Sędziuje: Dariusz Giejsztorewicz (Suwałki)
Aura: Słonecznie i ciepło

Znicz Pruszków:(stroje: ) Paśnik - Lewczuk, Kowalski, Piotrowski, Januszewski - Zawistowski (83' Grzeszczyk), Osoliński, Kaczmarek (60' Chi Fon), Mikołaj Rybaczuk (74' Rackiewicz) - Wiśniewski, Lewandowski. Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Socha (46' Wołczek), Wójcik, Pokorny, Cap - Szewczuk, Rosiński, Sztylka, J. Gancarczyk (46' Klofik) - Imeh, Ulatowski (77' Dudek). Trener:

Znicz Pruszków:

90+3 min. - Koniec spotkania!!! 3 punkty jadą do Wrocławia. Śląsk po raz pierwszy od 9 lat wygrywa na wyjeżdzie z liderem!!!
90 min. - Klofik odbiera piłkę obrońcy po czym uderza prosto w bramkarza.
90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty.
86 min. - Kolejna kontra Śląska, Imeh wycofuje przy linii końcowej do Rosińskiego, jednak ten uderza zbyt słabo.
83 min. - Grzeszczyk za Zawistowskiego. Znicz stawia wszystko na jedną karte, wrocławianie bronią się groźnie kontrując. Koncówka spotkanie przynosi emocje na bardzo wysokim poziomie.
79 min. - Śląsk zaczął bronić sie z dala od własnej bramki czego efektem bylo kilka ładnych akcji, po jednej z nich Paśnik z trudem wybija piłkę po strzale Klofika.
77 min. - Ostatnia zmiana w Śląsku - Dudek w miejsce Ulatowskiego. Gramy jednym napastnikiem, zagęszczony zostal środek pola aby zabezpieczyć dostęp do bramki i dowieźć zwycięstwo do ostatniego gwizdka.
74 min. - W miejsce Rybaczuka Rackiewicz.
70 min. - Druga żółta i w efekcie czerwona kartka dla Capa za atak od tyłu na nogi przeciwnika. Śląsk w dziesiątkę
66 min. - Wrocławianie w natarciu. "Klepka" Klofika, Sztylki, Imeha i Szewczuka zakończona niecelnym strzałem tego ostatniego.
65 min. - Bardzo groźne uderzenie Zawistowskiego mija światło bramki.
63 min. - Żółtą kartką ukarany zostaje Cap.
62 min. - GOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Po centrze z rzutu rożnego Capa, piłka odbita w polu karnym trafia do Ulatowskiego, który płaskim strzałem kieruje ją w światło bramki. Rykoszet myli Paśnika i mamy 1:0!!!
60 min. - Pierwsza zmiana w Zniczu, za Kaczmarka wchodzi Chi Fon.
57 min. - Początek drugiej odsłony zdecydowanie pod dyktando gości.
57 min. - Zawistowski ukarany żółtym kartonikiem za ostre wejście w Ulatowskiego.
53 min. - W odpowiedzi ładna akcja Znicza. Nieudana pułapka ofsajdowa i sytuację dalekim wyjsciem musi ratować Janukiewicz.
52 min. - Piękny strzał z rzutu wolnego Sztylki. Piłkę uderzoną na 25 metrze z najwyższym trudem na róg paruje Paśnik.
50 min. - Szybka kontra Śląska zatrzymana dopiero pod bramką Znicza zbyt mocnym podaniem Rosińskiego do Imeha.
48 min. - Znów Klofik drybluje, zagrywa do Rosińskiego a ten uderza mało precyzyjnie.
47 min. - Pierwszy kontakt z piłką Klofika robi sporo zamieszania. Podanie do Szewczuka a ten silnie lecz niestety niecelnie. Zawodnik z łatwością drybluje pomocników Znicza.
46 min. - Rozpoczęła się druga połowa. W zespole Śląska dwie zmiany: Sochę zastąpił Wołczek, natomiast Gancarczyka - Klofik. Jest to debiut tego młodego zawodnika w barwach Śląska.
45 min. - Koniec pierwszej połowy spotkania.
43 min. - Rajd Rybaczuka lewą stroną powstrzymany wybiciem piłki na "róg" Janukiewicza
42 min. - Uderzenie z 35 metrów Rosińskiego zmusza Paśnika do dość niepewnej interwencji.
39 min. - Po rzucie rożnym minimalnie niecelnie głową uderza Januszewski.
37 min. - Dośrodkowanie Kaczmarka blokują zawodnicy Śląska, w odpowiedzi niecelnie Ulatowski.
36 min. - Żółtą kartką ukarany został Rosiński.
33 min. - Pierwsza połowa tego spotkania jest bardzo dynamiczna i stoi na bardzo (jak na drugoligowe warunki) wysokim poziomie.
32 min. - Kaczmarek próbuje płaskim strzałem zaskoczyć dobrze ustawionego Janukiewicza.
29 min. - Za powstrzymanie szarżującego Szewczuka żółtą kartką ukarany zostaje bramkarz gospodarzy Jarosław Paśnik
25 min. - Lewczuk przedzierał się pod bramkę Śląska i został powstrzymany dopiero na 5 metrze. Mogło być groźnie!
18 min. - Po akcji prawą stroną Rosiński wywalcza rzut rożny dla Śląska. Po dośrodkowaniu faul na bramkarzu i Znicz zaczyna od własnej bramki.
16 min. - W odpowiedzi szybka akcja Znicza. Lewandowski zza pola karnego prosto w Janukiewicza.
14 min. - Szybka zespołowa akcja Śląska. Mogło być groźnie gdyby Szewczuk po podaniu Gancarczyka zdołał utrzymać równowagę.
13 min. - Z autu Cap do Wójcika, ten naciskany przez obrońców oddaje bardzo niecelny strzał.
8 min. - Gospodarzom udało się oddać już trzy strzały na bramkę Janukiewicza, natomiast na koncie wrocławian odnotowano cztery... faule.
2 min. - Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Rzut wolny z boku pola karnego. Na bramkę bazpośrednio uderza Zawistowski, jednak obrońcy wybijają piłkę.
1 min. - Mecz rozpoczynają piłkarze Znicza.

W rezerwie pozostają: ZNICZ - Pazdan, Maciej Rybaczuk, Kokosiński, Łoszakiewicz, Chi Fon, Grzeszczyk, Rackiewicz; ŚLĄSK - Kaczmarek, Ignasiak, Wołczek, Dudek, Ostrowski, Klofik, M. Gancarczyk