Rezerwy w natarciu

17.09.2019 (22:15) | Dominik Szpik | skomentuj (0)
Okręgowy Puchar Polski zaczyna wkraczać w decydującą fazę. W środę zawodnicy rezerw drużyny WKS-u powalczą o 1/8 finału, a na ich drodze stanie rywal z ligi okręgowej – Orzeł Pawłowice. Podopieczni Piotra Jawnego po ostatniej pierwszej porażce w tym sezonie III ligi są niekwestionowanymi faworytami tego starcia i nie zanosi się na niespodziankę.


 

Śledź RELACJĘ LIVE


Drużyna z osiedla Pawłowice na razie w tym sezonie zaliczyła prawie tak samo udany start, jak Śląsk. Po 5. kolejkach z dorobkiem 12 punktów zajmują czwarte miejsce w klasie okręgowej grupy wrocławskiej. Jedyną porażkę ponieśli w pierwszej kolejce, ulegając na własnym stadionie Mechanikowi Brzezina 1:3. Do okręgówki pierwszy raz awansowali w sezonie 13/14, jednak zaliczyli szybki spadek rok później. Od zeszłego sezonu jednak Orzeł znowu występuje na szczeblu okręgowym i na razie nie zapowiada się, aby ten stan rzeczy miał ulec zmianie.

Rezerwy Śląska w poprzedniej rundzie tych rozgrywek odprawili z kwitkiem Świteź Wiązów aż 18:0, pokazując też siłę swojej kadry, gdyż aż cztery gole zdobył Kacper Głowieńkowski. Zawodnik na co dzień występujący w zespole CLJ dobrze wykorzystał szansę otrzymaną od trenera Jawnego i pokazał, że warto na niego stawiać. Nie wykluczone, że w meczu z Orłem również zobaczymy debiutujących juniorów, co tym bardziej zachęca do śledzenia przebiegu tego spotkania.

Na stadionie w MCS Wrocław, przy ul. Pawłowickiej 25 może dojść również do bratobójczego pojedynku. W zespole Orła występuje bowiem Oskar Caliński, czyli brat Patryka, który gra w Śląsku.

Mecz Orzeł Pawłowice (Wrocław) - Śląsk II Wrocław odbędzie się 18 września o godzinie 17:00.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane