Żuraw: W ten sposób nie da się wygrywać

09.08.2019 (23:27) | Drom | fot. Mateusz Porzucek | skomentuj (2)
Poniżej prezentujemy wypowiedź trenera Lecha Poznań, Dariusza Żurawia, podczas pomeczowej konferencji prasowej.


 

- Popełnialiśmy za dużo błędów w obronie. Dobrze weszliśmy w mecz, udało nam się szybko wyrównać, ale popełniając takie błedy, nie da się wygrywać. Może przyda nam się taki zimny prysznic - stwierdził opiekun Lecha.

Były reprezentant Polski pochwalił także byłego zawodnika Lecha, Matusa Putnockiego - Matus zagrał dobry mecz, ale my też mogliśmy zrobić więcej, oddając te strzały. Trochę nie sprzyjało nam dzisiaj szczęście.

Ważne w kontekście zwycięstwa miały być niemalże pełne trybuny stadionu przy ulicy Bułgarskiej. - Chcę podziękować kibicom, bo wspierali nas do końca i byli dla nas dwunastym zawodnikiem. Szkoda, że nie udało się wygrać.

KOMENTARZE
~Jacek S.(2019-08-10 18:03:19)
Kibol - jeszcze trzeba im przypomnieć , że od 2005 roku grają pod innym szyldem, zwą się Amica Poznań - tak dla jasnności.
~kibol(2019-08-10 14:05:10)
Po prostu przegraliście z lepszym zespołem i tyle w temacie, na marginesie pomyślcie, że tak, jak legła macie tylko 2 Polaków w składzie i całą masę gwiazdeczek obcych... Śląsk 6 Polaków i 5 obcych. WKS Śląsk Wrocław od kołyski, aż po grób.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane