Przed rezerwami mecz na szczycie

22.09.2019 (08:43) | Claudia Haor | fot. Paweł Lipnicki | skomentuj (0)
Emocje po szalonych Derbach Dolnego Śląska (4:4) jeszcze nie opadły, a przed nami kolejne ważne spotkanie. Już dziś przy Oporowskiej zostanie rozegrany mecz na szczycie III ligi grupy III. Rezerwy Śląska zmierzą się z drugą w tabeli Foto-Higieną Gać.


 

Od początku obecnego sezonu drużyna z Gaci depcze wrocławianom po piętach. Foto-Higiena zgromadziła 15 punków w 7 spotkaniach, 5 razy zwyciężyła i dwa razy przegrała. Do liderującego WKS-u traci zaledwie jedno „oczko”.

Ostatniego ligowego spotkania rezerw WKS-u nie można zaliczyć do udanych. Podopieczni trenera Jawnego ulegli Ruchowi Zdzieszowice 0:2 i była to ich pierwsza porażka w sezonie.

W tygodniu poprzedzającym mecz przeciwko Foto-Higienie, wrocławianie rozegrali spotkanie 1/16 Pucharu Polski. Śląsk II Wrocław pokonał Orła Pawłowice 3:1. Gospodarze zdołali pierwsi objąć prowadzenie, ale WKS mimo gry w 10 nie dał rywalowi szans.

Foto-Higiena swój mecz w 1/16 Pucharu Polski rozegra dopiero 25 września i zmierzy się z Orłem Marszowice. W poprzedniej rundzie ekipa z Gaci rozgromiła zespół Rapidu Domaniów 7:1.

Śląskowi do utrzymania pozycji lidera wystarczy remis. Wrocławianie będą chcieli na pewno wymazać z pamięci kibiców niechlubną przegraną z Ruchem Zdzieszowice, więc z Foto-Higieną zagrają o pełną pulę.

Początek meczu na szczycie rezerw Śląska w niedziele o godz. 13:00 na stadionie przy ul. Oporowskiej.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane