Co z transferami i kontraktami?

12.06.2019 (08:14) | Marcin Polański | fot.: Marcin Polański | źródło: Przegląd Sportowy, 2x45.info
Mimo, że piłkarze przebywają na urlopach, w klubie z Oporowskiej nie ma rozluźnienia i trwają usilne prace nad kształtem kadry na nowy sezon.


 

Jak informuje portal 2x45.info, wszystko wskazuje na to, że z Wrocławiem pożegna się Arkadiusz Piech, któremu wygasa z końcem czerwca kontrakt. Zainteresowanie pozyskaniem napastnika mają wykazywać Wisła Kraków i Widzew Łódź.Z każdym dniem maleją szanse na pozostanie w Śląsku Marcina Robaka. Przypomnijmy wypowiedź prezesa Piotra Waśniewskiego dla „Przeglądu Sportowego” - Nie wyznaczamy sobie konkretnej granicy czasowej w kwestii wynegocjowania warunków nowego kontraktu z Marcinem Robakiem. Myślę, że jeśli w ciągu, powiedzmy, dwóch tygodni nie dojdziemy do porozumienia, to już do tego nie dojdzie. Obecnie stanowiska obu stron są mocno rozbieżne. Zwłaszcza w kwestii finansowej.

Od momentu tej wypowiedzi minęły już prawie 3 tygodnie… Snajperem ma być zainteresowana Miedź Legnica.W tej sytuacji kluczowe dla WKS-u jest uzupełnienie ataku. Jak podaje na twitterze Michał Guz, wrocławianie są bliski pozyskania napastnika z Półwyspu Iberyjskiego. Czy okaże się to równie dobry strzał jak z braćmi Paixao?Jest także duża szansa, że na Oporowskiej pozostanie Mariusz Pawelec, z którym klub chciałby kontynuować współpracę także po zakończeniu kariery.