Aktualności

Pich: Szkoda, że nie utrzymaliśmy 1:0

01.09.2019 (18:09) | Paweł Lorenc

fot.: Paweł Lorenc

Zachęcamy do zapoznania się z wypowiedzią Roberta Picha po meczu Śląska Wrocław z Pogonią Szczecin.


 

Czego Wam zabrakło w tej I połowie?

Robert Pich: Stałe fragmenty gry nie były w naszym wykonaniu najlepsze. Za szybko straciliśmy po zamieszaniu bramkę na 1:1. Zabrakło koncentracji i utrzymania się przy piłce. Przegraliśmy pojedynek, rywal dobrze uderzył i bramka. Szkoda, że nie utrzymaliśmy 1:0.Myślisz, że ten mecz zakończy dyskusję czy powinieneś grac na 10?

Nie wiem, ciężko powiedzieć. Czy tylko gole o tym decydują? Jestem szczęśliwy, że strzeliłem bramkę. Staram się grać jak najlepiej. Niech inni oceniają jak gram na tej pozycji. Skoro ciągle gram to wierzę, że trener jest zadowolony. Ciągle robię błędy, staram się uczyć grać na tej pozycji jak najlepiej.Nie jestem tak kreatywnym zawodnikiem, żeby ciągle rozgrywać piłki. Więcej z nią biegam, robię dużo ruchu i staram się znaleźć w strefie jako drugi napastnik. Szukam swojego stylu gry.Jak na prawdę chciałeś wykończyć tę sytuację bramkową?

Chciałem uderzyć z pierwszej. Nie trafiłem ją idealnie. Na szczęście, jeszcze się odbiła od lewej nogi. Chciałem uderzyć na pierwszy słupek ale nie po takim zagraniu.