Widzów: 7000
Aura: pochmurnie

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Bledzewski - Kowalski (Weiner 79'), Szyndrowski, Sobieraj, Kalousek, Bazler, Ława, Mazurkiewicz, Moskalewicz(k) (Niciński 72'), Karwan (Łabędzki 90+1),Wachowicz ; trener: W.Stawowy Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz- Wołczek, Wójcik, Pokorny, Cap, Rosiński (Wan 64'), Sztylka, Górski, Klofik (Ostrowski 85'), Ulatowski (Łudziński 64'), Imeh; trener : R.Tarasiewicz Trener:

90+5 min. - Koniec meczu Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 1:1 (1:1)
90+5 min. - Łudziński na spalonym po podaniu od Imeha
90+4 min. - Strzał Mazurkiewicza zablokowany przez obrońców Śląska
90+3 min. - Łudziński ukarany przez arbitra żółtą kartką
90+2 min. - Piękne uderzenie Weinera, jednak minimalnie nad poprzeczką
90+1 min. - Łabędzki za Karwana w drużynie Arki
90 min. - Sędzia dolicza 5 minut do regulaminowego czasu gry
90 min. - Karwana uprzedza Janukiewicz pewnie łapiąc piłkę

Po raz kolejny przepychanka między piłkarzami obu drużyn. Na boisku leży jeden z piłkarzy WKS-u

86 min. - Doskonałe dośrodkowanie Imeha w pole karne , jednak we wszystko wmieszał się Kalousek i wybił piłkę na rzut rożny
86 min. - Żóta kartka dla Ławy za dyskusje z sędzią liniowym
85 min. - Ostrowski wchodzi za Klofika w drużynie WKS-u
84 min. - Zamieszanie pod polem karnym Śląska, jednak strzał w światło bramki nie pada
83 min. - Górski po raz kolejny, jednak tym razem bardzo niecelnie. Szkoda bo mógł podać do któregoś z kolegów
81 min. - Górski uderza a dystansu tuż obok bramki gospodarzy
80 min. - Żółta kartka dla Sztylki za faul na Mazurkiewiczu
80 min. - Łudziński fauluje w polu karnym gospodarzy.Mogło być bardzo groźnie
79 min. - Weiner wchodzi za Kowalskiego w drużynie Arki Gdynia
77 min. - Kowalski leży na murawie. Masażyści wkrzaczją na boisko
75 min. - Łudziński przedziera się lewą stroną boiska po podaniu Imeha.Rzut z autu dla Śląska
73 min. - Karwan fauluje Capa.Rzut wolny dla wojskowych
72 min. - Niciński za Moskalewicza w drużynie Arki Gdynia
70 min. - Wachowicz fauluje Capa, jednak sędzia nie wyciąga kartonika
69 min. - Imehowi udało się wywalczyć rzut rożny dla WKS-u
68 min. - Łudziński uderza z dystansu prawdziwą bombę w stronę bramki gdynian, z najwiekszym trudem broni Bledzewski
64 min. - Powójna zmiana w zespole Śląska - Wan za Rosińskiego oraz Łudziński za Ulatowskiego

Straszliwe zamieszanie na boisku. Atmosfera jest bardzo napięta , emocje udzielają sie każdemu

62 min. - Karwan marnuje 100 % sytuacje na zdobycie bramki dla arkowców.Po niepewnej interwencji najpierw Bazler a później własnie Karwan nie potrafią trafić do bramki wrocławian
60 min. - Grad żółtych kartek, tym razem kartonikiem ukarany Cap
59 min. - Szyndrowski i Imeh ukarani żółtym kartonikiem przez arbitra
56 min. - Przepychanka w polu karnym wojskowych. Zótą kartką ukarany Karwan, prowodyr całego zajścia
56 min. - Najpierw Górski następnie Pokorny ratują Śląsk przed utratą bramki
54 min. - Ława chciał przerzucić Janukiewicza, jednak bramkarz wrocławian nie dał się przechytrzyć
53 min. - Brutalny faul Górskiego na Szyndrowskim. Sędzia pokazuje zółty kartonik piłkarzowi gości
52 min. - Karwan po kilunastometrowym rajdzie wdał się w zapasy z jednym z piłkarzy WKS-u. Rzut wolny dla wojskowych
51 min. - Bazler fauluje w środkowej części boiska. Rzut wolny dla Śląska
50 min. - Wachowicz starał sie dośrodkować , jednak zagrywa niedokładnie i Janukiewicz odprowadza jedynie piłkę wzrokiem
48 min. - Mazurkiewicz i Moskalewicz leżą na murawie, jednak po chwili są już w pełni sił.Rzut wolny dla gospodarzy
47 min. - Kowalski złapany przez piłkarzy Śląska na spalonym. Daleki wykop Janukiewicza
46 min. - Początek drugiej połowy meczu
45+1 min. - Koniec pierwszej częsci spotkania
45 min. - Sędzia przedłuża pierwszą połowę o 1 minutę
45 min. - Sobieraj uderza w twarz jednego z piłkarzy gości, jednak sędzia nie widział całego zajscia i nie pokazuje czerwonego kartonika
43 min. - Żółtą kartką ukarany Wołczek
42 min. - GGOOOOOOOOL Rzut rożny dla Arki Ława centruje, piłke niefortunnie wybija Wołczek wprost do Wachowicza, który uderza z najbliższej odległości i tym uderzeniem pokonuje bramkarza WKS-u
41 min. - Wachowicz dogrywa w pole karne do Moskalewicza jednak goście wybijają na rzut rrożny
40 min. - Bazler podaje do Ławy, jednak Górski po raz kolejny popisuje się wspaniałą interwencją jako obrońca i nie dopuszcza arkowców do bramki Janukiewicza
38 min. - Moskalewicz potknął się na piłce i futbolówke przejmują wojskowi

Za końcową linią boiska rozgrzewają się Wan i Łudziński

36 min. - Janukieiwcz interweniuje na 15 metrze swojego pola karnego nie dopuszczając do piłki napastnkiów z Gdyni
35 min. - Sobieraj strzela w światło bramki WKS-u, jednak to uderzenie nie mogło zaskoczyć Janukiewicza
33 min. - Karwan faulowany w środku pola.Rzut wolny dla Arki
31 min. - Kolejny rzut rożny dla gospodarzy, dogranie do Ławy, jednak wszystko wyjaśnia Górski wybijając piłkę z własnego pola karnego
30 min. - Cap zagrywa do Gorskiego , ten przedłuża do Rosińskiego. Tym razem nie ma bramki
28 min. - Rzut wolny dla Arki z lewej strony pola karnego wojskowych.Karwan i Pokorny głową wybija piłkę na rzut rożny
27 min. - Bazler podaje do Ławy, jednak we wszystko wmieszał się Pokorny i oddala zagrożenie od własnej bramki
25 min. - Bardzo dobra okazja dla WKS-u na podwyższenie wyniku, Rosiński zdecydował sie na uderzenie po podaniu Wołczka, jednak minimalnie obok słupka
24 min. - Gospodarze pogubili się w ataku.Janukiewicz wprowadzi piłkę do gry
22 min. - Ulatowski wdziera się w pole karne, jednak zbyt dużo dryblingu i piłkarz traci piłkę.Szkoda bo mogło być groźnie gdyby odegrał do któregoś z kolegów
20 min. - Rzut wolny dla Arki. Ława zagrywa do Szyndrowskiego, ten uderza głową tuż nad poprzeczka.To była najlepsza okazja dla gospodarzy na zdobycie gola
18 min. - Rzut wolny dla Śląska tuż przed linią pola karnego Arki, Cap uderza mocno, ale minimalnie obok bramki
17 min. - Kalousek markuje strzał, jednak jest to podanie - bardzo niedokładne i piłkę łapie Janukiewicz
14 min. - GOOOOOOOOOOOLLLLLL Wołczek wyrzuca piłkę z autu, ta ociera się o Imeha, wielkie zamieszanie w polu karnym gospodarzy, dopada do niej Rosiński i pakuje do siatki Bledzewskiego. Arka Gdynia- Śląsk Wrocław 0:1 !!!!!!!!
13 min. - Dobre zagranie do przedzierającego się Moskalewicza, ten jednak na pozycji spalonej
12 min. - Karwan zagrywa do Bazlera, ten jednak traci piłkę która wychodzi na aut. Grę wznowią wojskowi
10 min. - Sobieraj niepewnie wybija piłkę głową prawie do własnej bramki.Rzut rożny dla WKS-u
10 min. - Imeh po ki8lunastometrowym rajdzie wdziera się w pole karne, jednak tym razem górą Sobieraj
8 min. - Ulatowski fauluje Kalouseka, sędzia upomina jedynie słownie zawodnika.
6 min. - Ława zagrywa zbyt moco do Kaluska i piłka opuszcza plac gry.Od bramki Janukiewicz
4 min. - Rosiński dośrodkowuje do Imeha, jednak uprzedza go Bledzewski i grę wznowi bramkarz gospodarzy
3 min. - Imeh fauluje w środku boiska. Rzut wolny dla Arki Gdynia
2 min. - Zagranie do Wołczka na wysokości pola karnego Arki, jednak zbyt mocne i piłka wychodzi na aut
1 min. - Gwizdek arbitra oznajmia początek spotkania. Gospodarze na żółto-niebiesko, Śląsk Wrocław na zielono.

W rezerwie pozostają: Arka Gdynia - Witkowski, Weiner, Baster, Niciński, Ulanowski, Łabędzki; Śląsk Wrocław - W.Kaczmarek, Socha, Rudolf, Łudziński, Ostrowski, Wan,