LIVE: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin (niedziela, 15)

01.09.2019 (12:15) | Pawlak | skomentuj (5)
Zachęcamy do śledzenia naszych transmisji z meczu pomiędzy Śląskiem Wrocław a Pogonią Szczecin. Przygotowaliśmy dla Was klasyczną relację tekstową, w której znajdziecie zapis wydarzeń meczowych minuta po minucie. Zaglądajcie także na nasz nowy kanał na platformie Twitch, gdzie przeprowadzimy transmisje LIVE dopingu ze stadionu oraz komentarz radiowy meczu.


 

Zapraszamy na tekstową relację LIVE z meczu 7. kolejki ekstraklasy, w której Śląsk Wrocław zmierzy się we Wrocławiu z Pogonią Szczecin. Początek 10 minut przed pierwszym gwizdkiem, około godziny 14:50! ==>KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEKSTOWEJ RELACJI LIVE

Będziemy również pisać i komentować na Facebooku oraz Twitterze!


Oglądaj transmisję z komentarzem meczu oraz doping bezpośrednio ze stadionu na www.twitch.tv/SLASKnet i dyskutuj na czacie <== KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TRANSMISJI

Zachęcamy do założenia konta na Twitchu (można skorzystać z szybkiej opcji połączenia z kontem FB) i followowania naszego kanału, aby otrzymywać powiadomienia o rozpoczynających się transmisjach, móc dyskutować na czacie, czy tworzyć klipy z fragmentami programów.
Dostępna jest również aplikacja mobilna (na systemy Android i iOS), dzięki której można m.in. oszczędzać pakiet internetu wybierając działający w tle tryb "audio only".

KOMENTARZE
~voytazzz(2019-09-01 16:34:34)
Niestety ale dzisiejsza relacja radiowa to tragedia. Caly czas sie przerywa. Dobrze ze nadal jest ta pisemna.
~Arti(2019-09-01 14:04:30)
Ktos coś wie ilu kibiców
~kibol(2019-09-01 12:20:47)
Haha czyli szczęście sprzyja całemu Śląskowi - wszystkim drużyną - Śląsk remisuje z Lechią, to Pogoń przegrywa z Wisłą Płock, Śląsk II remisuje z Stalą Brzeg, to Foto H.G. przegrywa z Pniówek P.Śl. Dobra passo trwaj, oby po tej kolejce nadal oba Śląski były jedynymi drużynami w lidze bez porażki, z jednym remisem i samymi zwycięstwami. Twierdza Wrocław niech będzie piekłem dla każdego przeciwnika. Doping ogłuszający - na trybunach piekło, wysoki pressing - na boisku piekło. Hej Śląsk !!!
Zbychu (2019-09-01 10:30:41)
Dobry prognostyk?
Rezerwy jednak liderem w D 3!
Foto Higiena G. przegrywa swój mecz
w czasie doliczonym (92 i 94 min)
Gra się do końca...
~jzw(2019-09-01 09:07:27)
= 1 września to kolejna lekcja historii do odrobienia. W Piłkarskiej Świątyni Wrocławia mamy kolejne zadanie domowe. Ostatnie domówki zostały ocenione na 5+ przez fansWKS- frekwencją = 5 tyś -10 tyś 20 tyś -30 tyś....... i niech TO trwa! Hej Śląsk!
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane