Nunes: Szanujemy ten punkt

01.09.2019 (18:27) | Pawlak | fot. Mateusz Porzucek | skomentuj (3)
Zachęcamy do zapoznania się z wypowiedzią Nunesa, piłkarza Pogoni Szczecin po meczu wyjazdowym ze Śląskiem Wrocław.


 

Nunes: Dla nas to pozytywny wynik. Graliśmy z trudnym przeciwnikiem. Ciężko się grało. Było bardzo gorąco. Świetnie zareagowaliśmy na stratę bramki. Myślę, że zagraliśmy naprawdę bardzo dobrze w I połowie. W II było trochę gorzej. Przyjechaliśmy, żeby wygrać ale szanujemy ten punkt.

Myślę, że w II połowie mieliśmy więcej miejsca na boisku. Buksa dzisiaj świetnie się prezentował. Może nie graliśmy pięknie ale solidnie. Cieszę się, że do gry wrócili kontuzjowani gracze.

Musimy poprawić parę elementów w naszej grze. W przerwie na mecze reprezentacji może uda się wyleczyć kilka urazów. Ja wrócę do Portugalii do rodziny.

KOMENTARZE
~FCB.WKS(2019-09-03 01:50:03)
Uwazam,ze Hołownia zagral bardzo dobrze, reszta fakt, źle a najbardziej rozczarowany jestem Gąską.
Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowe
~Jacek S.(2019-09-02 22:09:38)
W pełni się zgadzam, zmiennicy to jednak dużo mniejszy poziom (z całym szacunkiem dla Hołowni czy Gąski). A Exposito, obym się mylił, ale ktoś może stracić do niego cierpliwość...
~kibol(2019-09-01 21:44:06)
Gdyby przypilnowali Bukse, a na lewej stronie grałby Stiglec i Płacheta, to wygralibyśmy 1:0, a może 2:0. Jedna kontuzja potrafi wiele popsuć, ale i pokazać, czy rzeczywiście mamy konkurencję na każdej pozycji równorzędnych zawodników. Co pokazała ławka rezerwowych dziś się przekonaliśmy, w następnym oknie transferowym trzeba się konkretnie wzmocnić, albo nie będzie mistrzostwa. Ten mecz też ostudzi wielu, którzy płaczą za młodymi z rezerw, wołają o grę dla Hołowni, Gąski, Łyszczarza, Szczepana... no więc, jakie dają wzmocnienie, było widać...niech każdy oceni sam, mnie nie przekonali i według mnie nie wygrali rywalizacji ze Stiglecem, Płachetą, Łabojką, Musondą i nic nie są lepsi Exposito.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane