Aura: pochmurnie

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Cap, Wójcik, Sztylka, Wołczek - Szewczuk (Wan 61'), Rosiński (Imeh 46'), Socha, J.Gancarczyk- M.Gancarczyk, Ulatowski (Dudek 83') Trener:
Pelikan Łowicz:(stroje: ) Jędrzejewski - Czerbniak, Znyk (Goryszewski 66'), Pacan, Styszko, Terlecki, Jóźwiak( Hyży 27'), Gawlik, Szczypciak (Kosiorek 58'), Kowalczyk, Wilk Trener:

Pelikan Łowicz:

90+2 min. - Koniec meczu. Zasłużone zwycięstwo drużyny Śląska Wrocław, który przeważał na boisku w każdym elemencie i był o klasę lepsza od rywala
90+2 min. - Znakomite podanie do M.Gancarczyk, który wychodzi sam na sam z bramkarzem i ......... nie trafia w bramkę !
90 min. - Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry
89 min. - Strzał rozpaczy z 20 metrów Terleckiego. To uderzenie nie mogło zaskoczyć Janukiewicza
85 min. - Imeh był bardzo bliski zdobycia drugiej bramki. Ślizgiem próbował dojść do dośrodkowania Wana, zabrakło centymetrów
83 min. - Zmiana w drużynie WKS-u. Dudek wchodzi za Ulatowskiego
83 min. - Śląsk w natarciu. Najpierw piłkę uderza J.Gancarczyk, potem dwukrotnie Imeh, jednak każdy ze strzałów zostaje zablokowany przez obrońców gości
80 min. - Brzydki faul Kosiorka na Ulatowskim. Za to zagranie piłkarz z Łowicza zobaczył zółtą kartkę
79 min. - Groźna akcja Pelikana. Dośrodkowanie z głębi pola do Kowalczyka, jednak na swoim miejscu był Cap, który wybija piłke oddalając niebezpieczeństwo od własnej bramki
76 min. - Rzut wolny dla WKS-u wykonuje Cap , który mocno uderza z 30 metrów, jednak tym razem Jędrzejewski nie dał się zaskoczyć
75 min. - Szarżujący Imeh nieprzepisowo powstrzymywany przez Czerbniak, za ten faul kapitan Pelikana zostaje ukarany żółtym kartonikiem
72 min. - J.Gancarczyk podaje piłkę do M.Gancarczyka, jednak pewna interwencja obońców Pelikana, którzy wybijają piłkę na rzut rożny
69 min. - Mogło być 2:0. Wan popisuje się dokładnym dośrodkowaniem do J.Gancarczyka, który z 10 metrów kiksuje nie trafiając w piłkę
67 min. - GGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL Cap uderza z 30 metrów, niepewna interwencja bramkarza gości, który wypuszcza piłkę z rąk, dochodzi do niej Imeh i z odległości 1 metra pewnie wbija ją do siatki. 1:0 dla ŚLĄSKA
66 min. - Goryszewski za Znyka w drużynie Pelikana
66 min. - W polu karnym pada M.Gancarczyk, jednak nie był faulowany przez żadnego z rywali
65 min. - Imeh wbiega w pole karne, podaje piłkę, jednak nikt z drużyny WKS-unie zdołał do niej dojść
65 min. - Rzut wolny z 28 metrów , z boku boiska wykonuje Cap, jednak tego dośrodkowania nie zaliczy do udanych
61 min. - Zmiana w drużynie WKS-u. Boisko opuszcza Szewczuk, w jego miejsce Wan
61 min. - Szansa dla Pelikana na zdobycie prowadzenia. Terlecki uderza z 14 metrów , jednak piłka nie wpada do siatki
60 min. - Szybka kontra drużyny wrocławskiej.Imeh dogrywa w pole karne do J.Gancarczyka, jednak piłkę w ostatniej chwili wybija Styszko
58 min. - Za kontuzjowanego Szczypciaka na boisko wchodzi Kosiorek
55 min. - W jednym ze strać kontuzji doznał zawodnik gości - Szczypciak, który został zniesiony na noszach
53 min. - Imeh niepotrzebnie decyduje się na uderzenie z narożnika pola karnego. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką Jędrzejewskiego
52 min. - Ładna akcja w wykonaniu M.Gancarczyka, który przedziera sie pod pole karne łowiczan, jednak jego uderzenie jest zbyt mało precyzyjne i trafia wprost w obrońcę
49 min. - Groźna akcja Pelikana.Szczypciak celnie dośrodkowuje w pole karne gospodarzy, jednak Sztylka skutecznie powstrzymuje Wilka, który upada w polu karnym domagająć się rzutu karnego. Sędzie nie dopatrzył się jednak przewinienia
46 min. - Początek drugiej części spotkania
46 min. - Zmiana w drużynie Śląska. Z boiska schodzi Rosiński w jego miejsce Imeh

Na trybunach zasiadają m.in Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz oraz poseł Grzegorz Schetyna

45+1 min. - Koniec pierwszej połowy, w której Śląsk Wrocław był drużyną lepsza, stwarzającą więcej sytuacji bramkowych.Zabrakło trochę szczęcia i precyzji, aby piłkarze WKS-u schodzili do szatni prowadząc w spotaniu
45+1 min. - Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Bramkarz gości mija się z piłką, zamieszanie w polu karnym łowiczan, jednak i tym razem zabrakło troche szczęscia piłkarzom WKS-u do zdobycie bramki
45 min. - Wykonawcą rzutu wolnego J.Gancarczyk, piłka jednak ociera się o jednego z obrońców i opuszcza boisko. Rzut rożny
44 min. - 20 metrów od bramki rywali faulowany J.Gancarczyk przez Pacana, który zostaje ukarany zółtą kartką

Rekord z sezonu 1999/2000 bramkarza T.Gruszki został pobity. Śląsk Wrocław nie stracił gola w II lidze od przeszło 722 minut na stadionie przy ulicy Oporowskiej

41 min. - Sprytne uderzenie Capa z 25 metrów, bramkarz gości uderza piłkę która odbija się od poprzeczki i opuszcza plac gry
39 min. - Ostre starcie Sztylki z Kowalczykiem, ten upada, wrocławianie nie przerywają gry, piłkę otrzymuje Wołczek, który uderza bardzo niecelnie z 18 metrów
36 min. - Piłkarze WKS-u chcieli przechytrzyć gości długim podaniem do Ulatowskiego, jednak czujny Jędrzejewski wybiegł z bramki i to on pierwszy doszedł do piłki
34 min. - J.Gancarczyk dośrodkowuje z rzutu rożnego, niepewna interwencja bramkarza Pelikana, jednak żaden z piłkarzy Śląska nie zdołał dojść do piłki

Na trybunach słychać gromkie " RYSIU TARASIEWICZ"

30 min. - J.Gancarczyk popisuje się ladnym uderzeniem, które jednak nie mogło zaskoczyć dobrze ustawionego Jędrzejewskiego
29 min. - Śląsk w natarciu, M.Gancarczyk zagrywa do Szewczuka, którego strzał zostaje zablokowany, piłkę przejmuje Sztylka oddaje strzał z 15 metrów, jednak i to uderzenie zostaje zablokowane przez obrońców
27 min. - Zmiana w drużynie gości. Hyży wchodzi na boisko za kontuzjowanego Jóźwiaka
27 min. - Mocne uderzenie z 28 metrów Rosińskiego o centymetry mija słupek bramki łowiczan
23 min. - M.Gancarczyk faulowany 25 metrów od bramki gości.Wykonawcą rzutu wolnego Cap. Pewna interwencja Jędrzejewskiego
23 min. - Kontra piłkarzy Pelikana. Jóźwiak o centymetry mija się z podaniem. Mogło być bardzo groźnie
21 min. - J.Gancarczyk prostopadle zagrywa piłkę do Szewczuka. Sędzia jednak odgwizduje pozycję spaloną
18 min. - Znowu bardzo groźna akcja Śląska. Wołczek podaje do Ulatowskiego. We wszystko wmieszał się jednak Pacan, który wybija piłkę spod nóg napastnika WKS-u
17 min. - 1:1 ..... w bilansie zółtych kartek. Tym razem Socha ukarany przez arbitra kartonikiem za faul na rywalu
14 min. - Bardzo dobra okazja dla WKS-u na zdobycie prowadzenia.Ulatowski przedarł się przez szeregi obrońców Pelikana, wyłożył piłkę do M.Gancarczyka, który jednak z 5 metrów uderza tuż nad poprzeczką
12 min. - Przy linii bocznej Styszko fauluje Szewczuka. Sędzia pokazuje żółty kartonik
7 min. - Ładna akcja Śląska. J.Gancarczyk dogrywa do Ulatowskiego, ten z 7 metrów uderza piłkę, która jednak opuszcza plac gry tuż nad poprzeczką.
5 min. - Sztylka dośrodkowuje w pole karne.Żaden z piłkarzy WKS-u nie dochodzi jednak do piłki
5 min. - Po rzucie rożnym dla łowiczan Pacan uderza piłkę głową.Pewna interwencja Janukiewicza
4 min. - Podanie Sztylki z głębi pola do M.Gancarczyka, ten jednak uprzedzony przez bramkarza gości
2 min. - Cap po długim rajdzie przewracany przed polem karnym rywali.Sędzia nie dopatrzył się przewinienia
1 min. - Pierwszy gwizdek arbitra oznajmił rozpoczęcie spotkania pomiędzy drużynami Śląska Wrocław i Pelikana Łowicz. WKS na zielono, Pelikan w białych strojach

W rezerwie posostają: Śląsk Wrocław - W.Kaczmarek, K.Kaczmarek, Ostrowski,Ignasiak,Wan Dudek, Imeh; Pelikan Łowicz- Brzózka, Hyży, Pomianowski, Kosiorek, Goryszewski, Wyszogrodzki