Oldboje wygrywają derby

02.09.2019 (22:13) | Jacko | skomentuj (0)
W 2. kolejce Ligi Oldbojów 35+ Śląsk wygrał w derbach Wrocławia z Polarem 2:1 (1:0). Mecz stał na dobrym poziomie, oba zespoły zaprezentowały ciekawą grę.


 

Śląsk dość szybko uzyskał prowadzenie po strzale Nakielskiego z pola karnego. W drugiej połowie po kontrze wyrównał Kisiel. Śląsk miał przewagę, ale nie stwarzał zbyt wielu sytuacji bramkowych. Na dodatek sędzia nie podyktował ewidentnego rzutu karnego dla Śląska – po brutalnym faulu na wychodzącym na czystą pozycję Kowalczyku pokazał obrońcy Polaru tylko żółtą kartkę. W końcówce meczu po centrze Grochowskiego wynik meczu ustalił celną główką Moskal.

Skład Śląska Jamowski – Obałą, Nakielski, Kras, Jankowski – Jasiński, Brzęczek, Grochowski, Draczyński, Moskal, Kowalczyk oraz Wiśniewski, Wielgus, Dudzik, Mikuś, Sznajder, Jakiel.

Dwa dni wcześniej Oldboje WKS Śląsk zostali zaproszeni na otwarcie nowego kompleksu sportowego w Wiązowie i wygrali z tamtejszymi Oldbojami 11:2. Bramki strzelali Miazgowski (4), Rosiński (3) oraz Przybyła, Górniak, Oskierko i Dudzik.

Skład Śląska: Podemski - Mandziejewicz, Jakiel, Przybyła, Dudzik, Górniak, Tkaczyk, Oskierko, Miazgowski, Draczynski, Rosiński, Mikuś, Sznajder

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane