WIDEO: Broź przed meczem z Legią

02.08.2019 (16:31) | Drom | skomentuj (5)
Nagranie z konferencji prasowej z Łukaszem Broziem, zawodnikiem Śląska Wrocław.
Transmisje LIVE m.in. z konferencji prasowych można oglądać na naszym kanale na platformie Twitch - www.twitch.tv/SLASKnet.


 

KOMENTARZE
~Drom(2019-08-04 23:25:28)
@JPNZ - nie ma żadnego komentarza w systemie, który nie został zatwierdzony, także musiał Twój wpis gdzieś niestety zaginąć w ceberprzestrzeni.
~JPNZ(2019-08-04 17:08:14)
Drom, komentarz który zamieściłem w tym temacie wcześniej oznaczony @Drom nie był prywatną wiadomością do redakcji a uzupełnieniem mojej wcześniejszej wypowiedzi więc proszę o dodanie tamtego komentarza bo chciałbym żeby zaglądający na tę stronę "dziennikarze" konferencyjni przyjęli trochę prawdy do siebie.
~Max(2019-08-03 10:10:02)
do JPZ - masz kolego wielką rację, poziom naszego dziennikarstwa jest żałosny. Goście w zamian za możliwość dorwania się do pióra, sitka mikrofony czy kamery myślą ju, ze pozjadali wszystkie rozumy i chcą być guru w sterowaniu informacją. Tak jak panowie komentatorzy tv pieprzą całe 90 min nie pozwalając się skupić na oglądaniu meczu - "mistrzowie retoryki" zalewają pustosłowiem transmisję, a mylą zawodnika przy piłce. Ale jaka liga takie dziennikarstwo.
~Drom(2019-08-03 09:32:43)
@JPNZ - nie ma potrzeby się przedstawiać, bo wszyscy na konferencji się znają ;) Zapraszamy na na transmisje żywo z konferencji, po to m.in. je uruchomiliśmy, żeby każdy mógł zadać pytanie na czacie.
~JPNZ(2019-08-02 21:46:01)
Ręce opadają jak się słyszy takie debilne pytania ze strony dziennikarzy, nie wiem po co przychodzą na te konferencje jak nie potrafią przygotować kilku logicznych pytań. Jak się ich słucha obniżają IQ, nie dziwne że się nawet nie przedstawiają i nie mówią z jakiej gazety się wynurzyli. Janusze dziennikarstwa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane