Lavicka: Chcemy mieć Robaka w przyszłym sezonie

18.05.2019 (18:21) | peciaq | własne | skomentuj (6)
Kilka słów od trenera Lavicki po zwycięskim aż 4:0 meczu Śląska z Arką.


 

Dobry koniec. Zakończyliśmy sezon zwycięstwem, mieliśmy mecz pod kontrolą, strzeliliśmy 4 gole. Przeciwnik po pół godzinie grał w osłabieniu. Jestem zadowolony jak graliśmy ostatnie mecze w sezonie. Była trudna sytuacja, ale w ostatnich meczach chłopacy pokazali charakter. Przed nami dużo roboty w nowym sezonie.

Gratuluję wysokiego zwycięstwa. Dlaczego siedzący na ławce Bartosz Boruń nie dostał szansy na debiut?

Chcieliśmy go wpuścić, ale wyszła kontuzja. Dziś miał i jutro ma matury, ale był przygotowany. Będziemy go mieć w przyszłym sezonie.

Co z Gąską?

To nic poważnego.

Warunek młodzieżowca. To okazja, pan też wie, że Hołownia jest bardzo dobry, Legia też to wie. Ma dobry wiek. Czy to też nie będzie dla pana kierunek pracy? Czy świadomość Adriana Łyszczarza, który był kapitanem na MŚ istnieje? Jest monitorowany?

Mamy Piotra Samca, grał w drugim zespole, mamy też innych. Dla nich następny sezon to będzie wielkie wyzwanie.

Czy jest pan szczęśliwy?

Tak, jestem. Co do młodzieży - chcemy iść tym kierunkiem.

To czas podsumowań. Czy oglądaliśmy kogoś, kogo w następnym sezonie nie będzie? Będzie przebudowa?

Będą zmiany, ale najpierw chcę to omówić z zawodnikami, z prezesem, dyrektorem sportowym i sztabem i wtedy będziemy decydować, kto zostanie, a kto nie.

Co z Robakiem? Jest w trakcie negocjacji, ale rozbieżności są ponoć duże. Wyobraża sobie pan sezon bez niego?

Wiem, co on myśli. Jest to dla nas ważny zawodnik. Chciałbym, by grał u nas w następnym sezonie, ale to kwestia negocjacji.

Czy to był najlepszy mecz Robaka od kiedy pan pracuje w Śląsku?

Zawodnicy nie mieli dziś presji. Marcin grał z wielkim zaangażowaniem. Jest killerem i dziś to pokazał. Jest ważnym zawodnikiem i kapitanem.

Chciałbym też za siebie i za cały klub podziękować wam, dziennikarzom, za współpracę. Dziękuję. Do zobaczenia w nowym sezonie.

KOMENTARZE
~Mongoloid(2019-05-19 13:12:44)
Przez Robaka nie ma gry? Hmm... o ile się nie mylę to facet wziął wczoraj udział we wszystkich akcjach bramkowych Śląska. Czyżbym się mylił?
~Dr(2019-05-19 08:08:34)
Z Robakiem trzeba dać sobie już spokój, oczywiście bramek nastrzelał( połowa z karnych), ale jak zacznie znowu czlapac po boisku, to znowu obudzimy się w strefie spadkowej.
~Kill(2019-05-18 21:05:53)
Do Wrocek - widać, że o piłce pojęcia nie masz. Przez Robaka nie ma gry i nie będzie żadnego postępu jak zostanie. Kulka z Legnicy? Zobacz co zrobił w ostatnich 4 meczach dla Miedzi! To że pierd... raz na jakiś czas, gra pod siebie. Probierz dawno o tym wiedział. Jedynie z Romanem się zgadzam bo gość wie o co w kopanej chodzi. W Miedzi jest ciekawy grajek - Augustyniak!
~jacko(2019-05-18 18:53:19)
widze tłumaczenie trenera że był plan wejścia ale przytrafiła się kontuzja.... Kłamczuszek ....Po pierwsze co to za szansa w 87 minucie. a po drugie jaki plan. Do zmiany był szykowany od początku Szczepan ... I to przed kontuzją Gąski bo przecież pierwotnie miał zmienić Picha
~jacko(2019-05-18 18:52:47)
k... mecz o nic, wynik wysoki. Idealnie zeby dać szansę debiutu wychowankowi. I co? Wchodzi gość wysoko oplacany który przez całąrundę niewiele wniósł w grę drużyny i chłop który za kazdym razem ma dramatyczne statystyki. ...
~Wrocek(2019-05-18 18:45:04)
Robak musi zostać w Śląsku, widziałbym też Forsela i Romana grających w Miedzi. Miedź spadła więc chyba nie było by problemu aby grali w Śląsku. Zresztą Roman był już w Śląsku a od tamtej pory rozwinął się.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane