Farshad żegna się ze Śląskiem! Camara w jego miejsce?

20.05.2019 (16:58) | Daniel Żuliński | skomentuj (9)
Farshad Ahmadzadeh żegna się z wrocławskim zespołem, Pers opuścił już stolicę Dolnego Śląska i karierę będzie kontynuował najprawdopodobniej w swojej ojczyźnie. Wg. nieoficjalnych informacji jego los podzieli Djorde Cotra, który myśli nad zakończeniem kariery. Z kolei w klubie przy Oporowskiej już niedługo może pojawić się nowy zawodnik. Mowa tutaj o Juanie Camarze z Miedzi Legnica.


 

Aż ośmiu zawodnikom Śląska wraz z końcem czerwca kończą się kontrakty. Pewne jest, że w przyszłym sezonie nie ujrzymy już Farshada. Zawodnik rodem z Iranu nie spełnił pokładanych w nim nadziei i wrócił do ojczyzny. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że również Djorde Cotra nie przedłuży wygasającej umowy. Serbski obrońca najprawdopodobniej zmuszony będzie do zakończenia kariery ze względu na ciągłe kłopoty z kolanem.

Wielką niewiadomą jest los takich graczy jak Augusto, Arkadiusz Piech czy Igors Tarasovs. O ile ten ostatni szansę na pozostanie w Śląsku ma raczej nikłe o tyle los wcześniej wymienionej dwójki leży w rękach trenera. Czeski szkoleniowiec chętnie widziałby w przyszłym sezonie w swojej kadrze miejsce dla Augusto, jednak tutaj na przeszkodzie może stanąć duża podatność na urazy Portugalczyka.

Pewne natomiast jest to, że warunki nowej umowy negocjuje Marcin Robak. Najlepszy strzelec Śląska otwarcie przyznał, że chce pozostać we Wrocławiu. Kością niezgody póki co są zarobki zawodnika oraz długość umowy. W tym wypadku trzeba czekać na rozwój wypadków.

Podobnie sprawa ma się z umowami Mariusza Pawelca oraz Jakuba Wrąbla. Strony najprawdopodobniej usiądą do negocjacji, jednak w oby tych przypadkach najważniejszą sprawą są finanse oraz rola w zespole.

Z kolei z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że klub z Oporowskiej jest bardzo bliski pozyskania nowego zawodnika. Juan Camara bo o nim mowa, ma być pierwszym wzmocnieniem Wojskowych. 25-letni hiszpański skrzydłowy w niedawno zakończonym sezonie reprezentował barwy Miedzi Legnica jednak po spadku jego drużyny z ekstraklasy miał on dostać wolną rękę w szukaniu nowego pracodawcy.

KOMENTARZE
~Raf(2019-05-21 14:33:38)
U nas Roman nie robił różnicy. Robak na bank. Pawelec powinien dostać kontrakt za całoksztalt (jak swego czasu powinien Dudek za Dundee).Piech niekoniecznie. Wrąbel - jeśli nie jedynka to trzeba go puścić żeby grał. Za dobry jest na drugiego. Za resztą raczej nikt nie zapłacze.
~seba71(2019-05-21 12:51:48)
Joan Roman na pewno!! Robił chłopak różnice w Legnicy. i nie ma co się oszukiwać obrona do przebudowy, aczkolwiek z naszej ligi bym nikogo nie brał. Jeżeli Śląska będzie stać na transfer gotówkowy to na pewno Tomas Petrasek z Rakowa
~FCB,WKS(2019-05-21 09:38:47)
Roman i Camara tak.
Dobrze by bylo miec i szybkich i technicznie wyszkolonych.
Forsell absolutnie nie...
Za serdelkowaty jest z tendencja do tycia.
Mitko(2019-05-21 09:30:08)
Farshad, kolejny zmarnowany w Śląsku dobry technicznie zawodnik.
~max55(2019-05-20 20:22:16)
popieram Wrocka Camara i Roman.Roman na tą chwilę jest bardziej dojrzałym piłkarzem niż wcześniej gdy grał w Śląsku.Nie dla Forsella.
~Jap(2019-05-20 19:51:21)
Ktokolwiek by nie przyszedl, osobiscie nie chce slyszec o zawodniku, ktory przyjdzie "odbudowywac forme w klubie". Przez takich artystow o malo nie spadlismy.
Popieram Wrocka, Roman moglby wrocic, dobrze sie zapowiadal po tym jak Pawlowski zaczal go wystawiac. Gdyby nie kontuzja i leczenie Hiszpani gral by nadal w Slasku.
~Mongoloid(2019-05-20 19:33:28)
Ale Roman grał już w Śląsku i szału nie było - może ze dwie bramki na pół roku gry to trochę mało...
~Mektub(2019-05-20 19:17:08)
Skoro Camara to może i Petri forsell też jest do wzięcia?? gruby umiałyby pokierować drugą linię ma dobry stały fragment gry świetne uderzenie z dystansu potrzeba takich zawodników
~Wrocek(2019-05-20 19:15:46)
Oprócz Camary do Śląska powinien trafić Roman. Obydwoje byli wyróżniającym zawodnikami Miedzi Legnica. Zresztą Roman grał już w Śląsku i pokazał się z dobrej strony i co ważne obaj są młodzi.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane