LIVE: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław (sobota, 17:30)

24.08.2019 (17:18) | Paweł Lorenc | fot.: Marcin Polański
Zachęcamy do śledzenia naszych transmisji z meczu pomiędzy Lechią Gdańsk a Śląskiem Wrocław. Przygotowaliśmy dla Was klasyczną relację tekstową, w której znajdziecie zapis wydarzeń meczowych minuta po minucie. Zaglądajcie także na nasz nowy kanał na platformie Twitch, gdzie spróbujemy przeprowadzić transmisje LIVE dopingu ze stadionu oraz komentarz radiowy meczu.


 

Zapraszamy na tekstową relację LIVE z meczu 5. kolejki ekstraklasy, w której Śląsk Wrocław zmierzy się na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Początek 10 minut przed pierwszym gwizdkiem, około godziny 17:20! ==>KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEKSTOWEJ RELACJI LIVEBędziemy również pisać i komentować na Facebooku oraz Twitterze!

Oglądaj transmisję z komentarzem meczu oraz doping bezpośrednio ze stadionu na www.twitch.tv/SLASKnet i dyskutuj na czacie <== KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TRANSMISJIZachęcamy do założenia konta na Twitchu (można skorzystać z szybkiej opcji połączenia z kontem FB) i followowania naszego kanału, aby otrzymywać powiadomienia o rozpoczynających się transmisjach, móc dyskutować na czacie, czy tworzyć klipy z fragmentami programów.

Dostępna jest również aplikacja mobilna (na systemy Android i iOS), dzięki której można m.in. oszczędzać pakiet internetu wybierając działający w tle tryb "audio only".