Poprawa: Gra była mocno szarpana

08.09.2019 (15:28) | Dominik Szpik
Dobrze weszliśmy w mecz. Szybko strzeliliśmy dwie bramki, a później nerwowość sprawiła, że nie mogliśmy utrzymać piłki. Za mało graliśmy piłką, a za dużo zawodnicy z przodu próbowali grać indywidualnie. Gra była mocno szarpana. - opowiadał po meczu z Rekordem Bielsko-Biała Konrad Poprawa.


 

Przypomniał wam się mecz ze Stalą w Brzegu po tej straconej bramce?

Wiadomo, trochę niepewności się pojawiło po tej bramce dla Rekordu. Ja grałem ze Stalą Brzeg i miałem to przed oczami, ale byłem jeszcze przez to dwa razy bardziej skoncentrowany. Nie chciałem, żeby taka sytuacja się powtórzyła. Fajnie, że dowieźliśmy zwycięstwo do końca, ale mamy jeszcze parę rzeczy do poprawy. Były w szatni mocne słowa od Piotrka Celebana szczególnie do nas, do młodych zawodników. Myślę, że każdy weźmie to do siebie i będzie lepiej. Nie możemy w ten sposób reprezentować Śląska.

Widać było po Celebanie, że głośno was ustawia na boisku. Czy to wam pomaga?

Jasne, że tak. Zależy od zawodnika, bo niektórzy źle odbierają krytykę i się załamują. Wydaje mi się jednak, że Piotr Celeban jest taką postacią, że jak on coś mówi to na wszystkich działa pobudzająco i motywująco.

Czym was zaskoczyła III liga na plus lub na minus?

Na pewno organizacja i zawodnicy. W IV lidze wygląda to trochę amatorsko, a w III lidze jednak już organizacja jest na wyższym poziomie.