Rezerwy na Rekord

07.09.2019 (10:32) | Claudia Haor | fot. Rafał Sawicki
W ramach 6. kolejki III ligi Śląsk II Wrocław o 17:00 podejmie Rekord Bielsko-Biała. Podopieczni trenera Piotra Jawnego wciąż zajmują pierwszą lokatę w tabeli, chociaż w ostatnim ligowym spotkaniu podzielili się punktami ze Stalą Brzeg. TUTAJ przeprowadzimy transmisję na żywo z tego meczu z komentarzem. Twitch posiada też swoją aplikację na smartfony, którą można ściągnąć TUTAJ.


 

Śląsk prowadził w Brzegu 2:0 po bramkach Grzegorza Kotowicza i Piotra Samca-Talara. Wszystko wskazywało na to, że rezerwy WKS-u zaliczą piąte zwycięstwo z rzędu w sezonie 2019/2020.
Po przerwie sytuacja na boisku nieco się zmieniła. Piłkarze zamiast podwyższyć swój dorobek bramkowy – pudłowali w doskonałych okazjach. Stal pokrzyżowała plany wrocławianom i rzuciła się do odrabiania strat, doprowadzając ostatecznie do remisu 2:2 i to w doliczonym czasie gry.

W środę istny koszmar rezerwy WKS-u zgotowały Świtezi Wiązów w 1/32 Pucharu Polski. Wrocławianie pokonali A-klasowy zespół aż 18:0! Po 5 razy do siatki trafiali Mateusz Młynarczyk i Samiec-Talar, 4 gole zdobył Kacper Głowieńkowski, a Jakub Jarzębowski, Adrian Sobczak, Kacper Izydorczyk i Maciej Buławski dołożyli po jednej bramce.

Najbliższy rywal WKS-u zajmuje obecnie 6. pozycję w tabeli III ligi i ma na koncie 8 punkót. W związku ze zgodowym turniejem kibiców Śląska i Motoru Lublin, mecz rezerw zostanie rozegrany w Oleśnicy o godzinie 17:00. Swojego pojedynku, ze względu na przerwę reprezentacyjną, nie rozgrywa w ten weekend pierwsza drużyna, w składzie Śląska II można się więc spodziewać sporo zawodników trenera Vitezslava Lavicki.

Oglądaj transmisję z komentarzem na żywo ze stadionu w Oleśnicy i dyskutuj na czacie.Zachęcamy do założenia konta na Twitchu (można skorzystać z szybkiej opcji połączenia z kontem FB) i followowania naszego kanału, aby otrzymywać powiadomienia o rozpoczynających się transmisjach, móc dyskutować na czacie, czy tworzyć klipy z fragmentami programów.
Dostępna jest również aplikacja mobilna (na systemy Android i iOS), dzięki której można m.in. oszczędzać pakiet internetu wybierając działający w tle tryb "audio only".