Sędziuje: Radoslaw Trochimiuk (Ciechanów)
Aura: Pochmurno, gorąco i duszno

ŁKS Łomża:(stroje: ) Ulman - Stefańczyk, Lewandowski, Petasz, Sędrowski - Ogrodowicz (54' Łuba), Bzdęga, Siara (46' Świerblewski), Adamski - Kalu (82' Raus), Jurgielewicz. Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Wołczek, Pokorny, Wójcik, Cap - Sztylka, Szewczuk, Klofik (79' Dudek), Rosiński (58' Gancarczyk J.), Ulatowski - Imeh (66' Gancarczyk M.). Trener:

ŁKS Łomża:

45+2 min. - Koniec meczu!!! Mimu kilkunastu doskonałych sytuacji strzeleckich nie udalo się przeforsować dobrze dysponowanego dziś Ulmana. Mecz kończy się bezbramkowym remisem.
90+1 min. - Kontra Śląska, Ulman z najwyższym trudem broni strzał Szewczuka.
90 min. - Tym razem żółtą kartką ukarany zostaje Wójcik.
90 min. - Wzorcowa kontra Śląska zakończona strzałem Marka Gancarczyka, bramkarz po raz kolejny ratuje sytuację.
88 min. - Po klepce Śląska, Cap oddaje bardzo groźny strzał z ostrego kąta, jednak Ulman z najwyższym trudem paruję futbolówkę na rzut rożny.
87 min. - Dudek z 20 metrów tuż nad poprzeczką.
86 min. - Po podaniu Bzdęgi, Raus uderza w boczną siatkę.
83 min. - Świerblewski otrzymuje drugą żółtą kartkę i opuszcza boisko.
82 min. - Kolejna żółta kartka dla gracza gospodarzy, tym razem za faul na Dudku ukarany zostaje Łuba.
82 min. - Kalu zmienia John Raus.
80 min. - Świerblewski otrzymuje żółtą kartkę za niesportowe zachowanie.
79 min. - Dudek za Klofika
79 min. - Marek Gancarczyk sam na sam z bramkarzem gości, jednak traci on dystans do rywali zbyt długo opanowując wysoką piłkę.
77 min. - Klepka Klopika z Szewczukiem zakończona wymierzonym dośrodkowaniem, jednak znów chorągiewka arbitra liniowego zawisła w górze.
75 min. - Szarża Janusza Gancarczyka w polu karnym, obrońcy wybijają jednak piłke na rzut rozny, po którym wysoko nad poprzeczką uderza Marek Gancarczyk.
73 min. - Najgroźniejsza akcja Śląska, Ulatowski do Marka Gancarczyka, którgo ubiegają w ostatniej chwili obrońcy Łomży.
70 min. - Przewaga Śląska z pierwszej połowy nie co się rozmyła, na boisku niewiele się dzieje.
69 min. - Crossowe zagranie Capa do Szewczuka i pożniejsze jego odegranie do Ulatowskiego, którego strzał minimalnie mija bramkę ŁKS-u.

W ubiegłym sezonie trener Tarasiewicz kierując poczynaniami Jagielloni w meczu w Łomży również zobaczył czerwony kartonik.

66 min. - Marek Gancarczyk za Imeha.
62 min. - Czerwoną kartką ukarany zostaje trener wrocławian Ryszard Tarasiewicz, który po odgwizdanym spalonym przy akcji Gancarczyka wbiegł na murawę i rzucił bidonem o murawę.
58 min. - Janusz Gancarczyk za Rosińskiego.
56 min. - Żółtą kartką ukarany zostaje Wołczek.
55 min. - Groźnie Śląsk. Ulman wyłapuje dośrodkowanie Wołczka.
54 min. - Druga zmiana w Łomży, Łuba za Ogrodowicza.
46 min. - W przerwie Siarę zastępuje Świerblewski.
46 min. - Drugą część gry rozpoczynają gospodarze
45+1 min. - Koniec pierwszej częsci meczu!!!
45 min. - Sędzia dolicza 1 minutę.
45 min. - Rosiński traci piłkę w środku pola, błąd ten próbuje wykorzystać Adamski, jednak jego strzał z 40 metrów mija bramkę Janukiewicza.
43 min. - Sztylka nie sięga piłki w polu karnym Łomży. Nadal bez bramek.
41 min. - Po rzucie rożnym ŁKS-u i strzale Petasza Janukiewicz z najwyższym trudem wybija piłkę na kolejny róg, po nim piłka wybita jest w pole.
40 min. - Z boiska wieje nudą. Cały czas widoczna jest przewaga gości.
33 min. - Za faul na Capie żółta kartką ukarany zostaje Siara.
29 min. - Po rzucie wolnym w dogodnej sytuacji znajduje się Cap, jednak piłka po jego strzale szybuje wysoko nad bramkę gospodarzy.
28 min. - Za faul na Rosińskim żóltym kartonikiem ukarany zostaje Stafańczyk. Rzut wolny w narożniku boiska.
26 min. - Strzał Klofika z ostrego kąta mija bramkę Ulmana i opuszcza boisko. Łomża od własnej bramki.

W sektorze gości 18 kibiców Śląska.

21 min. - Klofik do Imeha, ten na 6 metrze kiksuje.
20 min. - Mimo zdecydowanej przewagi Śląska, gospodarzom udaje się zachować czyste konto.
14 min. - Ulatowski z ponad 20 metrów uderza na bramkę Ulmana, ten jednak nie daje się zaskoczyć. Warto dodać, że w pierwszym kwadransie gry Śląsk stworzył więcej sytuacji strzeleckich niż w całym marcowym meczu w Łomży.
5 min. - Śląsk od pierwszych minut napiera na bramkę łomżan. Tym razem Szewczuk po podaniu Imeha staje sam na sam z łomżańską bramką jednak gwizdek arbitra przerywa grę.
4 min. - Pierwsza akcja Śląska. Klofik do Szewczuka, ten z ostrego kąta przy linii koncowej odgrywa do Imeha ktory oddaje minimalnie niecelny strzał.
1 min. - Imeh do Klofika i zaczynamy. Śląsk na zielono, gospodarze w biało-czerwonych trykotach.

W rezerwie pozostają: Łomża - Kudrycki, Łuba, Świerblewski, Mądry, Boguszewski, Raus, Skórnicki; Śląsk - Kaczmarek, Socha, M.Gancarczyk, J.Gancarczyk, Dudek, Ignasiak, Ostrowski.