ŚLĄSKnetLIVE: Po 7. kolejce ESA | Gość – M. Guz (środa, g. 19:00)

11.09.2019 (10:19) | Redakcja | skomentuj (2)
Zapraszamy na kolejny program „na żywo”, w którym wraz z Michałem Guzem, dziennikarzem "Przeglądu Sportowego" podsumujemy mecz Śląska z Pogonią Szczecin oraz omówimy sytuację WKS-u po 7. kolejce ekstraklasy.


 

W trakcie programu będzie można zadawać pytania i dyskutować na czacie, do wygrania będą także bilety na mecz z Zagłębiem Lubin.Zachęcamy do założenia konta na Twitchu (można skorzystać z szybkiej opcji połączenia z kontem FB) i followowania naszego kanału (serduszko) oraz włączenia automatycznych powiadomień (dzwoneczek), aby otrzymywać powiadomienia o rozpoczynających się transmisjach, móc dyskutować na czacie, czy tworzyć klipy z fragmentami programów.
Dostępna jest również aplikacja mobilna (na systemy Android i iOS), dzięki której można m.in. oszczędzać pakiet internetu wybierając działający w tle tryb "audio only".

KOMENTARZE
~Krzysztof Banasik(2019-09-11 14:19:37)
@Kibol - zaprosiliśmy prezesa, członków sztabu szkoleniowego i dyrektora sportowego, mamy nadzieję, że w jednym z odcinków się pojawią :) Oczywiście nie wszyscy na raz ;)
~Kibol(2019-09-11 12:40:35)
Szkoda, że nie goscicie nikogo z kadry trenerskiej pierwszej drużyny albo władz Śląsk, bardzo dużo spraw jest do poruszenia. Oni nie chcieli, czy wy ich nie zapraszaliście?
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane