Kmita Zabierzów:(stroje: ) Różalski - Ali Ibrahim, Bednarz, Rzucidło (Pokrywka 35'), Zontek, Romuzga, Leśniowski (Kajca 62'), Sepioł, Ankowski, Chlipała, Kurowski (Kępa 46') Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz- Wołczek, Wójcik, Socha, Ćap - M. Gancarczyk (Wan 67'), Rosiński, Sztylka, J. Gancarczyk - Ulatowski (Dudek 46'), Imeh Trener:

Kmita Zabierzów:

- Redakcja portalu slasnet.com chciała przeprosić wszystkich sympatyków Śląska Wrocław, którzy śledzili poczynania WKS-u w relacji LIVE. Złośliwość rzeczy martwych. Chwilowemu uszkodzeniu uległ serwer , na którym znajduje się nasza witryna, tym samym uniemożliwiając nam dokończenie relacji "na żywo". Za zaistaniałe okoliczności PRZEPRZASZAMY

90+2 min. - Koniec meczu. Kmita Zabierzów uległa na swoim boisku drużynie Śląska Wrocław 0 :1 . Cieszą 3 punkty zdobyte na wyjeździe. To dobry prognostyk przez przyszłymi spotkaniami, które WKS rozegra w II lidze.
90 min. - Sędzia dolicza jeszcze 2 minuty
90 min. - Rzut wolny dla Śląska. Tym razem górą Różalski , który jednak wybija futbolówkę z największym trudem
88 min. - Kolejna znakomita okazja dla Kmity na zdobycie wyrównującego gola.Po rzucie rożnym Bednarz uderza piłkę wprost w poprzeczkę
86 min. - Bednarz fauluje w brzydki sposób Wana i za to zagranie otrzymuje zółtą kartkę
85 min. - Gospodarze byli o włos od wyrównania.Po rzucie wolnym,z 28 metrów, który wykonywał Bednarz piłka minimalnie przelatuje nad poprzeczką
82 min. - Ankowski w nieprzepisowy sposób powstrzymuje J. Gancarczyka. Za ten faul zostaje ukarany zółtą kartką
79 min. - Ładnym strzałem z odległości 18m popisuje się Wan, jednak piłkę łapie Różalski
77 min. - Dobra akcja w wykonaniu wojskowych. Dudek zagrywa do J. Gancarczyka ten podaje do Wana, jednak obrońcy gospodarzy są na miejscu i przejmują piłkę
76 min. - Okres brutalnej gry z obu storn. Tym razem kapitan Kmity otrzymuje drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i musi opuścić boisko
75 min. - Cap ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem
74 min. - Masażyści udzielają pomocy Rosińskiemu
72 min. - Imeh zagrywa do Wana.Niestety podanie jest zbyt niedokładne, aby móc z tego zbudować akcje
69 min. - Mogło być 0:2. Wójcik popisuje się długim podaniem do Rosińskiego, który jednak chyba powinien strzelać zamiast starać się odegrać do któregoś z partnerów.Rzut rożny dla Śląska
67 min. - Zmiana w drużynie gości. Plac gry opuszcza strzelec bramki M. Gancarczyk , w jego miejsce Wan
65 min. - Socha ogląda żółty kartonik. W 3 rozegranych meczach przez tego piłkarza w barwach wojskowych w każdym z nich został ukarany żółtą kartką
64 min. - Faul Wołczka tuż przed polek karnym WKS-u. Romuzga wznawia grę, traci piłkę, brzydko fauluje przy próbie jej ozdyskania i arbiter upomina go zółtą kartką
62 min. - Ostatnia zmiana w zespole Kmity. W miejsce Leśniowskiego wchodzi Kajca
61 min. - Rzut wolny dla Śląska.Rosiński jednak bardzo nieprecyzyjnie uderza futfolówkę i piłka opuszcza plac gry
56 min. - Piłkę w środku pola przejmuje Imeh, który chciał zaskoczyć bramkarza gospodarzy uderzeniem z 40 metrów, jednak piłka opuszcza plac gry minimalnie nad poprzeczką
54 min. - Ładna akcja w wykonaniu Śląska. J. Gancarczyk przedziera się lewą stroną boiska, próbuje dośrodkować do dobrze ustawionego Imeha, jednak we wszystko wmieszał sie jeden z obrońców Kmity. Rzut rożny dla wojskowych
51 min. - Rzut rożny dla WKS-u.Jego wykowawcą Cap. Do piłki wyskakuje Dudek, jednak w nieprzepisowy sposób dotyka ją ręką, za co obejrzał zółty kartonik
47 min. - Dośrodkowanie Rosińskiego z 30 metrów, jednak nikt nie zdołał do niego dojść i piłkę pewnie łapie Różalski
46 min. - Początek drugiej części spotkania
46 min. - Zmiany w obu zespołach; w Kmicie Kępa w miejsce Kurowskiego; W Śląsku Dudek za Ulatowskiego

Część kibiców Śląska niestety nie może wejść na stadion, gdyż nie mają przy sobie dowodów tożsamości

45+1 min. - Koniec pierwszej połowy
45 min. - Sędzia dolicza jedną minutę do regulaminowego czasu gry
44 min. - GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL J. Gancarczyk dogrywa do Imeha, który uderza na bramkę gospodarzy, niepewna interwencja golkipera, który wypuszcza piłkę z rąk, dopada do niej M. Gancarczyk i z 10 metrów pakuje do siatki. Śląsk prowadzi 0:1 !!!!!
43 min. - Dośrodkowanie z głębi pola, do piłki jak sprężyna wyskakuje Imeh, jednak jego uderzenie tuż obok bramki
39 min. - Rzut wolny dla WKS-u 30m od bramki gospodarzy. Dośrodkowanie Rosińskiego trafia do Imeha, ten uderza piłkę głową, ta ociera sie o poprzeczkę i opuszcza boisko.
38 min. - Kolejna akcja prawą stroną boiska, dośrodkowuje Kurowski, jednak piłkę pewnie łapie Janukiewicz
37 min. - Próba dośrodkowania piłki z prawej strony przez Ankowskiego, jednak piłkarz zagrywa zbyt mocno i piłka nie zdołała dotrzeć do któregoś z jego kolegów
35 min. - Zmiana w dryżynie gospodarzy. Zpowodu urazu schodzi Rzucidło , w jego miejsce Pokrywka
34 min. - Pomocy medycznej potrzebuje piłkarz Kmity Ali Ibrahim, który jest opatrywany tuż za końcową linią boiska. Piłkarze wykorzystują chwile przerwy na uzupełnienie płynów.
32 min. - Prawą stroną przedziera się M. Gancarczyk dośrodkowuje do J. Gancarczyka, który wyskakuje w powietrze, uderza piłkę głową, ta jednak opuszcza ona plac gry minimalnie nad poprzeczką.

Na trybunach możemy dostrzec Pawła Sasina piłkarza Korony Kielce ( byłego zawodnika WKS-u)

29 min. - Gospodarze prowadzą 4:1 .............. w spalonych
23 min. - Rzut wolny dla Kmity. Do dośrodkowania Romuzgi najwyżej wyskakuje Wójcik, uderza piłkę głową, tym samym oddalając niebezpieczeństwo od własnej bramki
22 min. - Ankowski wygrywa pojedynek z Sochą, po kilkumetrowym rajdzie upada w polu karnym WKS-u, jednak faulu nie było, sędzia pokazuje "grać dalej"
22 min. - Śląsk Wrocław w natarciu. Imeh zagrywa do M. Gancarczyka jednak sędzia odgwizuje pozycję spaloną
19 min. - Z 17 metrów mocne uderzenie Ankowskiego, jednak bardzo niecelne
18 min. - Z lewej strony piłkę centruje J. Gancarczyk, najwyżej wyskakuje Imeh, jednak strzela głową nad poprzeczką z odległości 6m od bramki
17 min. - Ładne podanie ze środka pola Rosińskiego do J. Gancarczyka, jednak zaraz przy nim znajduje się Ali. Górą defensor z Ghany.Aut dla WKS-u
14 min. - M. Gancarczyk mija obrońców Kmity , zagrywa piłkę w pole karne, jednak podanie jest zbyt mocne i futbolówka opuszcza plac gry
12 min. - Dośrodkowanie z lewej stony pola karnego w wykonaniu Leśniowskiego, jednak obrońcy Śląska są dobrze ustawieni na pozycjach i przejmują piłkę
11 min. - Rzut wolny dla WKS-u. Rosiński centruje w pole karne, jednak najwyżej wyskakuje bramkarz gospodarzy, piąstkuje piłkę, tym samym oddalając niebezpieczeństwo od własnej bramki
9 min. - Z lewej strony obrońcom urywa się J. Gancarczyk zagrywa do swojego brata M. Gancarczyka, który jednak bardzo nieczysto trafia w piłkę
6 min. - Gospodarze powinni prowadzić 1:0. Błąd obrony wojskowych, do piłki dochodzi Chlipała uderza z odległości 6m od bramki, jednak wprost w Janukiewicza, który pewnie łapie piłkę
4 min. - Kmita w natarciu, Bednarz zagrywa do Chlipały, który stara się odegrać piłkę piętą w pole karne, jednak zagranie to nie udaje się

Na trybunach dziś zasiada między innymi pochodzący z Krakowa Adam Nawałka - pomocnik Leo Beenhakkera

1 min. - Gwizdek arbitra z Łodzi oznajmił rozpoczęcie spotkania pomiędzy drużynami Kmity Zabierzów i Śląska Wrocław. Kmita w strojach białych , WKS na zielono

W rezerwie pozostają: Kmita-Semež, Pokrywka, Tarasek, Kępa, Kajca ; Śląsk- W. Kaczmarek, Ignasiak, Pokorny, K.Kaczmarek, Dudek, Wan, Szewczuk