Strzelcy: Matus 8', Kołodziej 52'Jarosz 84'
Aura: pochmurno, duszno i parno

Podbeskidzie Bielsko-Biała:(stroje: ) Merda - Cienciała, Szmatiuk, Hirsz, Górkiewicz - Żmudziński( Konieczny 83'), Jarosz, Koman (Pater 46') , Gorszkow, Kołodziej ( Dancik 67')- Matus. Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz – Rudolf, Wójcik, Sztylka, Wołczek – J. Gancarczyk (Wan 74'), Socha(Szewczuk 78'), Rosiński, M. Gancarczyk – Dudek(Imeh 46') - Ulatowski Trener:

Podbeskidzie Bielsko-Biała:

90+3 min. - Koniec meczu. Po słabym pojedynku, Śląsk przedłuża serię meczów na wyjeździe bez zwycięstwa.
90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty
89 min. - Z 25 metrów ładnie uderza Rosiński, piłka uderza w poprzeczkę...
87 min. - Kontra Podbeskidzia, Konieczny wyprzedza naszych obrońców, przewraca się jednak przed polem karnym Wrocławian
84 min. - GOL!!! Podbeskidzia Straszliwy błąd wrocławskiej defensywy, Jarosz wymanewrowuje naszych obrońców i bramkarza dopełniając formalności i strzelając do pustej bramki...
83 min. - Kontuzjowanego Żmudzińskiego zastępuje Konieczny. Limit zmian w drużynie gospodarzy wykorzystany
80 min. - Z rzutu wolnego dośrodkowuje Jarosz, najwyżej wyskakuje do niej Szewczuk i w rezultacie zażegnuje niebezpieczeństwo pod bramką Śląska
79 min. - Brzydki faul przy linii bocznej Ulatowskiego a w konsekwencji żółta kartka dla naszego zawodnika
79 min. - Zmiana we wrocławskiej drużynie - Sochę zastępuje Szewczuk
75 min. - Ładna indywidualna akcja Imeha, ale niestety nie zakończona strzałem
75 min. - Wan zmienia Janusza Gancarczyka. Rzut wolny dla gospodarzy. Piłkę płasko po ziemi uderza Pater, Janukiewicz pewnie broni.
72 min. - Ładna akcja Śląska. Marek Gancarczyk podaje do Imeha, ten z pierwszej piłki z powrotem zgrywa do M. Gancarczyka, który ładnie przy linii koncowej dośrodkowuje, nikt jednak niestety nie zamyka tej akcji.
70 min. - Pierwszy rzut rożny dla Wrocławian, niestety bez wymiernych efektów
68 min. - Dwa rzuty rożne dla gospodarzy. Nie czynią one jednak żadnego zagrożenia dla bramki Śląska
67 min. - Zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Kołodziej a jego miejsce zajmuje Dancik
63 min. - Socha ładnie zagrywa do wychodzącego J. Gancarczyka, tej jednak traci piłkę na rzecz obrońcy Podbeskidzia.
62 min. - Z 30 metrów groźnie uderza Pater, ale piłka mija bramkę Janukiewicza
58 min. - Z nieznanych powodów, kibice WKS-u opuszczają stadion Podbeskidzia
53 min. - Janusz Gancarczyk dośrodkowuje, piłkę przecina Jarosz, ta trafia do Rosińskiego, jednak jego próba dośrodkowania kończy się niepowodzeniem - piłka opuszcza boisko
52 min. - GOL!!!Pewnym egzekutorem rzutu karnego - Kołodziej. Śląsk przegrywa już różnicą dwóch bramek
51 min. - Wołczek w polu karnym fauluje Żmudzińskiego, sędzia nie ma wątpliwości i pokazuje na jedenasty metr
49 min. - Po podaniu Wołczka, głową strzela Imeh ale za lekko.
48 min. - Zamieszanie pod bramką Podbeskidzia, ale ani Rosiński, ani Gancarczyk ani Imeh nie dochodzą do piłki
46 min. - Próba uderzenia z dystansu Łukasza Gorszkowa, jednak strzał mija bramkę Janukiewicza w bezpiecznej odległości
46 min. - W obu drużynach zmiany: w drużynie Podbeskidzia Komana zastępuje Pater, a w drużynie Śląska Dudka zastępuje Imeh

Na meczu stawiło się około 400 fanów wrocławskiej drużyny, po poczatkowych problemach w strefie wejścia, wszyscy zajmują miejsca na sektorze

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga drużyny z Bielska. Wrocławianie praktycznie nie istnieli. Najsłabiej spisywała się prawa strona obrony - tą strefą boiska najczęsciej atakowali gracze z Bielska, raz po raz stwarzając zagrożenie po bramką Wrocławian.

45+2 min. - Koniec pierwszej połowy.
45 min. - Jarosz dośrodkowuje z rzutu wolnego, Matus strzela a piłka ląduje w bramce Śląska. Uniesiona jednak chorągiewka sędziego - spalony, nie ma gola, nadal Podbeskidzie prowadzi 1:0
45 min. - Wołczek brutalnie fauluje zawodnika z Bielska - kolejna szósta już żółta kartka.
43 min. - Bardzo nerwowo na boisku żółtą kartką ukarany Matus
41 min. - Zamieszanie w strefie środkowej boiska, zółtymi kartkami zostają ukarani Janusz Gancarczyk i Szmatiuk
40 min. - Fatalny błąd Tomasza Rudolfa, który na własnej połowie traci piłkę. Przejmuje ją Kołodziej i dośrodkowuje idealnie do Matusa, ten w klarownej sytuacji strzela minimalnie obok bramki strzeżonej przez Janukiewicza.
38 min. - Dośrodkowanie Cienciały w pole karne łapie bramkarz Śląska
34 min. - Sztylka dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale żaden z graczy wrocławskiej drużyny nie dochodzi do tego zagrania
33 min. - Żółtą kartka ukarany Zawodnik gospodarzy - Jarosz
33 min. - Aktywny w całym spotkaniu - Górkiewicz strzela za lekko - piłkę łapie Radek Janukiewicz
32 min. - Tadeusz Socha zostaje ukarany żółtą kartką, za faul na zawodniku gosopodarzy
29 min. - Coraz większa przewaga gospodarzy. Śląsk ma problem z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.
28 min. - Z dystansu z około 25 metrów uderza Kołodziej, piłka mija poprzeczkę wrocławskiej bramki. Zarysowuje się coraz większa przewaga graczy z Bielska
23 min. - Z rzutu wolnego dośrodkowuje Kołodziej, Szmatiuk mija się z piłką, która w zamieszaniu podbramkowym uderza w słupek bramki Śląska, po czym łapie ją Janukiewicz
23 min. - Po 23 minutach spotkania, gra koncentruje się w strefie środkowej boiska, lekką przewagę ma drużyna Podbeskidzia. Pierwszy mecz w karierze w wyjściowej jedenastce zalicza wychowanek Śląska - Tadeusz Socha
22 min. - Matus kolejny raz wychodzi na czystą pozycję, groźnie pod bramką Śląska - ale kolejny raz obronną ręką z sytuacji wychodzi bramkarz wrocławskiej drużyny
21 min. - Rzut rożny dla Podbeskidzia, Janukiewicz bez trudu wyłapuje piłkę
16 min. - Kontra drużyny Podbeskidzia, w niegroźnej na pozór sytuacji Matus wychodzi na czystą pozycję, jednak musi uznać wyższość Janukiewicza
12 min. - Dwa rzuty rożne dla drużyny z Bielska, jednak bez większego zagrożenia dla bramki strzezonej przez Janukiewicza
10 min. - Z 25 metrów bardzo niecelnie uderza Dudek
9 min. - W pole karne dośrodkowuje Rosiński, piłkę muska głową Rudolf, ta jednak mija bramkę w bezpiecznej odległości
8 min. - Pierwszy rzut rożny dla drużyny Podbeskidzia, piłkę głową uderza Matus i GOL!!!!, Śląsk traci bramkę po pierwszym celnym strzale graczy z Bielska
7 min. - Indywidualna akcja Ulatowskiego, powstrzymana przez defensywę Podbeskidzia.
3 min. - Kontra drużyny z Bielska, groźnie w polu karnym Śląska. Pada jeden z graczy w niebiskich strojach - sędzie jednak nie decyduje się podyktować rzutu karnego
2 min. - Ładna akcja wrocławskiej drużyny: Dudek podaje do Marka Gancarczyka, ten decyduje się na strzał z 25 metrów - obok spojenia słupka z poprzeczką
1 min. - Arbiter rozpoczyna spotkanie pomiędzy drużynami Śląska Wrocław i Podbeskidzia Bielsko - Biała. Gospodarze na niebiesko, drużyna WKS-u w strojach żółto-czerwonych. Rozpoczął Śląsk .

W rezerwie pozostają: Podbeskidzie - Szymański, Pater, Dancik, Mouzie, Konieczny, Surdykowski, Rucki; Śląsk - Kaczmarek, Pokorny, Szewczuk, Imeh, Wan, Ostrowski, Ignasiak

Inauguracja sezonu 2007/08 II ligi piłki nożnej. Rok czasu mija od ostatniej wygranej Śląska na wyjeździe. Czy Wrocławianom uda się wywieźć trzy punkty z Bielska-Białej?