Aura: 22°, pochmurno

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz -Cap, Wołczek, Wójcik, Socha, Sztylka, Imeh, Rosiński (Szewczuk 79'), J.Gancarczyk (Wan 57'), Ulatowski (Dudek 67'), M.Gancarczyk Trener:
GKS Katowice:(stroje: ) Gorczyca- Krysiński, Polczak (Wijas 11'), Kapias, Gajowski, Sroka, Markowski, Prasnal , Mielnik , Jaromin (Sadowski 90+6), Kaliciak Trener:

GKS Katowice:

90+6 min. - Koniec spotkania. To był prawdziwy mecz walki.Remis wydaje się sprawiedliwym rezultatem, gdyż zarówno drużyny Śląska Wrocław jak i GKS-u Katowice stworzyły kilka sytuacji, po których szala zwycięztwa mogła przechylić się na jedną ze stron
90+6 min. - Zmiana w drużynie GKS-u. W miejsce Jaromina wchodzi Sadowski
90+5 min. - Rzut wolny dla WKS-u z prawej strony pola karnego.Imeh był faulowany przez Markowskiego
90+3 min. - Rzut wolny dla Śląska.Straszliwe zamieszanie w polu karnym !!! Piłka odbija się od poprzeczkii trafia w sam środek linii bramkowej.Sędzia pokazuje ze bramki nie było
90+1 min. - Na boisku leży Gorczyca okładany saszetkami z lodem przez masażystów.Wygląda to na kontuję nogi
90 min. - Arbiter dolicza 6 minut do regulaminowego czasu gry
90 min. - Tym razem wspaniałą interwencją popisuje się Gorczyca, gdyby nie on Imeh wpakowałby piłkę do siatki w krótki róg
89 min. - Poprzeczka !!!! po uderzeniu głową Jaromina to własnie ona ratuje WKS przed utratą bramki
86 min. - Rzut rożny dla GKS-u.Jaromin centruje, piłkę piątkuje Janukiewicz, upada w polu karnym, jednak i tym razem piłkarze gości nie zdołali wykorzystać dogodnej sytuacji na zdobycie bramki
85 min. - Potężne uderzenie Capa, który tym strzałem chciał wykorzystać zamieszanie panujące w polu karnym gości.Zabrakło trochę celności.Piłkę wysawiał Imeh
82 min. - Najlepsza w tym spotkaniu okazja dla katowiczan na zdobycie bramki.Jaromin wyszedł sam na sam z bramkarzem, jednak uderzył zbyt słabo i piłka o milimetry mija słupek bramki Janukiewicza
81 min. - Gorczyca leży na murawie faulowany przez Szewczuka.Sędzia przyznaje rzut wolny dla GKS-u
80 min. - Mecz wznowiony
79 min. - Szewczuk wchodzi za Rosińskiego w drużynie WKS-u
76 min. - Mecz przerwany, jeden z kibiców wtargnął na murawę.Policja wkracza całym kordonem na boisko uniemożliwiając starcie pomiędzy kibicami.
74 min. - Zmiana w drużynie GKS-u Katowice.Za Kaliciaka na boisku pojawia się Pasko
72 min. - Dobra akcja w wykonaniu GKS-u.Podanie Mielnika przecinają gospodarze.Sztylka wybija piłkę na aut.
70 min. - Wijas uderza z 30 metrów, jednak tego strzału nie może zaliczyć do udanych. Od bramki Janukiewicz
68 min. - Imeh złapany na pozycji spalonej przez obrońców z Katowic
67 min. - Ulatowski opuszcza plac gry w dryżynie wojskowych. W jego miejsce Dudek
64 min. - Ulatowski popisuje się mocnym uderzeniem zza pola karnego gości, jednak piłka mininalnie mija słupek bramki
62 min. - Imeh przedziera się lewą stroną boiska, dogrywa do Wana, ten zagrywa piłkę w pole karne GKS-u, jednak nie było tam żadnego z piłkarzy gospodarzy
58 min. - Rosiński znakomicie dogrywa z lewej strony pola karnego gości do Imeha, ten jednak stał w miejscu czekając aż piłka spadnie mu na głowę, zamiast starać się do niej dość
57 min. - J.Gancarczyk opuszcza boisko, w jego miejsce Wan
54 min. - Wijas ukarany zółtym kartonikiem za faul na Rosińskim.
53 min. - Strata Markowskiego pod swoim polem karnym, piłkę przejmuje M.Gancarczyk, zagrywa do J.Gancarczyka, ten uderza z dystansu, jednak bardzo niecelnie
50 min. - Na boisku leży Kapias trafiony kolanem w udo przez Imeha
49 min. - J.Gancarczyk uderza z dystansu, jednak bramkarz gości nie ma najmniejszych problemów ze złapaniem piłki
47 min. - Dobre dośrodkowanie w pole karne, jednak żaden z piłkarzy gospodarzy nie zdołał dojść do piłki i oddać strzału
47 min. - Prawdziwe zapasy w środkowej częsci murawy.Fauluje Sroka. Rzut wolny dla Śląska
46 min. - Początek drugiej połowy meczu
45+5 min. - Koniec pierwszej części meczu. Na półmetku drużyną lepszą wydaje się być GKS Katowice. Emocjonujące widowisko na stadionie przy ulicy Oporowskiej.
45+2 min. - Mogło być 0:1 najpierw Socha uprzedza Srokę, potem koncówkami palców piłkę na rzut rożny wybija Janukiewicz
45+1 min. - Tym razem na spalonym napastnik gości - Kaliciak
45 min. - Sędzia dolicza 5 minut do regulaminowego czasu gry
44 min. - Imeh złapany w pułapkę off-sidową przez obrońców GKS-u
43 min. - Rzut wolny dla WKS-u. Dośrodkowanie do Ulatowskiego, jednak ten w dryblingu traci piłkę
41 min. - Rzut wolny dla gości.Dobrze ustawiony Wołczek jednak nie pozwala, aby z tej akcji górą byli piłkarze z Katowic
39 min. - Rosiński uderza wprost w wybiegającego Gajowski.Fatalne rozegranie tego stałego elementu gry
37 min. - Faul na linii pola karnego. Markowski upomniany żółtą kartką za brutalne zagranie na M.Gancarczyku.Rzut wolny dla WKS-u
35 min. - Nieporozumienie J.Gancarczyk i Capa. Grę od własnej bramki wznowi Gorczyca
33 min. - M.Gancarczyk otrzymuje dokładne podanie z połowy boiska, wdziera się w pole karne gości, jednak uderza w boczną siatkę.Wydaje się, że powinien odegrać piłkę do któregoś ze swoich partnerów
31 min. - J.Gancarczyk przedziera się lewą stroną, dogrywa do Imeha, jednak temu odskoczyła piłka, którą przejęli rywale
30 min. - M.Gancarczyk fauluje pod polem karnym gości Mielnika. Rzut wolny dla katowiczan
28 min. - Sztylka zagrywa do M.Gancarczyka, ten stara się dośrodkować, jednak tym razem górą obrońcy GKS-u
26 min. - Strzaszne zamieszanie w polu karnym WKS-u, dośrodkowanie Sroki, do piłki dochodzi Wijas, uderzona przez niego futbolówka trafia jednak w poprzeczkę. Wcześniej jednak sędzia odgwizdał pozycję spaloną.
25 min. - Rzut rożny dla gości. Doskonałe dośrodkowanie wpada wprost na główę Wijasa, piłka jednak opuszcza plac gry minimalnie nad poprzeczką
23 min. - GKS w natarciu, dobre dośrodkowanie Mielnika, jednak piłkę łapie Janukiewicz
22 min. - Rzut rożny dla Śląska. Dobra dochodząca piłka,Imeh nie sięga, zabrakło centymetrów aby Sztylka znalał się na czystej pozycji na zdobycie bramki
21 min. - Dobra akcja w wykonaniu wojskowych, dobre dośrodkowanie do M.Gancarczyka, jednak Prasnal jest na swoim miejscu
20 min. - Zamieszanie przed polem karnym WKS-u, jednak uderzenie Wijasa mija bramkę Janukiewicza o 2 metry
18 min. - Sroka fauluje J.Gancarczyka 25m od bramki Gorczycy. Rzut wolny dla WKS-u. Jego wykonawcą Rosiński, jednak uderza prosto w mur obrońców
17 min. - Brutalny faul Sztylki na Wijasie. Sędzia pokazuje żółty kartonik
16 min. - Katowiczanie w ataku, bardzo dobry powrót Sochy do obrony, od którego odbija się piłka zmierzająca do bramki Janukiewicza
14 min. - Kaliciak wychodził na dobrą pozycję. Sędzia odgwizduje jednak spalonego
13 min. - Imeh fauluje przed polem karnym gości Gajowskiego. Od rzutu wolnego katowiczanie
11 min. - Zmiana w drużynie GKS-u. Łukasz Wijas wchodzi na boisko za kontuzjowanego Polczaka
5 min. - Na płycie boiska leży Piotr Polczak. Masażyści wkraczają na murawę.Gra przerwana. Piłkarz został uderzony nieprzyjemnie w klatkę piersiową. Karetka wjeżdza na murawę. Konieczna będzie chyba zmiana

Z trybun dobier gramkie TWIEEEEEEEEERDZA WROOOOOOOOCŁAW

2 min. - Rzut wolny dla GKS-u 25 metrów od bramki Janukiewicza.Dokładne dośrodkowanie do Markowskiego, który uderza z półobrotu. Poprzeczka ratuje Śląsk od utraty gola !!!
1 min. - Gwizdek Szreka (arbitra dzisiejszego spotkania) oznajmił początek pierwszej części meczu. Śląsk Wrocław na zielono, GKS Katowice w czarno-żółtych strojach

Trybuna przygotowana dla sympatyków gości wypełniona po brzegi.Z Katowic na mecz przyjechało 500 kibiców. Większość z nich ubrana jest w zółte koszulki.

W rezerwie pozostają - Śląsk Wrocław : W.Kaczmarek, K.Kaczmarek, Pokorny, Ignasiak, Wan, Dudek, Szewczuk; GKS Katowice - Budka, Gielza, Nikodem, Sadowski, Lasek, Wijas, Pasko