry

35 min. - Rzut wolny dla WKS-u z 35 m. Cap uderza jednak mało precyzyjnie i piłke przejmują goście
34 min. - Brzydki faul w środku pola na Dudku. Faulował Woropajew . Arbiter ukarał go żółtą kartką
31 min. - Podanie z głębi pola Sztylki do Kaczorowskiego, ten jednak nie zdołal opanować piłki. Od bramki Kapsa
28 min. - Brzydki faul w środku pola Wana na Wójciku. Arbiter tym razem nie pokaże kartonika

Kontuzja niesetey wykluczyła z gry w dzisiejszym meczu Lasockiego, który kiedyś był piłkarzem KSZO Ostrowiec Świetokrzyski

26 min. - Z ostrego kąta uderzał Sojka, Janukiewicz wybija piłke na rzut rożny

Na trybunach dziś zasiadają m.in Kuba Małecki oraz Ireneusz Kowalski

23 min. - Szybka kontra Śląska, Wan strzela z 14 metrów obok słupka
23 min. - Akcja Ulatowskiego lewą stroną, jednak we wszystko wmieszali się ostrowieccy obrońcy i przejęli piłke
22 min. - Dalekie podanie Capa do Imeha zbyt mocne, piłka opuszcza boisko
22 min. - Dośrodkowanie Capa z lewej strony, Szewczuk strzela z 5 metrów głową, Kapsa jednak łapie piłkę
19 min. - Próba dośrodkowania Wana zbyt lekka, piłke przejmuje KSZO
19 min. - Ulatowski faulowany przez rywala. Rzut wolny dla WKS-u 35 metrów od bramki Kapsy
17 min. - Dudek dośrodkowuje do Capa, piłka odbija się od jednego z obrońców i przejmują ją goście

Na trybunach kibice rozwijają duże herby Śląska i Motoru Lublin, na płocie widnieje napis : Fanatycy z nad Odry i Bystrzycy

15 min. - Szybka kontra wrocławian, jednak Kaczorowski fauluje rywala w swojej szarży
14 min. - Strzał Capa minimalnie nad poprzeczką.
13 min. - Przy narożniku pola karnego faulowany Szewczuk. Rzut wolny dla Śląska 20 metrów od bramki Kapsa
12 min. - Niedokładne podanie Wójcika do Capa, piłka wychodzi na aut
10 min. - Doskonała szansa na objęcie prowadzenie przez drużynę gości. Wójcik uderza z kilkunasu metrów, z największym trudem Janukiewicz piąstkuje piłkę za swoje pole karne
8 min. - Imeh na pozycji spalonej. Sędzia nie dał się oszukać. Grę wznowi bramkarz KSZO
8 min. - Próba strzału Wójcika (KSZO) bardzo nieudana
7 min. - Rzut rożny dla ostrowian, jednak piłkarze WKS-u oddalają niebezpieczeństwo od własnej bramki
7 min. - Rzut wolny dla gości. Sojka dośrodkowuje jednak zbyt lekko
6 min. - Próba kontry KSZO przerwana faulem Wójcika w środku pola
6 min. - W odpowiedzi próba dośrodkowania z lewej strony Wana zablokowana przez obrońców KSZO. Od rzutu z autu grę wznowi WKS
5 min. - Pierwszy strzał na bramkę Janukiewicza oddaje Wójcik. Bramkarz Śląska nie ma problemów ze złapaniem piłki
1 min. - Arbiter rozpoczyna spotkanie pomiędzy drużynami Śląska Wrocław i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Gospodarze na biało, drużyna przyjezdna w strojach pomarańczowo-czarnych

Przed meczem odbyła się dekoracja Miss Maja Śląska Wrocław. Tytuł wywalczyła Milena Wychódzka, która otrzymała 51,7 % wszystkich oddanych głosów

Na chwile obecną Śląsk Wrocław zajmuje 8 miejsce w tabeli II ligi, jego dzisiejszy rywal KSZO Ostrowiec Świętokrzyski plasuje się na 12 pozycji

W rezerwie pozostają: Śląsk - Kaczmarek, Morales, Wołczek, Pajączkowski, Rusinek, Ilków-Gołąb; KSZO - Jojko, Zdrojewski, Wijtal