Probierz: To był dobry mecz z obu stron

17.08.2019 (17:12) | Wojtek Peciakowski
Pomeczowa wypowiedź trenera Cracovii Michała Probierza.

Prosimy o podsumowanie meczu.

Zaczęliśmy nerwowo. Widać było, że 2-3 straty sprawiły nam problemy. Po 10 minutach się uspokoiliśmy, gdybyśmy wykorzystali swoje sytuacje, to byłby inny mecz. Po stracie bramki za szybko chcieliśmy to odrobić, otwieraliśmy się. Putnocky bronił fenomenalnie. Po przerwie spodziewaliśmy się, że Śląsk się wycofa, a my byliśmy groźni, strzeliliśmy na 1:1. Wydawało się, że każdy może przechylić szalę na swoją stronę. Mogliśmy zamknąć ten mecz, ale się nie udało. Przepiękna bramka Cholewiaka. Taka jest piłka. Walczyliśmy do samego końca chociaż o remis, ale kosztowało nas to wiele wysiłku. To był dobry mecz z obu stron.

Debiutował Rubio. Jak pan go ocenia?

Czekaliśmy na ten moment. Musi się nauczyć tej ligi. Strzelił piękną bramkę. Nabrał pewności siebie i będzie z niego dużo pożytku.

Analizował pan sytuację z końca spotkania?

Trudno to komentować. Ciężko było to ocenić, ale sędziowie mają więcej ujęć i kamer. Ja nie widziałem, czy była, czy nie.