Vuković: Brakowało nam pazerności

04.08.2019 (20:04) | Krzysztof Banasik | skomentuj (1)
Na pewno czujemy niedosyt, bo byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Aleksandar Vuković, trener Legii Warszwa. Poniżej znajduje się cała wypowiedź szkoleniowca.


 

Mieliśmy fragmenty bardzo dobrej gry, tym bardziej, że graliśmy przeciwko drużynie, która wygrała swoje dwa pierwsze spotkania, czuła się pewnie, ale broniła się całym zespołem przed polem karnym. Stwarzanie wtedy okazji nie jest takie proste, może brakowało nam trochę pazerności, ale generalnie to był mecz, w którym widziałem sporo dobrego z naszej strony.

Z czego wynikała nieobecności Carlitosa?
Nie była sprawa fizyczna czy wynik kontuzji, po prostu szukamy najlepszego rozwiązania jeśli chodzi o naszą grę. Carlitos zagrał 5 spotkań z naszych 7 meczów, czyli dwa razy więcej niż zawodnicy Śląska. Są inni piłkarze, którzy udowodnili, że zasługują aby dostawać swoje szanse.

Jak pan oceni grę Novikovasa?
Pozytywnie, w Finlandii zagrał gorzej. Dobrze wkomponował się w zespół, jestem zadowolony jak pracuje i próbuje pomóc drużynie. Jestem zadowolony z wszystkich transferów, których dokonaliśmy do tej pory.

Po meczu żegnały was gwizdy, jak pan to skomentuje?
Rozumiem postawę kibiców, ale jeśli ktoś uważa, że Legia zagrała dzisiaj słabo, to nigdy nie zagra dobrze. Wynik na pewno mnie nie satysfakcjonuje, ale oceniając realnie co działo się na boisku, to nie mogę się zgodzić, że Legia zagrało słabo.

KOMENTARZE
~kibol(2019-08-04 20:58:03)
Ale mnie rozbawił - poLegła była zdecydowanie lepsza - haha, gdyby Śląsk miał dobrą 10 i 9, to Legła, by poległa na maksa. Ale nic to, czekam na dowcipy po sromotnie przegranym meczu z Atromitos Ateny.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane