Strzelcy: Woźniak 25` - Łudziński 7`, 42`

GKS 1962 Jastrzębie:(stroje: ) Kafka - Pielorz, Ciemięga, Grabczyński, Bednarek(46` Wilczek) - Woźniak, Foszmańczyk, Adaszek(46` Rusinek), Wawrzyczek(60` Pontus) - Narwojsz, Żbikowski. Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Wołczek, Wójcik, Pokorny, Cap - Wan(74` Rudolf), Sztylka, Górski, Szewczuk - Imeh(68` Klofik), Łudziński(90` Ulatowski) Trener:

GKS 1962 Jastrzębie:

Dzięki porażce Znicza w Warszawie, Śląsk przynajmniej do jutra jest liderem

90+3 min. - Sędzia kończy to emocjonujące spotkanie. Śląsk Wrocław wygrywa bardzo ważny mecz
90+2 min. - Trzecia zmiana w zespole Śląska Wrocław. Za Łudzińskiego wchodzi Ulatowski
89 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył 3 minuty

Oglądamy dobre i zacięte spotkanie. Wynik jest nadal sprawą otwartą

84 min. - Po dobrym dograniu piłki Żbikowski strzela obok słupka
81 min. - Groźna akcja Jastrzębia. Woźniak oddaje strzał, ale Janukiewicz pewnie łapie futbolówke
79 min. - Strzał Klofika w boczną siatkę
74 min. - Druga zmiana w Ślasku. Za zmęczonego Wana wchodzi Rudolf. Ślask uspokoił grę.
68 min. - Pierwsza zmiana w drużynie Śląska. Za Imeha wchodzi Klofik
67 min. - Janukiewicz piąstkuje piłke prosto pod nogi Wilczka. Ten nie trafia do pustej bramki
66 min. - Rzut wolny z boku boiska. Do dośrodkowania Żbikowskiego dochodzi Wilczek. Strzela głową niecelnie
64 min. - Szewczuk decyduje się na strzał z dystansu. Piłka leci wysoko nad bramką
61 min. - Górski zagrywa piłke do Łudzińskiego. Strzał napastnika Ślaska wybija bramkarz na rzut rożny
60 min. - Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy. Za Wawrzyczka wchodzi Pontus
59 min. - Dośrodkowanie Capa, Pokorny strzela z 7 metrów ale Kafka jest na posterunku
59 min. - Imeh w bardzo dogodnej okazji zamiast strzelać podaje do nadbiegającego Szewczuka. Napastnik Śląska strzela bardzo mocno i bramkarz z trudem wybija piłke na róg
55 min. - Strzał Wawrzyczka, kiedys grającego w Bundeslidze, z 23 metrów trafia w reklamy Jastrzębskiego Węgla
51 min. - Żbikowski zza pola karnego oddaje bardzo niecelny strzał. Jest to jedna z nielicznych akcji Jastrzębia
49 min. - Wan oddaje strzał z trudnej pozycji i trafia w bramkarza
46 min. - Trener gospodarzy przeprowadził w przerwie dwie zmiany. Za Adaszka wszedł Rusinek, a za Bednarka - Wilczek. Rusinek w zeszłym sezonie występował w barwach Śląska Wrocław

Po pierwszej połowie Śląsk Wrocław prowadzi w pełni zasłużenie.

45 min. - Sztylka decyduje się na strzał. Piłka leci daleko od bramki.
42 min. - Goool! Imeh uciekł obrońcą i dobiegł do linii. Wycofuje piłke do Szewczuka, ten zagrywa ją na długi słupek do Łudzińskiego, któremu nie zostaje nic innego jak umieścić ją w bramce
35 min. - Wołczek wrzuca piłke do Łudzińskiego, ten zgrywa ją do Pokornego, który uderza z pola karnego. Kafka bez trudu łapie strzał obrońcy Śląska Wrocław
31 min. - Łudziński zmarnował dobrą okazje. Po łatwym minięciu obrońców oddał strzał obok słupka
25 min. - Jastrzębie wyrównuje. Woźniak strzela w samo okienko bramki Janukiewicza. Bramkarz był bezradny

Kibice Śląska zaczynają wchodzić na stadion

19 min. - Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Spore zamieszanie pod bramką, ale obrońcy wyjaśniają sytuacje
19 min. - Cap próbuje zaskoczyć Kafke z ostrego kąta. Trafia w bramkarza i piłka wychodzi za linie końcową
18 min. - Po ładnym podaniu Adaszka, Żbikowski uderza głową, ale niecelnie
17 min. - Łudziński zostaje ukarany żółtą kartką za "niebezpieczne zagranie"
17 min. - Szewczuk wychodzi sam na sam z bramkarzem. Strzał z ostrego kąta nie znajduje miejsca w siatce
16 min. - Wan dośrodkowuje z lini bocznej boiska. Bramkarz gospodarzy uprzedza Pokornego i łapie piłke
11 min. - Tym razem groźnie atakują gospodarze. Adaszek ładnie wychodzi na pozycje, jedenak strzał oddaje bardzo niecelny
8 min. - Kolejna groźna akcja Ślaska. Znów Łudziński przedziera sie miedzy obrońcami, jednakże niecielnie zagrywa
7 min. - Goooool ! Wołczek wyrzuca piłke z autu do Łudzińskiego, który przedziera sie między obrońcami i oddaje strzał z ostrego kąta. Piłka trafia do siatki.
1 min. - Początek meczu. Imeh podaje do Łudzińskiego

Śląsk w biało-czerwonych strojach z żółtymi getrami, Jastrzębie zielono-białych.

W rezerwie pozostają : GKS Jastrzębie : Paś, Wrześniak, Chrabąszcz, Wilczek, Rusinek, Pontus, Sałek; Śląsk Wrocław : Kaczmarek, Rosiński, Rudolf, Socha, Klofik, M. Gancarczyk, Ulatowski