Co słychać u zgód?

10.09.2019 (21:31) | AdrianD
W trakcie przerwy reprezentacyjnej żadna z naszych zgód nie rozegrała meczu o stawkę. Tylko Motor Lublin i Opawa zdecydowały się na mecze towarzyskie. Natomiast zawodnicy Lechii Gdańsk i Miedzi Legnica wystąpili w reprezentacjach.


 

Lechia Gdańsk

W trakcie przerwy reprezentacyjnej tylko jeden z zawodników Lechii wystąpił w pierwszej kadrze swojego kraju. Był nim Lukas Haraslin, który dwukrotnie wybiegł na boisko w barwach reprezentacji Słowacji. W pierwszym meczu przegrał z Chorwacją, aż 0:4, z kolei w drugim wygrał z Węgrami 2:1.

Następny mecz: 14.09. POLSKA: PKO BP Ekstraklasa – Kolejka 8
17:30 Lechia Gdańsk – Lech Poznań (CANAL+ Sport, TVP 2)

Miedź Legnica

Miedzianka miała, aż dwóch przedstawicieli w trakcie przerwy reprezentacyjnej. Artur Pikk wraz z kadrą Estonią przegrał z Białorusią 1:2. Z kolei Valerijs Sabala, który broni barw Łotwy przegrał z Macedonią Północną 0:2.

Następny mecz: 15.09. POLSKA: Fortuna 1 Liga – Kolejka 9
12:45 Miedź Legnica – Olimpia Grudziądz (Polsat Sport)

Motor Lublin

W czwartek Motor rozegrał mecz towarzyski z występującym w klasie okręgowej GKS Niemce. Drużyna z Lublina wygrała go, aż 11:0.

Następny mecz: 15.09. POLSKA: III Liga – Grupa IV – Kolejka 8
16:00 Wisła Sandomierz – Motor Lublin

Opawa

Opawianie w trakcie przerwy reprezentacyjnej rozegrali mecz towarzyski z drużyną GKS Tychy, która na co dzień występuje w Fortuna 1 Lidze. Spotkanie zakończyło się porażką Czechów 1:2. Jedyną bramkę dla Opawy strzelił w końcówce pierwszej połowy Jan Schaffartzik. Z kolei gole dla polskiej drużyny strzelili Sebastian Steblecki i Marcin Biernat.

Następny mecz: 13.09. CZECHY: 1. Liga – Kolejka 9
18:00 Sigma Ołomuniec – Opawa (CT Sport)