Runjaić: Ten punkt nam się należał

01.09.2019 (17:23) | Wojtek Peciakowski | skomentuj (1)
Pomeczowa wypowiedź trenera Pogoni Szczecin Kosty Runjaicia.


 

Podsumowanie meczu.

Myślę, że jak na temperaturę, było to dobre spotkanie. Obie drużyny chciały wygrać i było to widać. Były dwie różne odsłony tego meczu, po szybkiej stracie bramki wróciliśmy szybko do gry i zagraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę. Oczywiście potrzeba trochę szczęścia, życzyłbym sobie, żeby Hostikka miał to szczęście pod koniec pierwszej połowy. W drugiej połowie widać było, że obie drużyny chciały dobrze grać, mimo że stracili dużo sił. Muszę pochwalić obie drużyny. Pokazaliśmy dobrą reakcję po porażce z Wisłą Płock. Mam nadzieję, że w przyszłości nie pokażemy już takiej gry jak w meczu z Wisłą Płock. Jak państwo słyszycie, nadal mnie ten mecz boli. Po tym zdobytym dziś i należnym nam punkcie musimy trochę odpocząć i przygotować się do następnego meczu. Życzę Śląskowi wszystkiego najlepszego.

Na ile brak Podstawskiego komplikuje panu życie? Jaka jest jego sytuacja jeśli chodzi o kolejne mecze?

Mamy jeszcze trochę czasu do następnego meczu. Zrobimy wszystko, by mógł wystąpić. Był bardzo ważnym zawodnikiem w przeszłości i w przyszłości też będzie.

Czy Adam Buksa strzela takie gole też na treningach czy zaskoczył tym pana?

Dla mnie to nie jest niespodzianka. Na treningach dużo strzela, w poprzednich meczach nie miał szczęścia. Ma nieco silniejszą lewą nogę, ale prawą też potrafi strzelić. Na treningach i w meczach daje z siebie wszystko i walczy dla drużyny. Z pewnością jego sytuacja kontraktowa nie pozwoliła mu zagrać tak, jakbym chciał, ale mam nadzieję, że pozostanie u nas i będzie zdobywać wiele bramek.

Brak Płachety nie był dla mnie niespodzianką. Wiedzieliśmy, że Płacheta nie będzie grał z powodu jego lekkiej kontuzji. Wiedzieliśmy też, że Musonda jest bardzo szybki i widać było, że uprzykrzali nam życie. Pokazaliśmy dużo walki na boisku i to jest podstawa dobrych meczów i wyników.

KOMENTARZE
~FCB.WKS(2019-09-03 01:57:22)
A ja powiem, że pan jest też spoko:)
Obok Lavicki jest pan bardzo dobrym trenerem i to widać po wynikach. Też cieszę się że pan Mamrot fajnie sobie radzi.
Fajnie też wygląda trener Wisly Krakow, po prostu dają się lubić')
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane